Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    labai tinka prie to pačio... nekenčiu konservų...

    http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=42203

    Comment


      Tiesiog idėja...

      Beskaitant paskutiniųjų Žalgirio rungtynių apžvalgą kilo tokia mintis... Kaikam ji bus absurdiška, nors man gana nebloga atrodo (kitaip jos nepublikuočiau).

      Visi turbūt žinot filmą apie batman'ą - žmogų šiksnosparnį. Gal atsimenat, kai jame tokią lempą uždegdavo su jo simboliu Tai va, sakau, kad virš mūsų krepšinio arenos reikėtų tokios pat lempos, kurios dėka danguj matytume Žalgirio simbolį (žalia spalva - privalumas). Galėtų šviest tik ketvirtadieniais pora valandų prieš ir po rungtynių. Galėtų matytis iš kuo didesnės miesto teritorijos, kad Kaunas ir jo svečiai žinotų - krepšinis prasideda Arena stovės miesto centre tai kaip tik bus matoma iš visų "pakampių" geriausiai. Būtų dar viena proga kauniečiam pakelt akis į dangų (nes kolkas dangoraižių neturim), gal bent 0,01% pakeltų kauniečių pasididžiavimą (nesupraskit intymiąja prasme) savo miestu. Na vistiek gal iš toli tai atrodytų kažkas didingo ar panašiai (pasitengus daryt kažkas iš širdies taip ir būtų), bent man tai patiktų ir sukeltų tam tikrus jausmus Šitą projektėlį, nors nemanau, kad jis būtų itin brangus, galėtų finansuot Kauno miesto savivaldybė, pats Žalgirio klubas. Gerai paieškojus, galbūt atsirastų rėmėjų, tarkim prekiaujančių ar gaminančių šviestuvus ir panašiai, kurie šitą projektą galėtų panaudot savo reklaminei kampanijai Kaune Po galais, padarykit kokį aukų fondą ir aš pats paaukosiu. Turėtume dar viena dalyką, kuriuo galėtume išsiskirti, vienaip ar kitaip...

      Kauniečių nuomonei - prioritetas. Teiskit.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė Ash Rodyti pranešimą
        Beskaitant paskutiniųjų Žalgirio rungtynių apžvalgą kilo tokia mintis... Kaikam ji bus absurdiška, nors man gana nebloga atrodo (kitaip jos nepublikuočiau).

        Visi turbūt žinot filmą apie batman'ą - žmogų šiksnosparnį. Gal atsimenat, kai jame tokią lempą uždegdavo su jo simboliu Tai va, sakau, kad virš mūsų krepšinio arenos reikėtų tokios pat lempos, kurios dėka danguj matytume Žalgirio simbolį (žalia spalva - privalumas). Galėtų šviest tik ketvirtadieniais pora valandų prieš ir po rungtynių. Galėtų matytis iš kuo didesnės miesto teritorijos, kad Kaunas ir jo svečiai žinotų - krepšinis prasideda Arena stovės miesto centre tai kaip tik bus matoma iš visų "pakampių" geriausiai. Būtų dar viena proga kauniečiam pakelt akis į dangų (nes kolkas dangoraižių neturim), gal bent 0,01% pakeltų kauniečių pasididžiavimą (nesupraskit intymiąja prasme) savo miestu. Na vistiek gal iš toli tai atrodytų kažkas didingo ar panašiai (pasitengus daryt kažkas iš širdies taip ir būtų), bent man tai patiktų ir sukeltų tam tikrus jausmus Šitą projektėlį, nors nemanau, kad jis būtų itin brangus, galėtų finansuot Kauno miesto savivaldybė, pats Žalgirio klubas. Gerai paieškojus, galbūt atsirastų rėmėjų, tarkim prekiaujančių ar gaminančių šviestuvus ir panašiai, kurie šitą projektą galėtų panaudot savo reklaminei kampanijai Kaune Po galais, padarykit kokį aukų fondą ir aš pats paaukosiu. Turėtume dar viena dalyką, kuriuo galėtume išsiskirti, vienaip ar kitaip...

        Kauniečių nuomonei - prioritetas. Teiskit.
        Man patinka Įdomi idėja. Reiktų ją pasiūlyti Žalgiriui ar Garbaravičiui, gal užsikabins
        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

        Comment


          Nemanau, kad tai įmanoma, jei nori, kad ryškiai matytųsi, šviesos ruožas turi į ką nors atsimušti ir atsispindėti, tam prireiktų diržablio ar dar ko nors panašaus, beto reiktų itin galingo žibinto kurio šviesa neišsisklaidžiusi pasiektų tą diržablį. Per didelės išlaidos dėl kelių ketvirtadienių.

          O gal aš nesupratau to šviestuvo veikimo principo?

          Comment


            Debesys tarnautų kaip diržablis. Aišku kai jie būtų.

            Comment


              Taip, kai jie būtų.
              Ir debesys nėra jau tokie lygus, jie nevisus spindulius atspindėtų, tai vaizdas toks išplaukęs būtų, ir surask žibintą kuris iki debesų šviestų ir dar ryškiai
              Mažiau betmanu tikėkit.

