Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešosios erdvės ir parkai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • karolis1993
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Parikslink klausimą nes natūraliai dauguma savivaldybės pranešimų apie projektus yra piaras. Ar tiesiog skambi frazė yra neigiamas dalykas?
    Šis video manau yra rinkiminės kampanijos pradžia.

    Komentuoti:


  • karolis1993
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Kauno savivaldybės youtube puslapyje yra video su Matijošaičiu, Radeta Savickiene ir Co Ąžuolyne.
    Nustatyta kaip vaikiškas video, kas reiškia, kad no comments, neįmanoma pasidalint, neįmanoma išsaugot. Tai aš gal ir čia nekomentuosiu, nerandu lietuviškų žodžių tam merui komentuot, bet rekomenduoju pažiūrėt. Matijošaitis pavaro savo stilium, todėl ir išjungtas komentavimas.

    Šiaip Ąžuolyne buvom šį šeštadienį. Gražu, erdvu, ramu, žalia, kol kas švaru, užsieniečiai lankosi, kurie Vydūno alėjoj gyvena.
    Visada mėgau Ąžuolyną, nes tai buvo mano vaikystės vieta. Dabar tapo tokiu kultūringu gamtos parku.

    Kai kurie suoleliai dar nenulakuoti, bet jau aptaginti.
    Savivaldybes FB po tuo postu puslapyje gali komentuot kiek širdis geidžia.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kad kupcinskiokas ta patį darė visur skersai išilgai
    Net kai buvo išmestas iš barščių ir tai bandė rakintis prie knygyno
    Paskutinis taisė liutass; 2022.08.26, 18:36.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    Na man smalsu, vaiksto arogantiskai kalba, nurodineja ka daryt viesai filmuojant kamerom, glosto suniukus... man elementariai smalsu ir nieko a cia nenoriu izeist.
    O ko norėti iš oligarchiuko, jei Karbauskis ar Uspaskichas darytų - būtu 1 prie 1, tik kad Uspaskis dar turi charizmą.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    Na man smalsu, vaiksto arogantiskai kalba, nurodineja ka daryt viesai filmuojant kamerom, glosto suniukus... man elementariai smalsu ir nieko a cia nenoriu izeist.
    Ok, bet kas smalsu, ta prasme akivaizdu, kad piaras. Kur matei merą pristatantį miesto projektą ir, kad tai nebūtų piaras?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Parikslink klausimą nes natūraliai dauguma savivaldybės pranešimų apie projektus yra piaras. Ar tiesiog skambi frazė yra neigiamas dalykas?
    Na man smalsu, vaiksto arogantiskai kalba, nurodineja ka daryt viesai filmuojant kamerom, glosto suniukus... man elementariai smalsu ir nieko a cia nenoriu izeist.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Kauno savivaldybės youtube puslapyje yra video su Matijošaičiu, Radeta Savickiene ir Co Ąžuolyne.
    Nustatyta kaip vaikiškas video, kas reiškia, kad no comments, neįmanoma pasidalint, neįmanoma išsaugot. Tai aš gal ir čia nekomentuosiu, nerandu lietuviškų žodžių tam merui komentuot, bet rekomenduoju pažiūrėt. Matijošaitis pavaro savo stilium, todėl ir išjungtas komentavimas.

    Šiaip Ąžuolyne buvom šį šeštadienį. Gražu, erdvu, ramu, žalia, kol kas švaru, užsieniečiai lankosi, kurie Vydūno alėjoj gyvena.
    Visada mėgau Ąžuolyną, nes tai buvo mano vaikystės vieta. Dabar tapo tokiu kultūringu gamtos parku.

    Kai kurie suoleliai dar nenulakuoti, bet jau aptaginti.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    tipo cia piaras?
    Parikslink klausimą nes natūraliai dauguma savivaldybės pranešimų apie projektus yra piaras. Ar tiesiog skambi frazė yra neigiamas dalykas?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    ATSINAUJINUSIAME ĄŽUOLYNE APSILANKĘS V. MATIJOŠAITIS: KAUNAS NIEKADA NEBUVO TOKS GRAŽUS

    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...grazus-1092912
    tipo cia piaras?

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    PUIKI ŽINIA: POKYČIUS ĄŽUOLYNO KOMPLEKSE PRATĘS DAINŲ SLĖNIO REKONSTRUKCIJA

    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...ukcija-1092921
    Per rekonstrukciją ruošiamasi atnaujinti dangas, tribūnas ir laiptus.
    Lankytojų patogumui pasitarnaus nauji mediniai suoleliai, dviračių stovai ir kiti mažosios architektūros elementai.
    Po atlikėjų tribūnomis suprojektuotas holas, persirengimo kambariai, sanitariniai mazgai su dušais, grimerinė, pagalbinės ir administracinės patalpos, elektros skydinė, tambūras bei laiptinė.
    Visoje teritorijoje numatytas naujas apšvietimas. Jo pagrindinis akcentas – vertikalus šviesos spindulys, taip sukuriant unikalų Dainų slėnio vietoženklį.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    ATSINAUJINUSIAME ĄŽUOLYNE APSILANKĘS V. MATIJOŠAITIS: KAUNAS NIEKADA NEBUVO TOKS GRAŽUS

    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...grazus-1092912

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    PUIKI ŽINIA: POKYČIUS ĄŽUOLYNO KOMPLEKSE PRATĘS DAINŲ SLĖNIO REKONSTRUKCIJA

    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...ukcija-1092921

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Vystytojui dalintis planais, kurie nuo jo nepriklauso manau ne visada gera mintis.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Bando visais būdais parduot, kad kuo daugiau užsikabintų. Tikrai gali būti, kad dalis buvo galvojantys, kad čia bus Vijūkai su Senamiesčio bokštais už kelių šimtų metrų. Dalis nuoširdžiai nežino apie jokį Kėdainių g. tiltą.

