Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažoji architektūra Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Novosibirskas rūko kamputyje. Pagooglinau "Matijošaitis interjeras", radau jo namų vaizdelius su lokio iškamša, zebro kailiu, paauksuotais klozetais ir pan., tai kaip ir viskas aišku, rimtas vyras.

    Comment


      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      Novosibirskas rūko kamputyje. Pagooglinau "Matijošaitis interjeras", radau jo namų vaizdelius su lokio iškamša, zebro kailiu, paauksuotais klozetais ir pan., tai kaip ir viskas aišku, rimtas vyras.
      Vis geriau negu Gediminas su samurajaus šarvais ir ranka ant ašmenų - WTF, suvirintos konstrukcijos, vamzdis, teletabių kalva, das auto reklama, ar tuo pačiu (ne)kičiniu jaučiu.
      Čia tas blizgus jautis net ne ant pagrindinio įvažiavimo ir geresnis variantas už nemažą dalį Vilniaus "elito" sprendimų.
      Click image for larger version

Name:	paminklas-gediminui-61613859.jpg
Views:	448
Size:	51,3 kB
ID:	2033027 Click image for larger version

Name:	092305966-6be09173-994a-4846-b930-ba9ffa47c5c8.jpg
Views:	441
Size:	257,2 kB
ID:	2033028 Click image for larger version

Name:	1491762230350_2179120_1440x960_1491762231187.jpg
Views:	441
Size:	209,4 kB
ID:	2033029 Click image for larger version

Name:	img.jpg
Views:	449
Size:	145,3 kB
ID:	2033030

      Comment


        Vilniui nelygis savo simbolį turėti matomoje vietoje, nes kičas, tuo tarpu Stokholmas, Oslas, Varšuva:
        Click image for larger version

Name:	depositphotos_122864528-stock-photo-stockholm-old-sculpture-representing-a.jpg
Views:	601
Size:	117,1 kB
ID:	2033036 Click image for larger version

Name:	norway-th-october-symbol-oslo-sculpture-black-tiger-main-city-square-rainy-autumn-day-symbol-oslo-sculpture-234190543.jpg
Views:	450
Size:	94,5 kB
ID:	2033037 Click image for larger version

Name:	statue-siren-warsaw-old-town-city-symbol-26677771.jpg
Views:	447
Size:	95,0 kB
ID:	2033038

        Comment


          Rokai, tai mūsų nuomonės kaip ir sutampa. Beje, tiems Stokholmo/Oslo pavyzdžiams tolokai iki Kauno, Kauno didelis, blizgantis. Su tviskančiu, pagarbos verto dydžio pasididžiavimu.

          Comment


            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

            Vis geriau negu Gediminas su samurajaus šarvais ir ranka ant ašmenų - WTF, suvirintos konstrukcijos, vamzdis, teletabių kalva, das auto reklama, ar tuo pačiu (ne)kičiniu jaučiu.
            Čia tas blizgus jautis net ne ant pagrindinio įvažiavimo ir geresnis variantas už nemažą dalį Vilniaus "elito" sprendimų.
            rent free

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Rokai, tai mūsų nuomonės kaip ir sutampa. Beje, tiems Stokholmo/Oslo pavyzdžiams tolokai iki Kauno, Kauno didelis, blizgantis. Su tviskančiu, pagarbos verto dydžio pasididžiavimu.
              O tai centre stovi kaip pvz. Čikagoje? Ne centre kaip išmatų vamzdis su WC grafičiu.

              Comment


                Centre vienas alfa patinas (Vytis), užmiestyje kitas Kaunas gi istoriškai tvirtovių miestas. Du gynėjai yra, liko dar 7. Aš pasiūlyčiau idėjų kovą, kokie iš jūsų pasirinktų superherojų turėtų ginti Kauną nuo genderizmo ir globalizmo?

                Comment


                  Parašė Zefyras Rodyti pranešimą
                  Centre vienas alfa patinas (Vytis), užmiestyje kitas Kaunas gi istoriškai tvirtovių miestas. Du gynėjai yra, liko dar 7. Aš pasiūlyčiau idėjų kovą, kokie iš jūsų pasirinktų superherojų turėtų ginti Kauną nuo genderizmo ir globalizmo?
                  Zuikį - https://www.aliexpress.com/item/1005...d=ETW3pPgVvBqy

                  Briedį - https://www.aliexpress.com/item/1005...d=AbXKx0l0RHzG

                  Gepardą - https://www.aliexpress.com/item/1005...d=KcSyqX74nmHI

                  Žirga galva - https://www.aliexpress.com/item/1005...d=YyDcjIVF0vM0

                  Sabaką - https://www.aliexpress.com/item/1005...d=9Zb1RNuerRzI

                  Comment


                    Parašė Zefyras Rodyti pranešimą
                    Centre vienas alfa patinas (Vytis), užmiestyje kitas Kaunas gi istoriškai tvirtovių miestas. Du gynėjai yra, liko dar 7. Aš pasiūlyčiau idėjų kovą, kokie iš jūsų pasirinktų superherojų turėtų ginti Kauną nuo genderizmo ir globalizmo?
                    Tai gi Vilnius turi irgi daug vyrų, ir ne tik visų vyrų centre: Vytautą, Gediminą, Mindaugą, Basanaviciu, vyrišką vamzdį... LGBT eitynės gerai praėjo Kaune, buvo tik keletas baikerių ir kaimiečių iš aplinkinių kaimų ir miestelių, kurie jai trukdė.

