Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jei jau statyt modernu tai minimum 20.000

    Comment


      O kam? Kad varžytis kas turės didesnį? Geriau vietoj tų tuščių vietų, kurios bus stadione, tuos pinigus investuotų į kokybę. Svarbu turėsim (jei turėsim) naują jaukų stadioną, kuris patenkins miesto poreikius ir puoš miestą, o ne bus gremėzdas, kurio galimybių pilnai net neišnaudosime
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Kai statė D&G manau jo talpa tenkino tuometinį poreikį. Dabar jis jau per mažas, todėl manau pastačius 10.000 netolimoj ateity reikėtų naujo, tarkim 20.000. Tai kam iškart nepažiūrėt į priekį? Iškart didesnį pasistačius kiek milijonų litų būtų sutaupyta...
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          O kodėl ne 100000?
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            Ironijos nereikia.

            Mano nuomone 20 000 nebus reikalingi ir ateityje, aišku tai nereiškia, kad taip ir bus. Beje Dariaus ir Girėno stadionas nėra per mažas Kada tu jį pilną matei? Per atletikos varžybas jis apytuštis, o kai futbolą žaidžiam tai jei iš užsienio kokie 5 000 sirgalių atvažiuoja tada dar neatrodo visai tuščias. Na galima, jei jau ras pinigų, pastatyt ir 20 000 vietų, kad ramiau būtų ir nereiktų spėliot užteks ar ne
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė Ash Rodyti pranešimą
              Ironijos nereikia.

              Mano nuomone 20 000 nebus reikalingi ir ateityje, aišku tai nereiškia, kad taip ir bus. Beje Dariaus ir Girėno stadionas nėra per mažas Kada tu jį pilną matei? Per atletikos varžybas jis apytuštis, o kai futbolą žaidžiam tai jei iš užsienio kokie 5 000 sirgalių atvažiuoja tada dar neatrodo visai tuščias. Na galima, jei jau ras pinigų, pastatyt ir 20 000 vietų, kad ramiau būtų ir nereiktų spėliot užteks ar ne
              Per NT varžybas jis užsipildo, o jo reimė tik ir tėra dėl NT varžybų, kad nebūtų gėda skaityti straipsnių užsienio spaudoje apie stadiono būklę. Tai dabar yra akcentuojama kaip didžiausia problema.
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                Per NT varžybas jis užsipildo, o jo reimė tik ir tėra dėl NT varžybų, kad nebūtų gėda skaityti straipsnių užsienio spaudoje apie stadiono būklę. Tai dabar yra akcentuojama kaip didžiausia problema.
                Paaiškinkite man kvailam, kodėl reikia statyti naują stadioną, jei turimas mažesnis 99 proc. dienų per metus neužpildomas, o užtenka jį rimtai paremontuoti ir nebus jokios "gėdos prieš užsieniečius".

                Saloje stadionas visiškai netiktų, nes prancūzų arenos architektūrinis sprendimas kaip tik taip orientuotas, kad nuo jos matytųsi senamiestis, o ne kažkoks monstras stadionas.

                Comment


                  Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                  Paaiškinkite man kvailam, kodėl reikia statyti naują stadioną, jei turimas mažesnis 99 proc. dienų per metus neužpildomas, o užtenka jį rimtai paremontuoti ir nebus jokios "gėdos prieš užsieniečius".

                  Saloje stadionas visiškai netiktų, nes prancūzų arenos architektūrinis sprendimas kaip tik taip orientuotas, kad nuo jos matytųsi senamiestis, o ne kažkoks monstras stadionas.
                  Apie stadioną saloje nematau prasmės šnekėti... Tai būtų pati didžiausia nesąmonė. Na o kaip minėjau anksčiau ar vėliau D&G tikrai neužteks. Beveik neabejoju, kad netolimoj ateity Lietuvos futbolas sulauks geresnių laikų. Kolkas trūksta asmenų su užsidegimu jįprikelti iš letargo miego. D&G mano manymu būtų geriausia paversti treniruočių baze, vykdyti lengvosios atletikos ir panašius renginius. O naujas, kad ir 10000 stadionas pirmai pasaulio sporto šakai tikrai nepamaišys.
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    O neina D&G antrą tribūnų eilę priešais dabartinę pristatyti? Pati stadiono vieta, tai ideali gi...?
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      ten Ąžuolynas kitoj pusėj, mažai tikėtina, kad gautų leidimą kirst ažuolus. be to daug kas, įskaitant mane, būtų prieš medžių kirtimą vardan stadiono, kuris niekam neįdomus.

