Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ būtent

    Comment


      Tai gerai, kad esi važiavęs, kitiem to paties palinkėčiau, o ne verkt prie tv ekranų, per tv niekad neišgausi tokio vaizdo kokį matai realybėj.

      Comment


        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
        Vėl kažkoks lietuviško nepilnavertiškumo pavyzdys. Stovi didelė, erdvi, funkcionali ir visaip kitaip nereali arena, tai vis tiek turi kažkas būti blogai. Koks jums skirtumas, kiek žiūrovų matosi per televiziją? Ar dėl to žiūrite krepšinį? Arena skirta joje esantiems žiūrovams, o per TV svarbiausia yra aikštelė ir veiksmas joje. Nejaugi jums taip aktualu parodyti užsieniečiams - štai, kokią didingą areną pasistatėme?
        Manau šie paryškinti žodžiai puikiai nusako čia kai kurių keistą, šiek tiek komišką, elgesį dėl šviesų į žiūrovus

        Comment


          Ziuriu, kuo toliau, tuo labiau cia gimsta bereiksmis uzburtas ratas del arenos infrastrukturos smulkmenu vertinimo. Lazinuosi, kad ir po metu cia prisijungs "nihilistinio svaiciojimo salininikai" ir porins ta pati:

          1) Kad arenos apsvietimas viduje gadina jo "Silelio" televizoriaus kokybe ir mama tamsoje nebegali 25 metu vaikui blynu iskepti;
          2) Kad zolyte lauke dygsta is kaires i desine, o skruzdeles nuo tokio poksto nebesiorentuoja Nemuno saloje;
          3) Kad Nemuno lasisoms matosi visi 4 kontinentai ant jo sedimosios kai jis nusimoves "kalcionus" atlieka reikala arenos WC;
          4) Kad jam alus is arenos baru atsiduoda "aukso fondais" nors iseidamas is WC net nesustojo prie subtiliai tekancio ciaupo;
          5) Kad...kad...kad..kad...

          Na kiek gi galima, Kolegos?

          Nejaugi negalim nuosirdziai pasidziaugti tuo, ka turime, kur susirenka 15000 zmoniu, kuria atmosfera, spektakli, euforija, nacionalini komandos palaikyma, vienybe!!!
          James Blunt, Hurts, Rammstein, Lenny Kravitz...JMJ....

          Comment


            Parašė Hanza Rodyti pranešimą
            Ziuriu, kuo toliau, tuo labiau cia gimsta bereiksmis uzburtas ratas del arenos infrastrukturos smulkmenu vertinimo. Lazinuosi, kad ir po metu cia prisijungs "nihilistinio svaiciojimo salininikai" ir porins ta pati:

            1) Kad arenos apsvietimas viduje gadina jo "Silelio" televizoriaus kokybe ir mama tamsoje nebegali 25 metu vaikui blynu iskepti;
            2) Kad zolyte lauke dygsta is kaires i desine, o skruzdeles nuo tokio poksto nebesiorentuoja Nemuno saloje;
            3) Kad Nemuno lasisoms matosi visi 4 kontinentai ant jo sedimosios kai jis nusimoves "kalcionus" atlieka reikala arenos WC;
            4) Kad jam alus is arenos baru atsiduoda "aukso fondais" nors iseidamas is WC net nesustojo prie subtiliai tekancio ciaupo;
            5) Kad...kad...kad..kad...

            Na kiek gi galima, Kolegos?

            Nejaugi negalim nuosirdziai pasidziaugti tuo, ka turime, kur susirenka 15000 zmoniu, kuria atmosfera, spektakli, euforija, nacionalini komandos palaikyma, vienybe!!!
            James Blunt, Hurts, Rammstein, Lenny Kravitz...JMJ....
            Žolytė kai kam taip susuko galvas kad nesugebėjo normaliai zigzago posūkio išimti.
            Ai dar, per pertraukas neatsidarinėjo 1 aukšto užuolaidos į koridorių Visai gražu buvo kai iš salės matydavosi vaizdai į miestą per pertraukas
            Bet jei jau prie tokių dalykų kabinuosi tai supraskit kad kabintis tikrai nebėra prie ko

            Comment


              Per ilgaja pertrauka paklausiau rubines darbuotojos, kaip sekasi darbuotis. Numojo ranka i tuscias pakabas, ir numyke "Nu va, kaip matai...". Pareplikavus, kad ryskiai kaina nezavi, ji numyke "Nu jo, bet kad taip liepe rinkt, tai ir renkam.". Zodziu, pravalas kazkoks, ryskiai rubines pigs. O ant zoles mindanciu buduliu siulyciau netylet. Man pasiulius "kaimieciam baigti kanopom arti zeme" (artistiskumas uzpuole), bent pora zmoniu idejos tikrai atsisake, o keli bent jau sukluso arba pasiule man eiti na**uj. Reikia tik parodyti, kad zmones toki elgesi smerkia, o kadangi zmogus - bandos padaras, tai toki dalyka galima itin nesunkiai sustabdyt.

