Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažoji architektūra Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Dar užmiršai, kad pavidžiu Kaunui nuostabios karvės skulptūros (arklio irgi).
    Sunku patikėtu, kad nepavydintis žmogus taurą karve, o žirgą arkliu vadintų.

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Keista, kad koks nors Gator dar nepasipiktino ir nepaprašė sutvarkyti situacijos.
      Nelygintimas dalykas bukas off topic provokavimas ir diskusija į temą su daliniais pašmaikštavimais.

      Comment


        Parašė rmss Rodyti pranešimą

        rent free
        Rokas išlenda tik atsakydamas, tuo tarpu tu iš nieko inicijuodamas.
        Tai tu labiau rent free.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          Sunku patikėtu, kad nepavydintis žmogus taurą karve, o žirgą arkliu vadintų.
          Nesunku.

          Ir šiaip tai yra labai nuvalkiota kai kažkas kažką sukritikuoja ir gauna atsakymą, kad kritikuoja nes pavydi.

          Tas pavydo kontraargumentas dažniausiai pasireiškia delfi komentaruose. Pvz. "tu sakai, kad Olga Pikul bezdžionė nes jai pavydi!" (bala žino ko).
          Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2023.02.26, 20:33.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Nelygintimas dalykas bukas off topic provokavimas ir diskusija į temą su daliniais pašmaikštavimais.
            Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.

            Comment


              Parašė rmss Rodyti pranešimą

              Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.
              Parodote kad esate vilianskiška narcicistinė šiūkšlė, nes visur matote š..., išskyrus save ir savo nuomonę, ir kitus vadinate įžeidžiančiais epitetais.

              Comment


                Parašė rmss Rodyti pranešimą

                Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.
                Some of the places in London where Arran’s artworks have been exhibited are the Royal Academy, Print House Gallery, Wayward Gallery, GP Studio Window Arch and Daily Goods, Camberwell. His sculptures are held in private collections in the United States, Germany, UK, France, Iceland, Switzerland and Japan.
                https://onartandaesthetics.com/2017/...arran-gregory/

                Jo, bet čia viskas š..., nes ponas narcisistas taip pasakė.
                Paskutinis taisė RokasLT; 2023.02.26, 19:52.

                Comment


                  aš nesuprantu, kodėl tu vis dar įsikandęs to blogo, tarsi tai legitimuotų tą Kauno taurą. Rodai Oslo tigriuką, nors net nesulyginama aplinka, tas tigras net nėra vietos dominantas, nes pastatytas judrioje vietoje ir saikingo aukščio. Čia tuo tarpų 7 metrų monstras, kuris net neturi jokios originalios meninės išraiškos.
                  o bET WiLLNiuj qANALizAcijos VAMZdis....

                  Comment


                    Parašė rmss Rodyti pranešimą

                    kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai.
                    Pamirškit jau tas galerijas ir tuos žurnalus - visiškai neesminiai dalykai šiuo atveju, kad reikėtų čia taip eskaluot.

                    Comment


                      Parašė Zefyras Rodyti pranešimą
                      aš nesuprantu, kodėl tu vis dar įsikandęs to blogo, tarsi tai legitimuotų tą Kauno taurą. Rodai Oslo tigriuką, nors net nesulyginama aplinka, tas tigras net nėra vietos dominantas, nes pastatytas judrioje vietoje ir saikingo aukščio. Čia tuo tarpų 7 metrų monstras, kuris net neturi jokios originalios meninės išraiškos.
                      o bET WiLLNiuj qANALizAcijos VAMZdis....
                      O tauras irgi pastatytas judrioje gatvėje, ir PAKRAŠTYJE, o ne CENTRE.

                      Comment


                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                        Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.
                        Nesupratai apie ką kalbėjom su digital. Ne tu ten buvai mintyje.

                        Comment


                          Tauras atrodo didingai ir graziai. Randa paverkti del kokybiskai pagamintos skulpturos. Zinau desimtis daug blogesniu skulpturu Lietuvoje ir uzsienyje. Sita skulptura yra prie graziuju priskiriama mano akyse. Anyways, jei taip nepatinka su automobiliu nevaziuokite Muravos sankryza, o dar auto i Taura ivarysite susinervave.
                          Paskutinis taisė subfor; 2023.02.27, 03:27.

                          Comment


                            Kokybiška skulptūra pastatyta tinkamoje vietoje - nyki tranzitinė aplinka tikrai nereikalaujanti kažkokio išskirtinio subtilumo..