                      Comment


                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                        O neina D&G antrą tribūnų eilę priešais dabartinę pristatyti? Pati stadiono vieta, tai ideali gi...?
                        Pamenu spaudoje kažkada šis klausimas buvo gvildenamas, tačiau tai gan senokai buvo ir nelabai ką pamenu dėl to
                        Na taip, vieta ideali, tačiau didelės bėdos su parkingu
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          /\ na kiek prisimenu, tai visos kalbos apie antra tribūnų eile baigės kai paaiškejo, kad reiks nukirst 6 ar 7 ąžuolus

                          Comment


                            Parašė caaprius Rodyti pranešimą
                            ten Ąžuolynas kitoj pusėj, mažai tikėtina, kad gautų leidimą kirst ažuolus. be to daug kas, įskaitant mane, būtų prieš medžių kirtimą vardan stadiono, kuris niekam neįdomus.
                            Tas "vardan stadiono, kuris niekam neįdomus" keistai skamba... gal tau jis ir neidomus, bet daug kam jis reikalingas, ir ateiti tik dar svarbesnis butu.

                            Comment


                              Jis reikalingas miestui. Bet tegu pirma pastato krepšinio areną, kas yra daug svarbiau,o po to kalba apie kažką kitą. Nes nusibodo kalbų klausyt. Jei norit ir aš jum visko galiu žadėt ar už tai mane išrinksit ?
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Na, man asmeniskai tai negaila but tu ~6 azuolu... gali juk kitoj vietoj vardant to pasodint kad ir 12 tu azuolu kaip kompensacija...

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  Tas "vardan stadiono, kuris niekam neįdomus" keistai skamba... gal tau jis ir neidomus, bet daug kam jis reikalingas, ir ateiti tik dar svarbesnis butu.
                                  taip, jis reikalingas lengaatlečiams ir futbolininkams. bėda tame, kad nei vieni, nei kiti nesugeba pritraukti žiūrovų į stadioną. tada kyla klausimas - kam reik didesnio stadiono? tam kad kartą per dvejus metus į Lietuvą atvažiuoja škotai ir vokiečiai? sorry, dėl jų kirst medžių aš nematau prasmės.

                                  Comment


                                    Manau, kad normalei reikia sutvarkyti DirG, nedidinant sėdimų vietų skaičiaus, vietoj to kurti mažesnes aikšteles, mokyti jaunimą žaisti futbolą ir taip didinti jo populerumą. Vo taip

                                    Comment


                                      Parašė caaprius Rodyti pranešimą
                                      taip, jis reikalingas lengaatlečiams ir futbolininkams. bėda tame, kad nei vieni, nei kiti nesugeba pritraukti žiūrovų į stadioną. tada kyla klausimas - kam reik didesnio stadiono? tam kad kartą per dvejus metus į Lietuvą atvažiuoja škotai ir vokiečiai? sorry, dėl jų kirst medžių aš nematau prasmės.
                                      Visiskas nesamones rasai, kad nesugeba pritraukti ziurovu. Vat tame ir yra problema, kad daugkam nera noro eiti i apgriuvusi apgailetinos bukles stadiona, jeigu jis butu pilnai atnaujintas turbut ziurovu kad ir eilinese FBK Kauno rungtynese padvigubetu vien del gero stadiono. O svarbiausia esant naujam stadionui galima butu rengti daug daugiau ivairiu varzybu, tada ir ziurovu butu.
                                      Paskutinis taisė kaunaz; 2006.10.29, 14:24.

                                      Comment


                                        Nu, man tas pats, ar bus modernesnis stadijonas ar jo visai nebus, nes paprasčiausiai nesidomiu fudbolu, bet jei ten būtų galima rengti įvairius renginius, koncertus etc.. gal į stadijonus susirinktų daugiau žmonių.

                                        Pasakykite ar aš sutais renginiais visišką nesamonę pasakiau

                                        Comment


                                          Parašė syle Rodyti pranešimą
                                          Nu, man tas pats, ar bus modernesnis stadijonas ar jo visai nebus, nes paprasčiausiai nesidomiu fudbolu, bet jei ten būtų galima rengti įvairius renginius, koncertus etc.. gal į stadijonus susirinktų daugiau žmonių.

                                          Pasakykite ar aš sutais renginiais visišką nesamonę pasakiau

                                          juk as ne tau o caapriui rasiau

                                          tik nelabai man patinka ideja rengti stadione koncertus... kad tik kuo daugiau sporto renginiu, ir kuo maziau koncertu butu stadionuose.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X