Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas ketina statyti didelę krepšinio areną

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    pagaliau kazka daro
    I love INNUENDO!

    Comment


      Beje, darbas vyksta taip gan idomiai. Vienas darbininkas dirba buldozeriu, o kiti trys sedi po medziu

      Comment


        Parašė joker
        Beje, darbas vyksta taip gan idomiai. Vienas darbininkas dirba buldozeriu, o kiti trys sedi po medziu
        idomiai tikrai
        I love INNUENDO!

        Comment


          Va kaip tik situ statybu as ir laukiau, saunumelis !
          syle, man atrodo kad tu nenori, jog Kaune Butu statoma Arena, kitaip nesigincytum taip inirtingai, juk koks tavo reikalas ar ji bus pelninga ar nepelninga, juk ne tu ja statai ir beje bandai irodyti, kad arena bus tikrai nepelninga, kai jos dar nei pamatu nesimato. O pavyzdziai su Siemensu tai isvis nereiksmingi...

          Comment


            wow, aciu uz foto, joker - labai malonu del darbu pradzios

            Comment


              manau, jau reikia kurti atskira tema - Kauno Arenos statyba - kur patalpinti pirmasias nuotraukas?
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                tai po 25 metu kauno savivaldybe gaus gan pasenusia arena,kuria tures pati islaikyti,jau su visomis skolomis,o ne tik skirdama dotacijas?

                Comment


                  / Tai ir dabartinė arena yra nuostolinga, o savivaldybė dengė jos nuostolius .Bet naujoji arena pritrauks naujų investicijų ir Žalgiriui ji būtina

                  Comment


                    Dabartine, tai cia kuri Hale? Ji tai tikrai nenuostolinga jinai jau pries 50metu atsipirko

                    Comment


                      antibiotikas: Kodėl skolomis? Manai jie tokie kvaili ir pasirašys sutartį, kurioje neįtrauks punkto dėl skolų?

                      Halė seniai seniai seniai atsipirkus ir ji nėra nuostolinga, kaip syle nusišneka

                      Comment


                        O iš kur žinai, kad nenuostolinga? Šiaip tokiems objektams nuostoliai nesvetimas reiškinys
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantaz
                          O iš kur žinai, kad nenuostolinga? Šiaip tokiems objektams nuostoliai nesvetimas reiškinys
                          Pamenu straipsni Kauno dienoje apie Dariaus ir Gireno sporto centra. Jame direktorius teige, kad is visu sporto centro objektu pelninga yra tik Hale ir ji islaiko stadiona, kortus ir t.t.

                          Comment


                            Comment


                              Kas sita straipsni rase???? eilini kart nervus gadina, su savo "viska zinojimu" .

                              Comment


                                Parašė Aiwa
                                Kas sita straipsni rase???? eilini kart nervus gadina, su savo "viska zinojimu" .
                                taigi pasirasyta apacioj - Alvydas Zickis - Lietuvos Krastovaizdzio(!) architektu sajungos pirmininkas

                                Comment


                                  Perskaicius visa tema, matosi kai kuriu asmenu noras bet kokia kaina visgi ikisti tuos sporto rumus i ta sala, kad neduok dieve nereiketu siknos toli nesti. Todel jei jus taip gulate kryziumi uz statybas saloje, pasiulymas mano butu toks: reikia ant sporto rumu statyti gyvenama dangoraizy, tai kai kuriem is vis butu super, galetu su tapkem liftu nusileisti i rengini.
                                  gera gyventi gerai

                                  Comment


                                    Pateik nors vieną priežastį, kodėl aš turėčiau norėti nešti savo subinę kažkur į užmiestį?
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Kema
                                      Perskaicius visa tema, matosi kai kuriu asmenu noras bet kokia kaina visgi ikisti tuos sporto rumus i ta sala, kad neduok dieve nereiketu siknos toli nesti. Todel jei jus taip gulate kryziumi uz statybas saloje, pasiulymas mano butu toks: reikia ant sporto rumu statyti gyvenama dangoraizy, tai kai kuriem is vis butu super, galetu su tapkem liftu nusileisti i rengini.
                                      O tu turi dėl to problemų?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Ne as turiu problemu, o kai kurie asmenys, kuriems iki arenos pavaziuot savo auto ar pasiimti taksi yra problemos. Taciau duodu b.... nukirsti, kad jei problemos remiasi i keliones kastus, tai jus retas svecias toj arenoj busite jei ji ir bus jusu namo pirmame aukste. Man labiau priimtina ideja sala paversti parku. O kad dabar ten shabakstynai, siukslynai ir shunu sh, tai nieko nuostabaus, kiek ideta $$$, ta ir turite.
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          Iš tavo komentarų matosi, kad net nenutuoki apie ką kalba eina. Prie ko čia nuvažiavimas autobusu ar taksi? Esmė ne susisiekime , o Kauno centro prikėlime gyvenimui, naujose investicijose miesto širdyje, o ne kažkur pakraščiuose.

                                          P.S. Patarimas. Nedalink savo "pasididžiavimo" nukirtimui, nes vieną kartą gali jo ir netekti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X