Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė represser Rodyti pranešimą
    Čia konvektoriai ir jie imami vietoje radiatorių tada, kai pavyzdžiui langas prasideda grindų lygyje ar panašiai. Konvektoriai gali būti įrengiami ir pačiose grindyse. Kaip atrodytų tokioje vietoje radiatoriai, kurie būtų matomi pro langą iš lauko pusės? O kodėl jie tau atrodo nepatikimi kaip arenai? Fasadas iš stiklo, kurio varžos koeficientas, kai stiklas užima tokį sienos plotą (na kaip ir visą plotą) būna didesnis negu paprastai. Po to apskaičiuojami šilumos nuostoliai pro juos ir pagal tai parenkami šildymo prietaisai prie šalčiausios penkiadienio temperatūros pasikartojančios kartą per 50 metų berods. Pagal statybos techninį reglamentą parenkant šildymo prietaisus pagal tikslius apskaičiavimus jie dažnai imami 50~100 procentų galingesni negu turėtų būti (dėl atsargos koeficientų), o jei skaičiavimai nebuvo tikslūs (kuo labai drįsčiau abejoti žinant tokio objekto reikšmę) tai šildymo prietaisai bus dar didesnio galingumo (na bet čia jau neekonomiškas variantas, tačiau dažnai pasitaikantis Lietuvoje, kadangi tingi skaičiuoti tokius dalykus nekompetetingi projektuotojai, o dažnai ima iš akies per galingus į ir taip jau didelės atsargos pusę). Šildymas ne mano sritis, tai gal ir truputį nusišnekėjau, bet manau, kad atsakiau į tavo klausimą.

    P.S. jei paprastai paaiškinti tai radiatorius toks šildymo prietaisais, kuris dalį savo skleidžiamos šilumos atiduoda spinduliuote (radiacija). Jei neklįstu tai kažkur apie 40~60 procentų (čia kaip saulė šiek tiek, spinduliais šildo tave, o tu įšilęs šildai orą, dėl to radiatorius turi būti ne uždengtas ir savo paviršiumi "matyti" kitus. Konvektorius skiriasi tuo, kad jis labiau šildo konvekcijos būdu t.y. šilumą perduoda per orą, garus ir t.t. Tikiuosi per daug neišsiplėčiau ir nepyksit dėl offtopico.
    Na kas yra konvektorius ir radiatorius aš puikiai žinau. Aš (kaip šį tą bendro turintis su vidaus apdaila) tik mąsčiau kaip bus užbaigiamas mazgas tarp konvektorių ir lango. Nes tai yra netipinė vieta.
    Nepatikimi man jie atrodo ne dėl šilumos, o dėl vandalizmo, nes žinant mūsų liaudį aš nenustebsiu kad ant jų bus sėdima lipama ir t.t. Tad man iškilo abejonė tik dėl jų tarnavimo laiko su mūsų visuominės požiūriu ir fanais kuriems vandalizmas yra viena iš komandos palaikymo sudedamųjų dalių.

    Comment


      /\ na kaip bebūtų, špižinių niekas tikrai nedės

      Comment


        Reiskia kedes sumontuos per menesi kazkur gal uztruks ilgiau, jei pastoliu nenuims. Gerai, kad greitai dedasi kedes, bet aisku daug dar kitokiu darbu laukia, idomu kaip su tuo spuntu gal jau pradejo kabint, ir dar kada idomu statys ta apsvietimo boksta jei statys isvis?

