Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas ketina statyti didelę krepšinio areną

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jis ir anksciau kazka kapstes. Man rodos tada buvo atliekami mini grunto tyrimai del arenos.

    Comment


      http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=29826
      blemba kur jie anksciau buvo kai tik vyko svarstymai. Tylejo tylejo dabar metosi akmenimis kai jau viskas nuspresta

      Comment


        Vel be rysio straipsnis, per tokius ir stringa statyba... negaliu kai nervas ima paskaicius tokius straipsnius.

        Comment


          Medziaga koncesijos konkursui baigta. Sia savaite bus paskelbtas pats konkursas.

          P.S. beje, is patikimu saltiniu suzinojau, kad Rakauskas savo arena tikrai statys.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Statys, net jei negaus valstybinio statuso? Na belieka džiaugtis, kad Kaunas sulauks bent dviejų universalių arenų, nors abejotina, ar tiek reikia
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė Mantaz
              Statys, net jei negaus valstybinio statuso? Na belieka džiaugtis, kad Kaunas sulauks bent dviejų universalių arenų, nors abejotina, ar tiek reikia
              Statys bet kokiu atveju. Jis sako, pas mane imoneje tiek zmoniu dirba, kiek arenoje bus vietu, tai bus kur imones renginius rengti
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Ir vienos bus per akis

                Tokią areną per brangu išlaikyti vienos kompanijos renginems

                Comment


                  Geriau tegul pasistato vandens pramogų parką, visam kaunui išeitų i naudą Manau čia dar viena Rakausko gudrybė.. arba panika

                  Comment


                    Jis sako, pas mane imoneje tiek zmoniu dirba, kiek arenoje bus vietu, tai bus kur imones renginius rengti
                    Kas čia taip?

                    Comment


                      Rakauskas
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Parašė Nedas
                        Geriau tegul pasistato vandens pramogų parką, visam kaunui išeitų i naudą Manau čia dar viena Rakausko gudrybė.. arba panika
                        Tikriausiai viešųjų ryšių triukas , juk net Vilniui vandens pramogų parkas turėtų būti nuostolingas

                        Comment


                          Nesuprantu aš tokio baerio, kaip gali tokie objektai buti nuostolingi ??? Kuo jų ta eksplotacija yra tokia brangi ? Gal galėtu kas normalai paaiškinti ?

                          Comment


                            Na kol neatsipirks tai suprantu kad nuostolinga.
                            Bet grazinus kreditus ir gavus tiek pajamu padengiant islaidas, nejau ir po to nuostilinga ?

                            Comment


                              Jei rašo nuostolinga, tai turrbūt reiškia, kad neatsipirks.. bent man taip atrodo
                              Bet juk pastatai pramogu parka.. daleiskim.. taip ? Tai jis naudoja dujas, elektra, vandeni, mokami atlyginimai darbuotojams. Kaip jis gali but nuostolingas, jei jame apsilanko tikrai nemažai žmoniu

                              Comment


                                Parašė Nedas
                                Jei rašo nuostolinga, tai turrbūt reiškia, kad neatsipirks.. bent man taip atrodo
                                Bet juk pastatai pramogu parka.. daleiskim.. taip ? Tai jis naudoja dujas, elektra, vandeni, mokami atlyginimai darbuotojams. Kaip jis gali but nuostolingas ?
                                Tai nuostolingas ir reiskia, kad islaidos virsija pajamas, t.y. uz viska turi moketi daugiau, negu klientai sumoka uz paslaugas.
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Na pvz, aš nesuvokiu kaip tokia "siemens arena" gali but nuostolinga ?

                                  Comment


                                    Lietuva per maža šalelė, kad galėtu išlaikyti kelis vandens pramogų parkus Druskininkų, Vilniaus, Kauno...

                                    Comment


                                      Kaunas išlaikytų

                                      Comment


                                        Parašė Nedas
                                        Na pvz, aš nesuvokiu kaip tokia "siemens arena" gali but nuostolinga ?
                                        Arenai per savaitę būtinas vienas didelis arba keli mažesni renginiai,kad apsimokėtų jos išlaikymas. Taip yra su visomis pasaulio arenomis

                                        Comment


                                          Vilnius didesnis už Kauną ir negali išlaikyti vandens pramogų parko .Tai kodėl nusprendei ,kad Kaunas pajėgtų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X