    Realybėje tai Kauno naujasis miesto centras.

    Komentuoti:


  • thomcius
    replied
    Parašė 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo Rodyti pranešimą

    Tiltas tai tikrai ne minusas, o kaip tik pliusas. Tarp jo ir šito pastato pakankamai atstumo, kad jis nekeltu triukšmo, o susisiekimo galimybes labai padidina. Laukai greitai užsipildys. Sandėlis vienintelė tragedija.
    Jeigu būtų pliusas, jį tikrai rodytų vizualizacijose, arba bent paminėtų straipsnyje. O dabar rašo ramioje žalioje teritorijoje kuri yra prie pat centro. Ta žalia teritorija palaipsniui užsistatys namais. Rami teritorija nežinau ar bus rami kai atsiras 4 eismo juostų tiltas su Birštono g. planuojamu apkrovimu, namas nuo tilto bus nutolęs mažiau nei per 100 metrų.
    Tad viešos erdvės mažės, triukšmas didės. Ir jeigu aš pirkčiau butą tokiose vietoje tikrai nesakyčiau, o kaip čia pastatė riedlenčių aikštelę ar statys tiltą, nes mieste ne tu vienas esi, o miestas auga plečiasi, tik džiaugtis, kad dar papildomai statomos žaidimų aikštelės ir panašiai.
    Ką noriu tuo pasakyti, kad man keisti tokie žmonių nusistebėjimai, kad nieks nežinojo, kad čia kažkas atsiras, plėsis, medį nukirs.

    Komentuoti:


  • 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo
    replied
    Parašė thomcius Rodyti pranešimą
    Geras pavyzdys kaip nekilnojamo turto vystotojai pateikia vizualizacijas, atrodo kad būsimas projektas prie upės su prieplauka, o aplink vien tik laukai. Neparodo, kad čia kažkada bus tiltas ir intensyvus transporto mazgas, kad už nugaros statomi logistikos sandėliai, kad ten yra autobusų parkas ir t.t. Paskui tokie klientai įsigiję butus sako, o nežinojau kad čia pastatys tiltą, kaip galėjo, juk aš čia gyvenu ir man niekas nesakė...
    Tiltas tai tikrai ne minusas, o kaip tik pliusas. Tarp jo ir šito pastato pakankamai atstumo, kad jis nekeltu triukšmo, o susisiekimo galimybes labai padidina. Laukai greitai užsipildys. Sandėlis vienintelė tragedija.

    Komentuoti:


  • thomcius
    replied
    Geras pavyzdys kaip nekilnojamo turto vystotojai pateikia vizualizacijas, atrodo kad būsimas projektas prie upės su prieplauka, o aplink vien tik laukai. Neparodo, kad čia kažkada bus tiltas ir intensyvus transporto mazgas, kad už nugaros statomi logistikos sandėliai, kad ten yra autobusų parkas ir t.t. Paskui tokie klientai įsigiję butus sako, o nežinojau kad čia pastatys tiltą, kaip galėjo, juk aš čia gyvenu ir man niekas nesakė...

    https://kaunas.kasvyksta.lt/2022/08/...toma-upe-foto/
    Click image for larger version

Name:	Naujas-projektas-Upes-apartamentai-Kaune-6.jpg
Views:	462
Size:	400,9 kB
ID:	1987416

    Komentuoti:


  • Raelis
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Tuo metu, kai statė tuos daugiabučius prie santakos, Kauno senamiestis buvo miręs, jame veikė 1 restoranas ir 1,5 kavinės. Didžiausia atrakcija jame buvo vestuvininkų stebėjimas ir šunų šikdinimas santakoje.

    Tuo metu pirkę ten butus negalėjo įsivaizduoti, kad praėjus keliems metams situacija ims keistis ir Kauno senamiestis padarys gerokai judresnis ir triukšmingesnis.
    Kur tada gyvenai, po akmeniu ar po žibintu, nes aš centre gyvenu visą gyvenimą ir kažkodėl visada buvo ir restoranų, ir kavinių, ir pramogų. Manęs jau nebestebina mofdernių lietuvių požiūris į aplinką.

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Tuo metu, kai statė tuos daugiabučius prie santakos, Kauno senamiestis buvo miręs, jame veikė 1 restoranas ir 1,5 kavinės. Didžiausia atrakcija jame buvo vestuvininkų stebėjimas ir šunų šikdinimas santakoje.

    Tuo metu pirkę ten butus negalėjo įsivaizduoti, kad praėjus keliems metams situacija ims keistis ir Kauno senamiestis padarys gerokai judresnis ir triukšmingesnis.
    O dar pries tai senamiestyje buvo chroniai, valkatos ir banditai. Senamiestis (centras) turbut ne ta vieta, kur galima tiketis, kad niekas nesikeis.

    I buto pirkimo kaina tokie dalykai kaip vaizdas, triuksmo nebuvimas, aplinkos svara neieina.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Tuo metu kai mes statėm namą Rožyne, dar aplinkui karvės ganėsi, kas galėjo pagalvoti, kad Panevėžio pakraštyje po 30 metų nebesiganys karvės.

    Komentuoti:

Working...
X