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          /\ na kaip bebūtų, špižinių niekas tikrai nedės
          Na yra tokiu atveju grindinis šildymas, oru galima šildyti ir t.t. kiek maksimoj matei radiatorių? bet ten juk nešalta

          Comment


            Parašė Kepas Rodyti pranešimą
            Didžiausia naujiena!!! Ateinu į areną šiandien po savaitgalio, viršutinių tribūnų du sektoriai jau su KĖDĖM!!! Per šiandieną sumontavo dar du sektorius. Montuojama į tą pusę, kaip padarytos mano nuotraukos (eilės tvarka). Atsiprašau, nuotraukų neturiu ir šią savaitę turbūt neturėsiu . Tai tiek.
            Po pirmo žvilgsnio į postą nespėjus pradėt skaityt galvojau kas dabar per naujienos tragiškos išlindo, bet pasirodo čia viskas labai puiku
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Maxima šildoma kaloriferiais, kurie tiekia karšta orą. Arenoje manyčiau pritaikys spindulinį šildymą, o prie langų pastatė radiatorius, kad būtų sudaroma šiluminės užuolaidos, kurios neleis šilumai pasišalinti per langus.

              Comment


                Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                Didžiausia naujiena!!! Ateinu į areną šiandien po savaitgalio, viršutinių tribūnų du sektoriai jau su KĖDĖM!!! Per šiandieną sumontavo dar du sektorius. Montuojama į tą pusę, kaip padarytos mano nuotraukos (eilės tvarka). Atsiprašau, nuotraukų neturiu ir šią savaitę turbūt neturėsiu . Tai tiek.
                Kad tu dabar zinotum, kaip knieti pamatyti ;] Istikro, labai gera zinia ;]

                Comment


                  Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                  Didžiausia naujiena!!! Ateinu į areną šiandien po savaitgalio, viršutinių tribūnų du sektoriai jau su KĖDĖM!!! Per šiandieną sumontavo dar du sektorius. Montuojama į tą pusę, kaip padarytos mano nuotraukos (eilės tvarka). Atsiprašau, nuotraukų neturiu ir šią savaitę turbūt neturėsiu . Tai tiek.
                  Jeigu negalėsi padaryti nuotraukų,tai bent pasakyk kiek kiekvieną dieną sumontuoja kėdžių.

                  Comment


                    Dar apie radiatorius. Tokie patys apie kuriuos kalbate yra ir Šiaulių arenoje. Ten esančiame sporto klube prie langų (visas klubas tai pusrutulio formos koridorius einantis palei langus), taigi kartais žmonės juos naudoja kojoms pakelti, kai daro atsispaudimus (tingi atsinešti spec. padėklą), tačiau jie yra labai kokybiški, bei tvirti ir nėra nei menkiausio apibrozdinimo ant jų.

                    Comment


                      Kaip ir nudžiuginau, taip ir nuliūdinsiu... Tie keturi sektoriai taip ir likę vieninteliai su kėdėm, tačiau iš 22 sektorių (viršutinių tribūnų) 5 likę be laikiklių. Jaundintis neverta, atveš kėdžių siuntą ir darbas tęsis toliau.

                      Savaitgalio vėjas bei vakarykštis ir šiandieninis pridarė nuostolių ir problemų. Sudaužyti dideli keturi ar penki vitrininiai langai. Jie gaminami Vokietijoje, tad kol užsakys, pagamins ir atvež, užtruks. Taip pat sudužo ir smulkesni stiklai. Vėjas trukdė dirbti, ypač vakar.
                      Šiandien į statybas buvo darbo inspektorius atvažiavęs. Iš nuogirdų supratau, kad fasadininkai dirba be aukštalipio pažymėjimų, tai visus nuvarė apačion ir darbo po pietų su fasadu beveik nebuvo... Manau, kad terminas, kurį lyg ir esu nugirdęs (kovo 31d.), fasadininkams bus neįveikiama problema...
                      Tai tiek...

                      P.S. Esu iš Vilniaus, tai norių kauniečių paklaust: Nemuno vanduo yra ganėtinai pakilęs, o ar būna dar labiau pakilęs nei yra šiai dienai? Dėkui

                      Comment


                        Nežinau kiek apsemta šiai dienai, bet būna, kad užlieja tuos krantinės pėsčiųjų takus. O jei langai nuo tokių "audrų" byra tai labai negerai...
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                          Kaip ir nudžiuginau, taip ir nuliūdinsiu... Tie keturi sektoriai taip ir likę vieninteliai su kėdėm, tačiau iš 22 sektorių (viršutinių tribūnų) 5 likę be laikiklių. Jaundintis neverta, atveš kėdžių siuntą ir darbas tęsis toliau.

