Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kur gyvena keserauskas? man atrodo aš pas jį naktį apsilankysiu

    Comment


      Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
      Ačiū toshui už namatytus paveiksliukus! Mane labiausiai domina du dalykai:

      1. ar nepasirodys tokios masyvios arenos stogas per plokščias? Plotas tai didžiulis ir paprasai gražiau atrodo arenos su truputį gaubtu stogu..

      2. įdomu, ar pavyko Žalgiriui sutarti, kad tribūnos būtų iš visų pusių aikštelės? Kai lieka viena tuščia siena (pvz. Siemense), labai nukenčia rungtynių atmosfera (nors tai patogu organizuojant koncertus!). Iš renderių tai sunkokai matosi.

      na paziurejus i paskutiunius paveiksliukus..matosi kad stogas nera visishkai plokscias ....
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=42148

        Comment


          /\ krauna jau straipsnį ir jau žinau, kas autorius... nu bet koks ožys tas keserauskas! atidirbo nauja grupė visus darbus, o tas valkata nori garbę sau prisiimti

          Comment


            Parašė batista Rodyti pranešimą
            kur gyvena keserauskas? man atrodo aš pas jį naktį apsilankysiu
            fredos miestelyje kotedza turi

            Comment


              /\ ten šiaip daug kotedžų

              Comment


                Baisu kas cia darosi...baisu kas per zmogus tas (...) keserauskas...(...) ant viso kauno dabar jis ne i gera jam tai iseis (...) jai ir projekta sita su**** tai nezn tada varysiu is kauno lietuvos ir kuo geiciau...
                Paskutinis taisė Mantas; 2006.10.31, 12:47.

                Comment


                  TV nematau, "Kauno dienos" straipsnio dėl nesuprantamų priežasčių neatidaro, visoj toj politikoj dėl arenos nesusigaudau, būtų įdomu pačiam pamatyt dėl ko jūs tą Keserauską taip pliekiat. Kažkodėl nujaučiu, kad ir man jis po to labai nepatiks..
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                    2. įdomu, ar pavyko Žalgiriui sutarti, kad tribūnos būtų iš visų pusių aikštelės? Kai lieka viena tuščia siena (pvz. Siemense), labai nukenčia rungtynių atmosfera (nors tai patogu organizuojant koncertus!). Iš renderių tai sunkokai matosi.
                    Gal reikėtų pačiam BC Žalgiriui "emeilą" parašyt ir paklausti. Gal netyčia atsakys arba nurodys kokia nuorodą... Nes jaučiu nelabai 11.07 tų paveiksliukų pamatysim, nes vėl kažkokie neramumai savivaldybėje prasideda. Jau ir žinant, kas tą straipsnį parašė ir neįmant labai į galvą kas tenai parašyta, visgi intrigų yra tarp Tarybos narių...

                    Comment


                      Ehe. Parasiau

                      Comment


                        navikauskas vis dar stebėtinai ramus.

                        delfi info:
                        Pasak Kauno “Žalgirio” krepšinio klubo valdybos pirmininko pavaduotojo Gedimino Navikausko, sporto rūmai tampa “visų Kauno politikų svarbiausiu priešrinkiminiu koziriu”, tačiau žalgiriečiai jau planuoja savo pirmasiąs rungtynes naujojoje arenoje.

                        “Lapkričio 7-tąją kartu su prancūzais pristatysime detalų Nemuno salos sporto arenos projektą. Jei nebus trukdžių – statybos prasidės sausio pradžioje, o 2008 metų rugsėjį planuojame žaisti jau naujoje arenoje”, - sakė G.Navikauskas.

                        Kauno “Žalgiris” (80 proc.) kartu su “Boque Batiment International” (20 proc.) sudaro tarptautinį koncorpciumą.

                        Comment


                          ir vel kauno dienoj straipsinis apie kauno arena:

                          http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=42185

                          Comment


                            /\ nu va užsiuto jau pagaliau ir Žalgiris. kiek gi galima, blin!

                            Comment


                              nu jei viskas pasibaigs labai blogai ir prancuzai pasitrauks, tai man atrodo tek imtis smurtiniu veiksmu, prieš toki viena veikeja

                              Comment


                                /\ neduok Die to prireiktų...

                                Comment


                                  80% akcijų priklausys "Žalgiriui". Neblogai.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    80% akcijų priklausys "Žalgiriui". Neblogai.
                                    Ar tik nesubankrutuos Žalgiriukas atsižvelgiant į paprastai menką sporto rūmų rentabilumą??... Šiaip ar taip 80 proc. akcijų yra tikrai daug, bet tada ir kapitalo nemažai reikia investuoti Ar užteks po to $$$ žaidėjams pirkti?.. Tikėkimės, yra pramąstytos įvairios Žalgirio - savivaldybės bendradabiavimo schemos.

                                    Comment


                                      /\ nu blin, tu ką galvoji, kad Žalgiris pars sau nertųsi kilpą ant kaklo? jaučiu čia jie kokį gudrų planelį yra susukę, kaip iš tos arenos kalt pinigą ir taip dar pasididint biudžetą klubo visko gali būt, kad vėlgi kažkurį sezoną aukos, kad būtų pinigų arenos reikalams, tačiau po to eis tik pelnas ir nauda ir klubui ir sirgaliams tik aišku prieš tai turi tą areną pastatyt, ko matau politikai vėl nebenori kai kurie

                                      Comment


                                        Kaip suprantu, koncesija daroma statybai, t.y. pastatei ir per 20 m. atsiimi pinigus. O operatorius bus kažkokia trečia firma (tarptautinė). Jinai bus atsakinga už arenos užildymą renginiais.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          /\ Duokdie, kad viskas taip ir būtų. Tik jei Žalgiris tampa absoliučiai pagrindiniu rūmų akcininku, tai reiškia, kad mūsų Žalgiriukas iš esmės tampa laisvalaikio paslaugų organizacija - kas galbūt nėra blogai, bet apima kur kas plačiau nei sporto klubas.

                                          Jei atvirai, tai šiandien tokia arena KREPŠINIU bent iš dalies būtų užpldyta kokius 15-18 vakarų per metus (7 Eurolygos grupės mačai, 3 TOP-16 (jei mes ten), 2 TOP-8 mačai (su dideliu "gal") ir maximum kokie 6 mačai su "Lietuvos rytu". Taigi turime dar kokias 335 dienas metuose, kai su arena reikės kažką daryti, kad toks megaprojektas atsipirktų.

                                          Žinoma, Arvydas gali samdyti laisvalaikio pramogų organizavimo profesionalus ir tikėtina, kad taip viskas ir bus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X