              Comment


                Man Ash idėja labai patinka. Jei techniškai neįmanoma realizuoti, tai galima bent jau rungtyinių metu nušviesti spinduliais dangų, kad matytų, kur vyksta esminis Kauno to vakaro renginys (kažkada tokei prožektoriai buvo prie Lukoil degalinės autostradoje šalia Kauno).

                Beje, jei pamenate, prancūzų architektų idėja kaip tik ir yra rūmus naktį iliumnuoti žaidžiančių komandų simboliais. Bet kokia idėja su apšvietimu verta dėmesio, nes bene visos varžybos vyks jau sutemus. Pvz., man visai patiktų, jei Kauno arena naktį švietų kaip nors panašiai į "Lietuvos energijos" būstinę Vilniuje Pafantazuokime

                Comment


                  Šiais technikos laikais neįmanoma? Baikit. Iš devinto forto šviesdavo seniau panašiais žibintais, tik ten nebūdavo sudaromas ryškus kažkoks vaizdas, tačiau pati šviesos plokštuma būdavo pakankamai aiški. Aš gyvenu eiguliuose ir iš devinto forto sklindančią šviesą matydavau puikiai. Žinoma šiuo atveju būtų sunkiau, bet, jei būtų noras, visa tai būtų įgyvendinta tikrai

                  syle Per didelės išlaidos dėl kelių ketvirtadienių.

                  Man tai turi kur kas didesnę reikšmę, čia esmė parodyt save, parodyt savo savitumą, savo vertybes. Tos išlaidos tikrai nebūtų nerealios, manau mes netgi labai pigiai "nupirktume" tas vertybes, apie kurias aš kalbu

                  Berliner Reiktų ją pasiūlyti Žalgiriui ar Garbaravičiui, gal užsikabins

                  Aš apie tai galvoju pakankamai rimtai
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Idomiai sugalvota. Ar verta ta daryti priklauso nuo konkretaus rezultato, reiktu pamatyti kokia ta sviesa gautusi. jeigu efektas tikrai butu, tada galima igyvendint. bet mano nuomone cia savivaldybe ne prie ko butu. cia jau pats Zalgiris turetu suorganizuot toki dalyka.

                    Comment


                      bent pagal pirminį architektų sumanymą, turėtų būti šviečiantis arenos fasadas, kuriame atsispindėtų tuo metu žaidžiančių komandų spalvos ir simbolika (kažkas panašaus į Allianz Arena).

                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        ideja tikrai puiki, as tik uz! na ir as manau, kad ar savivaldybe imtusi tokio darbo, cia reiktu, kad pats zalgiris paieskotu finansavimo is remeju

                        Comment


                          Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                          kažkada tokei prožektoriai buvo prie Lukoil degalinės autostradoje šalia Kauno.
                          Tas pats lazeris stovėdavo ir ant Baršausko g. Lukoilo. Skleisdavo apversto kūgio formą iš kokių 20 "stipinų". Įdomu būtų kur nors internete atrasti įvairius šiuo metu veikiančius panašios paskirties lazerius. Ar įmanoma ką nors įmantraus taip pavaizduoti
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Viskas tikrai įmanoma, nors žinant kaip Kaune dauguma projektų juda, net ir toks niekniekis galėtų būt problema. Lazeriai gal net geresnė idėja Galėtų kaip nors visi forumo dalyviai pasisakyt šiuo klausimu kokiam balsavime Būtų įdomu pažiūrėt ar daug skeptikų Bet kažin ar tų, kurie pritaria, balsas galėtų pakilt aukščiau šio forumo ribų. Mačiau čia yra pakankamai įtakingų (jei taip galima išsireikšt) žmonių

                            Esam krepšinio sostinė, akcentuokim tai.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Dėl tos arenos ir aš girdėjau, tikrai gražu, jei bus apšviesta pagal rungtyniaujančių komandų spalvas.
                              Tęsent mintį dėl žibinto: vienas dalykas yra šviesos ruožas( toks projaktas tikrai nėra brangus, bet kartu ir neįspūdingas), o kitas Žalgirio amblema danguja , mano kuklios dešimtoko fiziko žinios leidžia suprasti, kad tam vien lazerio neužtektų, reiktų ir konors danguje, šviesk į dangų kiek nori- šviesiau nepataps, o nukreipk į žemę- efektas iškart atsiras

                              Comment


                                Tai ryt didžiojoje salėje galutinis projekto pristatymas. Gal 99 sudalyvaus?

                                Comment


                                  Kelintą valandą?
                                  Paskutinis taisė Tomas; 2006.11.06, 12:03.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Kelintą valalandą?
                                    Nežinau

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Tai ryt didžiojoje salėje galutinis projekto pristatymas. Gal 99 sudalyvaus?
                                      tai kad manau, jog ir per žinias turėtų plačiai nušviesti šitą įvykį

                                      Comment


                                        pas ka nors yra tiksliu ziniu kur, kada ir kaip vyks pristatymas?
                                        Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                                        Comment


                                          Sporto rūmų Nemuno saloje projekto pristatymas vyks rytoj (antradienį) 11 val. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje. Jei pavyks susidėlioti teisingai laiką - sudalyvausiu.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X