                          Savaitgalio vėjas bei vakarykštis ir šiandieninis pridarė nuostolių ir problemų. Sudaužyti dideli keturi ar penki vitrininiai langai. Jie gaminami Vokietijoje, tad kol užsakys, pagamins ir atvež, užtruks. Taip pat sudužo ir smulkesni stiklai. Vėjas trukdė dirbti, ypač vakar.
                          Šiandien į statybas buvo darbo inspektorius atvažiavęs. Iš nuogirdų supratau, kad fasadininkai dirba be aukštalipio pažymėjimų, tai visus nuvarė apačion ir darbo po pietų su fasadu beveik nebuvo... Manau, kad terminas, kurį lyg ir esu nugirdęs (kovo 31d.), fasadininkams bus neįveikiama problema...
                          Tai tiek...

                          P.S. Esu iš Vilniaus, tai norių kauniečių paklaust: Nemuno vanduo yra ganėtinai pakilęs, o ar būna dar labiau pakilęs nei yra šiai dienai? Dėkui
                          Tu turi omenyje tuos langus kur dedami fasadui?kurioje vietoje jie sudaužyti?

                          Comment


                            /\
                            kaip suprantu langai sudužo kurie buvo dar nesudėti?

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ na kaip bebūtų, špižinių niekas tikrai nedės
                              nedes, nes neipirks
                              Neišmeskite spalvų

                              Comment


                                Parašė woofer Rodyti pranešimą
                                Tu turi omenyje tuos langus kur dedami fasadui?kurioje vietoje jie sudaužyti?
                                Sudužo dar nesumontuoti stiklai, stovintys ant palečių

                                Comment


                                  Vanduo labai auksciau toje vietoje tikrai nepakils, tad del to nerimauti neverta. O laikikliu toliau nededa, tai kur problemos, ar ju dar nera kaune, kaip ir kedziu, kiek supratau, ar tiesiog kazkas maiso? Langai manau neuzims dauk laiko pagaminti, bet va del aukstalipiu ir tavo prognoziu, kad nespes, tikrai nuliudinai. Tik klausimas kyla, ar truksta to pobudzio darbininku ar darbai uztruks del to, kad pagauti zmones, be aukstalipiu pazimejimu? Ir svarbiausias dalykas, kada tiketis tavo malones su sumontuotu kedziu foto? ;D

                                  Comment


                                    Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                                    P.S. Esu iš Vilniaus, tai norių kauniečių paklaust: Nemuno vanduo yra ganėtinai pakilęs, o ar būna dar labiau pakilęs nei yra šiai dienai? Dėkui
                                    Na šiandien ryte jau dalis pėsčiųjų tako buvo po vandeniu, t.y. Nemunas galima sakyti susilygino su pėsčiųjų taku. Nuo tokio lygio dar gali kilti koki 50-70 cm sakyčiau....
                                    Mano blogas

                                    Comment


                                      Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                                      P.S. Esu iš Vilniaus, tai norių kauniečių paklaust: Nemuno vanduo yra ganėtinai pakilęs, o ar būna dar labiau pakilęs nei yra šiai dienai? Dėkui
                                      Gali pasivaikščiot Nemuno pakrante http://www.arzinai.lt/potvynis/ (2010m. pavasaris) Kesta, kad hidroelektrinė nesugebėjo sureguliuot vandens lygio. Matyt elektra buvo svarbiau nei užlietas senamiestis
                                      Paskutinis taisė skyrma; 2011.02.11, 08:50.

                                      Comment


                                        puikios panoramos, ačiū.
                                        o senamiesčio nesėmė, tai ir reguliuoti nieko nereikėjo...
                                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                        Comment


                                          Kelių dienų senumo nuotraukos. Galbūt jau yra pasikeitimų.


                                          Comment

                                          Working...
                                          X