Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas ketina statyti didelę krepšinio areną

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Simex
    Atsiprašau. Liutaii, parašiau atsakymą ne tau, o Farbrom.
    As supratau
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė Quack
      Gal FIBA zino kai ka daugiau, ko mes nezinom
      turiu įtarimų, kad ponas vapšys mano, jog 2011 metais Kauno Žalgiriui nebus leista žaisti Europos krepšinio čempionate, nes neturės pakankamo dydžio salės
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Parašė Simex
        Atsiprašau. Liutaii, parašiau atsakymą ne tau, o Farbrom.
        heh
        vardininkas - Liutass
        kilmininkas - Liutoo
        naudininkas - Liutuii
        galininkas - Liutaa
        inagininkas - Liutuu
        vietininkas - Liutee
        sauksmininkas - Liutee!


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          Comment


            Ok, Alonso, Ok. Tu teisus del Liutoo
            Birth, school, METALLICA, death

            Comment


              Parašė 99
              turiu įtarimų, kad ponas vapšys mano, jog 2011 metais Kauno Žalgiriui nebus leista žaisti Europos krepšinio čempionate, nes neturės pakankamo dydžio salės
              O gal Breznepsys zino apie koki FIBA rengiama sabotaza ir eurolygos peremima i savo rankas

              Comment


                gal suomiskai zmogus rase ...
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Nu jei jums nereikia AMB, siūlau tris išeities taškus:
                  1)Arba įkurkit Vidurio Lietuvos Respubliką su sostine Kaune;
                  2)Arba surenkit revoliuciją ir nuverskit AMB nuo sosto;
                  3)Arba išsirinkit kitą valdžią...

                  Comment


                    AMB manau niekam nebereika..

                    Comment


                      Parašė farbrom
                      Nu jei jums nereikia AMB, siūlau tris išeities taškus:
                      1)Arba įkurkit Vidurio Lietuvos Respubliką su sostine Kaune;
                      2)Arba surenkit revoliuciją ir nuverskit AMB nuo sosto;
                      3)Arba išsirinkit kitą valdžią...
                      Visi pasiulymai geri

                      AMB grizes pats atsistatydins, o valdzia mes jau 15 metu renkam kitokia, tik, kad likusi Lietuva patenkinta ta valdzia....
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Citata:
                        Parašė 99
                        turiu įtarimų, kad ponas vapšys mano, jog 2011 metais Kauno Žalgiriui nebus leista žaisti Europos krepšinio čempionate, nes neturės pakankamo dydžio salės

                        Puikiai parašyta. Bet gal sakau viskas daug paprasčiau- gal vapšys nėra tikras ar jo partijos bičiulio statytas HESas nenuplaus netyčia tų arenoje pastatytų vartų, į kuriuos reikia įspirti kamuolį, kai žaidi krepšinį...
                        Birth, school, METALLICA, death

                        Comment


                          Parašė farbrom
                          Nu jei jums nereikia AMB, siūlau tris išeities taškus:
                          1)Arba įkurkit Vidurio Lietuvos Respubliką su sostine Kaune;
                          2)Arba surenkit revoliuciją ir nuverskit AMB nuo sosto;
                          3)Arba išsirinkit kitą valdžią...
                          1)na buvo toks variantas atgavus pirmaja nepriklausomybe. Kaunui visai neblogai tuo metu buvo
                          2)tejp tejp, tik kad sykart vadintusi "rozine"..
                          3)Kaunas ir renka kita. delto ir labiausiai nukencia. per praeitus rinkimus ne vienas darbietis is Kauno nebuvo isrinktas. rezultatai matomi..

                          EDIT: et, Liutasss pirmesnis.


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            Visi Kaunieciai Susivienikim Ir Nuverskim Amb Ir Uspaskicha Nuo Sosto!!!!!!!!!!!!
                            Brasauskui Tremtis O Uspaskicha Atgal Y Rusija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                              O Kauno Akropoliui jau TIKRAI gauti visi leidimai ir t.t. ir statybos prasides greitu laiku ? Nes jai taip, ta vieta is karto virs patrauklesne, be to atgims betono monstras prie nemuno salos tilto ir galbut baigsis tie kliedesiai del arenos prie "Mega" ar dar geriau - ateities plente.

                              Ir isvis arena, "Akropolis", sutvarkytas betono monstras, bei renovuota krantine suformuotu tikrai puiku ir jauku Kauno NMC.

                              Comment


                                Va o kas jei koks uniformuotas dede pastovetu pora valandu saloj ir ishrashytu baudeles tiem kas vedzioja shuniuka savo be pavadelio viesoj vietoj ir tiem kas kakuchi nesusirenka pavedziuoje ... tai jauchiu tie zhalieju kur prie savivaldybes protestavo arba nueitiu prie VPK protestuot arba paremtu salos varianta
                                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                Comment


                                  http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=27855
                                  Turesim kaune antra zuoka, vilniui tai i nauda isejo, mum ir nuo to manau neblogiau bus

                                  Comment


                                    Ka nori, tik ne Zuoka.

                                    Comment


                                      O ko Zuokas blogai? Visi ima sau i kisenes ir aferas suka, bet esme ta kad Zuokui bunant meru vykdomi konkretus darbai ir Zuokas sugeba sau imdamas i kisene padaryti naudos miestui.
                                      Beje Garbaravicius neblogas kaip meras, neatsimenu prie kurio mero buvo judinama tiek projektu, o kad jam ten vienas kitas milijonas i kisene nueis man visai negaila, svarbu nauda miestui.

                                      Comment


                                        Liberalcentristas ragina Vyriausybę nevilkinti Kauno arenos statybos
                                        | 2005 05 05 13:30:36 |

                                        Seimo Liberalų ir centro frakcijos seniūnui Algiui Čaplikui yra nesuprantama Vyriausybės pozicija vilkinti Kauno universalios arenos statybą, pranešė frakcijos spaudos tarnyba.

                                        Kaip žinia, nekreipiant dėmesio į jau dvejus metus vykstančius parengiamuosius darbus Nemuno saloje bei visuomenės palaikymą šiam projektui, premjero potvarkiu sudaryta darbo grupė dar pusmečiui atidėjo sprendimą dėl nacionalinės svarbos objekto statuso suteikimo Kauno miesto savivaldybės parengtam projektui. Toks statusas leistų tikėtis iki 50 mln. litų paramos iš ES fondų viešosios infrastruktūros Nemuno saloje sukūrimui, nes ES struktūrinių fondų parama numatyta tik nacionalinės svarbos objektams.

                                        "Dabartinė Vyriausybės pozicija Kauno savivaldybės remiamo projekto atžvilgiu yra panaši į chrestomatinį "šuns ant šieno" elgesį - nei pats ėda, nei kitiems leidžia", - teigia A. Čaplikas.
                                        www.omni.lt
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Nors kazkas sneka
                                          Issirinkom mes tame seime visokiu ale Kaunieciu, o tie kaip sedi siknas surauke, taip ir sedes.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X