              Comment


                Žmonės jūs... Parodyti areną, kokia ji galinga per TV yra ne ką mažiau svarbiau, nei aprodyti ją užsieniečiui gyvai. Pasakyčiau kolegai iš užsienio, kad mes Kaune turime geresnę areną, nei jss-Prancūzijoje, tai išsijuoktų pamatęs tamsų ir niūrų vaizdą. Ir čia ne mes esame kompleksuoti, o tie, kurie bijo pasirodyti šviesoje publikai, kurie jaukiau jaučiasi, kai jų niekas nemato, o jie gali visus matyti. Beje, tai vienas iš liūdniausių lietuviškų bruožų. Žmonės, prieštaraukite man, jeigu aš pasakysiu, kad per TV nemačiau a nė vieno žalgirio sirgalio, nors jų ten buvo rekordiškai daug. Kodėl halėje visada kameros praslinkdavo pro žaliai apsirengusias mases? atsakymas gi visiems aiškus. Kodėl Siemensas puikiai išnaudoja tokius dalykus? O todėl, kad jie gabesni ir moka dirbti gudriau. Jeigu pasistatėme didingus rūmus, tai ir parodykime, kad turime juos tokius.

                Comment


                  Deja vu - kaskart užsukęs čia pasižvalgyti, vis matai vieną ir tą patį ''komentarą'' nors, regis, puslapių skaičiukas tai vis keičias.
                  Kas nors paliuosuokit maserati nuo šios temos, padėkit jam. Žmogus kankinasi su savo fobijom, kompleksiukais, o ir su realybe nesusitvarko. Nemalonu (ir nepatogu) stebėti tą jo agoniją.

                  Comment


                    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                    Žmonės jūs... Parodyti areną, kokia ji galinga per TV yra ne ką mažiau svarbiau, nei aprodyti ją užsieniečiui gyvai. Pasakyčiau kolegai iš užsienio, kad mes Kaune turime geresnę areną, nei jss-Prancūzijoje, tai išsijuoktų pamatęs tamsų ir niūrų vaizdą. Ir čia ne mes esame kompleksuoti, o tie, kurie bijo pasirodyti šviesoje publikai, kurie jaukiau jaučiasi, kai jų niekas nemato, o jie gali visus matyti. Beje, tai vienas iš liūdniausių lietuviškų bruožų. Žmonės, prieštaraukite man, jeigu aš pasakysiu, kad per TV nemačiau a nė vieno žalgirio sirgalio, nors jų ten buvo rekordiškai daug. Kodėl halėje visada kameros praslinkdavo pro žaliai apsirengusias mases? atsakymas gi visiems aiškus. Kodėl Siemensas puikiai išnaudoja tokius dalykus? O todėl, kad jie gabesni ir moka dirbti gudriau. Jeigu pasistatėme didingus rūmus, tai ir parodykime, kad turime juos tokius.
                    Nesamone pasakei. As buvau antram aukste ir jeigu nebuciau skaites sios temos verksniu tai net nebuciau suprates, kad as sedziu tamsoje ar "prietemoje". Niekas ten ne tamsu.

                    Comment


                      /\ būtent

                      Comment


                        Kokybė telefoninė, bet apšvietimas matosi, šviesos visur pilnai užtenka, tai gal jau baikit tuos beprasmius sapaliojimus..

                        330 sektorius



                        Comment


                          /\ Na, šiaip, antroje nuotraukoje apšvietimo trūkumą sugebėjau pastebėt ir aš. Pažiūrėk kokioje prieblandoje sėdi trečio aukšto žiūrovai, palyginus su tais, kurie apačioje.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Jeigu lygint pirmą aukštą su antru, iš foto gal taip ir atrodo, bet sėdint jokios prieblandos visiškai nesijaučia. Nueikit, patys pamatysit

                            Comment


                              Kodėl aš sėdžiu viršutinėj tribūnoj ir labai man ten viskas gerai? Gal užteks verkt? Kažkoks vaikų darželis.

