Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    99 aciu
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      puiku 99

      Comment


        Labai aciu, 99 Aisku, tokia isvaizda yra geriau nei eiline apvali, ar deze kaip Siemens ar Riga arenos, bet ta isores isvaizda man kazkodel kelia abejoniu - kaip ji tokioje vietoje kaip Nemuno sala atrodys diena? Jei ant isvaizdos bus pataupyta, rezultatai gali buti katastrofiski - Kauno centro subjaurojimas. Reikia tiketis bus pasirinktas geriausias (ir tikrai netaupiausias) variantas.

        Comment


          Parašė Aug1z
          Labai aciu, 99 Aisku, tokia isvaizda yra geriau nei eiline apvali, ar deze kaip Siemens ar Riga arenos, bet ta isores isvaizda man kazkodel kelia abejoniu - kaip ji tokioje vietoje kaip Nemuno sala atrodys diena? Jei ant isvaizdos bus pataupyta, rezultatai gali buti katastrofiski - Kauno centro subjaurojimas. Reikia tiketis bus pasirinktas geriausias (ir tikrai netaupiausias) variantas.
          Manau netaupys ant medziagu ir architekturos, nes architektas yra Europinio masto ir jo darbai reprezentuoja ji pati visame pasaulyje, todel atlikes prasta darba susigadins savo varda, kurio veliau nenupiksi uz jokius pinigus.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė liutass
            Manau netaupys ant medziagu ir architekturos, nes architektas yra Europinio masto ir jo darbai reprezentuoja ji pati visame pasaulyje, todel atlikes prasta darba susigadins savo varda, kurio veliau nenupiksi uz jokius pinigus.
            Na, reikia tiketis geriausio - modernaus Kauno landmark'o.

            Comment


              Na puiku puiku geos naujienso dbar reiks sekti zinias

              Comment


                Žaviai atrodo arena, man patinka, tik truputi gaila, kad iki 15,000 vietų nedatempė

                Comment


                  nusivyliau vien tik todel, kad arena nebus "apvali"... labai nusivyliau.

                  p.s. bent jau man nerodo 1 ir 4 foto. kame bajeris?
                  Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                  Comment


                    Parašė Bootsy
                    nusivyliau vien tik todel, kad arena nebus "apvali"... labai nusivyliau.

                    p.s. bent jau man nerodo 1 ir 4 foto. kame bajeris?
                    dar Tau jų maža pasauly?
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Kažką primena Hamburgo filharmonija, arch. Herzog & de Meuron:

                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        /
                        Vuau

                        Comment


                          Dekui 99 uz puikias zinias ir operatyvuma!

                          Kazkaip jau buvau susigyvenes su Miliuno pusapvaliu projektu, kai "nukrito" sitas Ziurint i ateiti, galima sakyti, kad sitas projektas ilgesni laika isliks moraliai nepasenes, nors del jo kontekstualumo man kol kas kyla nemazai klaustuku. Laimei, kad ne deze, tik man kiek daugoka astriu kampu, kuriu nera nei Kauno aplinkiniuose pastatuose, nei salos-kalvu reljefe. Hamburgo "kampuota" filharmonija tarsi sumodernina senaja Hanzos architektura su savo siaurais aukstais trikampiais stogais ir puikiai isiraso i konteksta. Taip pat truputi nerimo kelia pastato aukstis - ar nebus per daug issisoves "ledkalnis" salos perspektyvoje. Siuo atveju sutinku su Karaliumi, kuris siule Miliuno "amfiteata" truputi ikasti i zeme, kad maziau kontrastuotu su aplinka.

                          Imho puiki sio projekto ideja - sukurti saunu vaizdeli is arenos i Kauno senamiesti. Tikekimes, veliau sio vaizdelio Kauno "planuotojai" neuzstatys daugiaauksciu projektais saloje, nes tai jau priestaraus prancuzo dabartiniams sumanymams.

                          Comment


                            Dekui 99!

                            Gan idomiai atrodo. Butu idomu pamatyti kaip arena draugauja su aplinka ir 'Respublikos' viesbuciu, nes pakolkas ji man kiek per auksta tokiai vietai.

                            Comment


                              Jo, labai dekui 99 !!! uz nuotraukas ir pristatyma. O pati arena tai labai teigiamai nudziugino, truksta net zodziu, man labai patiko ir padare didziuli ispudi. Beto dar pastebejau, kad tribunos eis 3 aukstais, o ne 2, kaip Rygoje bei Vilniuje, kas turetu sudaryti vaizda, kad arena dar didesne, negu yra is tiesu... Laukiu nesulaukiu, kada prades ja normaliai statyt, netik parengiamuosius darbus

                              Comment


                                Nerealiai puikus projektas, tikrai turėtų Kauno veidu tapt. O ir centrą labai stipriai praplėstų. 10 balų!

                                Comment


                                  jeeeeeeee pagaliau pagaliau pagaliau! cia tai super projektas

                                  Comment


                                    Parašė Edd
                                    Beje, kaip tik gerai, kad neapvali, nes apvalių sporto arenų pilna, o čia bus kažkas įdomesnio.

                                    siemens neapvali...tai man ta vieta kur neapvali tai ir gaidina visa arena ..atrodo kaip garazho vartai ta puse .... ash zuh apvalia ....na zhiurint ka toj neapvalioj pusej padarys....stockholmo globen buvo neapvali, tik tas neapvalumas prasisdeda nuio antro auksto..o pirmas uakstas taip ikomponuotas kad net to neapvalumo nepastebi
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Ka as ka tik isgirdau per Panorama...

                                      1. Tai yra atskiras prancuzu arenos projektas t.y. siuo metu yra du arenos saloje projektai - lietuviskas E.Miliuno ir shis prancuziskas.

                                      2. Derybos bus pradetos kai architektai, savivaldybe ir visuomene nuspres kuri arenos projekta reiktu igyvendinti.

                                      3. Kokia bus arena saloje, kada prasides derybos, darbai ir kada arena stoves - NEAISKU.

                                      Deja, bet atrodo, jog entuziazmas siuo metu yra ne vietoje Pasirodo, jog prancuzai kaipo ir nesusidomejo E.Miliuno projektu ir pateikia savo varianta. Tas "koki projekta igyvendinti nuspres architektai..." skamba ziauriai. Taip iseina, kad vel bus inicuojajamos begalines diskusijos, kuriose reiksis ne tik Karalius, bet ir visokios iniciatyvines grupes kaip "Kitas pasirinkimas"...

                                      Kaip viskas sudetinga...
                                      Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                                      Comment


                                        Parašė Aidzius
                                        siemens neapvali...tai man ta vieta kur neapvali tai ir gaidina visa arena ..atrodo kaip garazho vartai ta puse .... ash zuh apvalia ....na zhiurint ka toj neapvalioj pusej padarys....stockholmo globen buvo neapvali, tik tas neapvalumas prasisdeda nuio antro auksto..o pirmas uakstas taip ikomponuotas kad net to neapvalumo nepastebi
                                        Jis kalbejo ne apie tribunu isdestyma, o apie pastato forma.

                                        Atrodo, kad prancuzu pateiktame projekte ta isardoma tribuna bus pakankamai didele ir nebus tokios plikos sienos kaip zymense.

                                        O per 5 kanalo zinias sake, kad statybas turetu pradeti vasaros pabaigoje.

                                        Comment


                                          Siaip as irgi uz kampuota arena
                                          Nors manau, kad Kaunui truksta apvaliu pastatu...
                                          Ir is viso, ar tokiu yra Kaune? :S

                                          Comment

                                          Working...
                                          X