                    Comment


                      Ką tu nori pasiekti rodydamas blogus pavyzdžius (kad ir su tuo pačiu jaučiu Vilniuje)?

                      Comment


                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                        Ką tu nori pasiekti rodydamas blogus pavyzdžius (kad ir su tuo pačiu jaučiu Vilniuje)?
                        Tu pirmas pradėjai atsirinkinėti kas tau/tavo požiūriui naudinga - bandydamas kuo labiau iškreipti naratyvą savo naudai. Dabar projektuoji savo veiksmus man. APGAILĖTINA.

                        Comment


                          Kokie čia kai kurie toksiški. Matyt "cancel" kultūra iš Jav persismelkia ir į Lietuvą. Nepatinka, kad "didelė skulptūra, ar kad iš metalo, dar sakys, kad bulius nukopijuotas nuo Krasnodaro buliaus ir t.t". Aš rimtai norėčiau paklausti, kokie projektai jums patiktų? Laiku ir vietoje man patinka dideli ir bold projektai jeigu gražiai atrodo. Nors ne vienintele, bet viena pagrindinių esmių, ar gražiai atrodo menas. Kai kurie turbūt mano turintys aukšto lygio meninį supratimą, prisiskaitę kitų nuomonių, Jav cancel kultūros ir t.t. ir kone viską pradeda matyti kaip "negražu, kičas, nuobodu, nukopijuota" ir t.t. Suprantu kiekvienas turim nuomonę ir ją gerbiu, bet matau kad daug žmonių aplinkos/gyvenimo/tv neigiamai paveikti ir viskas jiems blogai.
                          Paskutinis taisė subfor; 2023.02.26, 15:42.

                          Comment


                            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                            Tu pirmas pradėjai atsirinkinėti kas tau/tavo požiūriui naudinga - bandydamas kuo labiau iškreipti naratyvą savo naudai. Dabar projektuoji savo veiksmus man. APGAILĖTINA.
                            Nu ne, aš pradėjau pamatęs nesąmonę apie itin garsią Londono galeriją (apie kurią 0 informacijos internete) ir garsųjį architektūros žurnalą (studentės iš Pakistano blogą).

                            Comment


                              Tie post-sovietiniai rusiško mentaliteto seniai mėgsta didelius, blizgius ir šviečiančius paminklus. Druskininkų Malinausko pavyzdys:
                              Click image for larger version

Name:	vilnietis-skulptorius-vladas-kancauskas-kaltina-druskininku-savivaldyb-78586891.jpg
Views:	372
Size:	199,0 kB
ID:	2033105

                              šitas dar beja būtų puse by*io jeigu nesisuktų aplink savo ašį (Malinauskas pats gyrėsi, kad tai jo idėja).

                              Skulptorius Vladas Kančauskas: naujas Druskininkų ženklas – mano darbo plagiatas
                              https://www.google.com/amp/s/m.delfi...78571779&amp=1

                              Comment


                                Parašė subfor Rodyti pranešimą
                                . Viena pagrindinių esmių, ar gražiai atrodo menas.
                                ...

                                Comment


                                  AšNeRobotas, lygini 12 metru aukscio ir oficialiai 7 metru, jei neskaiciuotume kryziaus ir ragu, kurie beveik nesudaro turio, apie 5.3-5.7m skulpturas. Nesulyginami dalykai. Su 8+m skulpturomis reikia labai atsargiai, nes turis/aukstis didziulis ir toks menas rizikuoja tapti dideliu kiču. Just sayin.
                                  Paskutinis taisė subfor; 2023.02.26, 15:50.

                                  Comment


                                    Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                    Nu ne, aš pradėjau pamatęs nesąmonę apie itin garsią Londono galeriją (apie kurią 0 informacijos internete) ir garsųjį architektūros žurnalą (studentės iš Pakistano blogą).
                                    Trys zurnalai kitoje mano zinuteje, vel specialiai faktus maisai.

                                    Comment


                                      Rinkimai artėja
                                      https://www.facebook.com/photo/?fbid...95326291956224

                                      Click image for larger version

Name:	333029671_1580925845665970_7012232237138628201_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3itd2HUPOGgAX8hq0yo&_nc_ht=scontent.flhr1-1.fna&oh=00_AfBFUKZHwUt7MR95KC_k-zSxvVh_rRDQIFndonwRL0ew9Q&oe=63FFEA44.jpg
Views:	361
Size:	110,3 kB
ID:	2033123

                                      Comment


                                        Comment

                                        Working...
                                        X