                            Comment


                              Važiavom pro šalį-man tai ne taip patiko, kaip nuotraukoje. Priminė eglutės žaisliuką. Nors šiaip jis ten vos matomas.
                              Русский военный корабль, иди нахуй!

                              Comment


                                Man pofik ar nukopijavo ar ne, ar vruskyne tokie stovi ar ne, pravažiavom, pažiūrėjom, patiko, move on.
                                Studentas

                                Comment


                                  Nesimato ką šis tauras dominuotų, net ir tokiame užkampyje su autosalonais ir degalinėmis, vienintelis dominuojantis objektas - tai skelbimų stendas.

                                  Comment


                                    Lryte išėjo straipsnis apie Taurą.
                                    https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...iskai-26260577

                                    Tačiau, pasak politologo, tai dar nereiškia, kad naujai Kaune iškilęs statinys nėra kičinis – A.Lašo vertinimu, meninė tauro skulptūros vertė ypač menka. „Pasižiūrėkime į interneto puslapius – nieko originalaus čia nėra, menine prasme tai yra absoliutus kičas. Man jis labai atspindi V.Matijošaičio mentalitetą ir aš į visa tai žiūriu su šypsena. Žiūriu kaip į paminklą postsovietinei Lietuvai, kada viskas pigiai blizgėjo ir visi bandė parodyti tą gražią, blizgančią savo pusę. Dėl to į šį paminklą žiūriu kaip į tam tikrą to laikotarpio išraišką, bet su Rusija man jis visiškai nesisieja“, – svarstė A.Lašas. „Galima nueiti į „Alibaba“ portalą ir pamatyti, kad ten pardavinėjami labai panašūs taurai. Dėl to jis ir yra kičinis, primenantis tokius standartinius modelius, kuriuos gali nusiimti parduotuvėje nuo lentynos“, – pridūrė KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas.
                                    „Kaunas sublizgėjo. Kai pasaulis mini metus nuo karo Ukrainoje pradžios, kai lietuviai vakar visą vakarą demonstravo solidarumą ir neįtikėtiną susitelkimą akcijoje RADAROM, mano mylimas Kaunas pasistatė taurą, tarsi brolį dvynį iš Krasnodaro (tiesa, ten projektas dar nerealizuotas)“, – teigė S.Kairys.

                                    Comment


                                      Vienas žymus politechnologas siūlo naująjį taurą galingu projektoriumi apšviesti gėjų spalvomis ir prie jo nusipaveiksluoti Laisvės partijos kandidatams (tiek Kaune, tiek Vilniuje – mano pastaba), taip gauti nemokamos reklamos, o tuo pačiu padaryti Kaunui paslaugą, nes „suteptą“ taurą Matijošaitis galimai lieps perkelti į mažiau matomą vietą...

                                      Comment


                                        Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą
                                        Vienas žymus politechnologas siūlo naująjį taurą galingu projektoriumi apšviesti gėjų spalvomis ir prie jo nusipaveiksluoti Laisvės partijos kandidatams (tiek Kaune, tiek Vilniuje – mano pastaba), taip gauti nemokamos reklamos, o tuo pačiu padaryti Kaunui paslaugą, nes „suteptą“ taurą Matijošaitis galimai lieps perkelti į mažiau matomą vietą...
                                        Kad didžiajai daliai kauniečių dėl tauro nei šilta, nei šalta, tik vilniečiai, marozai, FB seniai psichuoja kad čia kičas arba kad tai labai gražu. Tegul daro tą instaliaciją, vis tiek čia ne centras ir ne pagrindiniai vartai į miestą, be to LGBT eitynės jau buvo Kaune.

                                        Comment


                                          Click image for larger version

Name:	Cherna-facepalm (2).gif
Views:	566
Size:	5,1 kB
ID:	2033391 blogiau už tą skulptūrą yra ši patyčių olimpiada Kaunui už išsišokimą "Kauno akcentais". Iš to toks žūtbūtinis pritempimas prie Rusijos. Ar Vilniaus kanalizacijos vamzdžio ( be ironijos, meniškas) analogų Rusijoje nebandė ieškoti ministerija ? Manyčiau, būtų daugybė. Pasisekė, kad tokio meno suvokimo kriterijaus nebuvo įvesta.
                                          Русский военный корабль, иди нахуй!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X