                              Comment


                                Kam tamsu, tam ir bus tamsu.

                                http://www.euroleague.net/devotion/g...vs-cska-moscow

                                Comment


                                  Parašė maserati Rodyti pranešimą
                                  Ziurovai - sporto dalis ir lygiai tokie pat svarbus kaip zaidejai aikstej. Bet jau pradedu kartotis, apie ziurovu svarba isdiskutavau anksciau sioje temoje. O tamsa tai... tamsa slepia trukumus. Kam slept ziurova? Kai arena pilna - tai nelogiska. Kai tuscia - prasom.
                                  Kam viesai rodyti savo nepilnavertiskumo kompleksus? Ar daugiau apsviesta, ar maziau apsviesta - arena nuo to nei padideja nei sumazeja. Visi kiti isvedziojimai - "paziurek, mano b... didesnis nei tavo" lygio. Jei tau nuo to butu geriau gyvent, tai man taves gaila... Arena stateme sau ar kitiems? Tu gal ir savo masina statai kuo matomesneje vietoje, kad kiti galetu matyti, koks tu "krutas"?
                                  Jei koks uzsenietis ir ziurejo rungtynes, tai tikrai ne del arenos dydzio. Ka labai domina pati arena-atvaziuos ir sudalyvaus gyvai.

                                  Comment


                                    Tokioje vietoje svarbiausia ne matomumas, o fanų dvasia
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Žiūriu vis apie tą patį. Kas šiek tiek daugiau fotografuojate, žinote, kad bet kokį objektą galima parodyt tiek labai šviesiai tiek tamsiai, tai vadinama eksponavimu. Kadangi esu jau dabar nekart buvęs abejose arenose ir dėl to apšvietimo abejonių neturiu, kad Žalgirio arenoje sprendimas kitoks, pamėginsiu pailiustruoti analogiško eksponavimo nuotraukomis. Nuotraukos iš lrytas.lt:

                                      Siemens arena


                                      Žalgirio arena


                                      Kaip iš nuotraukų matyti, pirmoje nuotraukoje žymiai lengviau pasakyti, kokia spalva apsirengę gerbėjai :-) Manau dėl pačio fakto besiginčyjančių nėra, ar ne? Klausimas tik ar gerai tai ar blogai - akivaizdu tai yra nuomonės klausimas. Kaip kad ar ferraris geriau atrodo raudonas ar juodas. Vieniems atrodys vienaip geriau, kitiems kitaip. Man asmeniškai labai patiko panašus apšvietimo sprendimas senojoje Lietuvos Ryto arenoje (dabar Ūkio banko arena), kadangi žiūrovų ten tilpo nedaug ir taip buvo tarsi tokia jauki atmosfera kuriama. Tačiau kai arenoje telpa daugiau kaip 15 tūkst. žiūrovų, smagiausia jaustis didelėje minioje. Tam šis sprendimas netinka ir tiek.

                                      P.S. Pavyzdys su Siemens arena tik todėl, kad lengviausia palyginti. Daugelis NBA arenų pvz turi panašų sprendimą kaip Siemens arenoje, tačiau kelios turi tokį, kaip Ž arenoje.

                                      Palyginimui...

                                      Energy Solutions Arena Soltleiksityje:


                                      Madison Sq Garden Niujorke:
                                      Paskutinis taisė Meier; 2011.10.18, 19:53.

                                      Comment


                                        Parašė maserati Rodyti pranešimą
                                        Kiek ten, 24 tv rode runtynes? Tu ka, siulai visiems, kurie runtynes ziurejo per TV atvaziuot i arena, nes joje viskas matosi geriau? Ir taip, as buves arenoj, mane ji pribloske, viskas idealu, bet kai ziuriu per TV tai... As tikras Zalgirio fanas, bet nebijau pripazint, kad per TV Siemensas atrodo n kartu geriau.
                                        jei nori žiūrėt krepšinį, tai gali ir per TV, o jei nori žiūrėt į trečio aukšto tribūnas, kurių, o varge, per Tv nesimato, tai taip, važiuok į areną!

                                        Comment


                                          Pavyzdžiui aš neturiu galimybės savo akimis pamatyti arenos tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Vaizdas per TV, žinoma, niekada neatstos realaus vaizdo, tačiau man net Siemens atrodo didesnė. Reikia šviesos.
                                          Proud to be lithuanian.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X