Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lazdynų laisvalaikio centras (50 m baseinas)

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  https://vilnius.lt/lt/2020/01/30/laz...jas-konkursas/

  Bus skelbiamas naujas konkursas baseino rangovui.
  Nauja planuojama baseino atidarymo data 2021 pabaiga.

  Primenu: 2017 metų vasarą pradėjus griauti senąji Lazdynų baseiną buvo paskelbta, kad darbai vyks 18 mėnesių, o atidarymas įvyks 2018 metų pabaigoje.

  https://madeinvilnius.lt/verslas/sta...dynu-baseinas/

  Comment


   galim kurį laiką pamiršt šitą projektą, čia bus daug teismų ir užsitęs iki kokių 2023.

   Kas mane erzinai tai šito veikėjo buvimas laisvėje. Irdaivą tiesiog pakeist Statybų kodas ir vėl bus tas pats. Įsiminkit šitą pavardę, nes manau girdėsim dažnai ją (ir tikiuosi kažkada tai bus šalia sprendimo pasodint): Irmantas Kubilius
   Click image for larger version

Name:	unnamed.jpg
Views:	3039
Size:	48,9 kB
ID:	1779138

   Comment


    Įdomiausia, kad ši istorija nesukelia jokio rezonanso visuomenėje ar žiniasklaidoje.

    Toks jausmas, kai atrodo pabudai iš košmaro ir realybėje toks pat košmaras
    Aviate, navigate, communicate

    Comment


     Naujo Lazdynų baseino statybos konkursas – anksčiausiai vasarą https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...iausiai-vasara
     „Šiuo metu vyksta susitarimo derinimas su projektuotojais – bendrovėmis „Infes“, „Slangen+Koenis“, „Cloud Architektai“ ir „Sweco Lietuva“ dėl techninio projekto korektūros. Jį pasirašius, pagrindinio projektuotojų partnerio „Infes“ vertinimu, korektūra užtruks ne mažiau kaip 30 darbo dienų“, – BNS informavo savivaldybė. Vasarį savivaldybė rengė konsultacijas su potencialiais rangos konkurso dalyviais, kurie išreiškė pastabų dėl statinio techninio projekto, todėl jis dabar koreguojamas. „Suderinus techninį projektą bus skelbiamas statybos darbų viešasis pirkimas. Preliminariai jis galėtų prasidėti vasaros pradžioje. Pirkimą planuojama vykdyti skelbiamų derybų būdu“, – informavo savivaldybė.
     Savivaldybė pripažįsta, kad baseinų statybų pabaiga gali nusikelti iki 2022-ųjų. Balandį savivaldybė pasirašė daugiau nei 1,01 mln. Eur vertės sutartį su bendrove „Gatvių statyba“ dėl baseino aplinkos sutvarkymo darbų. Pagal ją prie baseino planuojama įrengti apie 1,1 km ilgio dviračių takų, iškilią perėją, apie 1,9 km šaligatvių, apie 2,9 km gatvės apšvietimo tinklų, apie 2,1 km telekomunikacijų tinklų, apie 70 m lietaus nuotekų tinklų ir atlikti kitus darbus.

     Comment


      Pagal ją prie baseino planuojama įrengti apie 1,1 km ilgio dviračių takų, iškilią perėją, apie 1,9 km šaligatvių, apie 2,9 km gatvės apšvietimo tinklų, apie 2,1 km telekomunikacijų tinklų, apie 70 m lietaus nuotekų tinklų ir atlikti kitus darbus.
      Sprendžiant pagal apimtis, ko gero, visą Erfurto gatvę pertvarkys.

      Comment


       Parašė Sula Rodyti pranešimą

       Sprendžiant pagal apimtis, ko gero, visą Erfurto gatvę pertvarkys.
       Tai Erfurto g. darbai vyksta. Atnaujinami šaligatviai ir tiesiamas dviračių takas. Gatvės nelies.

       Projektas: https://citify.eu/erfurto-g-dviraciu-takas/

       Comment        Tuneliui, kurio, pasak V. Mitalo gyventojai laukė dešimtmečius, buvo numatyta iki 1,5 mln. eurų, Lazdynų baseinui – apie 6,7 mln. eurų. Vicemeras sako, kad šie projektai galėtų pajudėti šiemet, bet praradus finansavimą to padaryti nebebus galima.
        https://m.delfi.lt/verslas/verslas/a...hp?id=84210223

        Šauniai

        Comment


         Ar taip ar taip Vilniuje nebalsuojama už LVZS, o kita Lietuvos tik ir džiaugiasi kai Vilniui kenkiama. Čia win-win Skverneliui su Karbauskiu.

         Comment


          Teismas: Vilnius teisėtai nutraukė Lazdynų baseino statybų sutartį

          „Pačios partnerės buvo aiškiai sutarusios, kad jų vardu partneriams atstovauja „Active construction management“, o informacija apie netinkamą sutarties vykdymą buvo siunčiama ir pačioms ieškovėms“, – rašoma šią savaitę paskelbtoje teismo nutartyje.

          Teismo vertinimu, jungtinės veiklos partnerėms vėliausiai 2019-ųjų liepą turėjo būti žinoma apie netinkamą sutarties vykdymą.

          Bendrovės „Montuotojas“, „Mitnija“, „HSC Baltic“, „Axis power“ teisme siekia, kad neteisėtu būtų pripažintas savivaldybės sprendimas nutraukti baseino rangos sutartį ir įtraukti jas į nepatikimų tiekėjų sąrašą, taip pat pripažinti, jog sutartis pasibaigė dėl savivaldybės kaltės.

          Anot rangovių, iškėlus bankroto bylą pagrindinei jungtinės veiklos partnerei, jos siekė perimti jos darbus, tačiau savivaldybė neteikė informacijos, todėl jos negalėjo įvertinti situacijos. Įmonės tvirtina, jog sutartis buvo vykdoma ignoruojant „Active construction management“ pažeidimus ir sumokant jai avansu už darbus, nors to sutartyje nebuvo numatyta.

          Teismo dokumentuose nurodoma, jog „Active construction management“ pagal sutartį įsipareigojo atlikti 65 proc. visų darbų, „Axis power“ – 10 proc., „Mitnija“ ir „Montuotojas“ – po 5 proc.


          Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/a...2NPlpkZZw8gb0w .

          Comment           Comment


            O yra kokios nors vilties kad kazkas perims projekta dabartyje o ne po 15 metu?

            Comment


             lygtais jau paskelbė pirkimus, ar ne?

             Comment


              Taip, šiandien paskelbė pirkimą.

              Comment


               Pilotas.lt 2020.10.08
               Tarptautinis rangos konkursas: Ieškomi statybininkai užbaigti Lazdynų baseiną
               Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė tarptautinį daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro konkursą – ieškomas rangovas, kuris užbaigtų šias negandų kamuojamas statybas. Manoma, kad daugelio laukiamo baseino statybos per dvejus metus pagaliau bus įgyvendintos.


               Kaip praneša Vilniaus miesto savivaldybė, buvęs subankrutavęs rangovas buvo atlikęs apie 40 proc. visų sutartyje numatytų darbų. Dar vasarį savivaldybė surengė viešąją konsultaciją su statybų sektoriumi, kad situacija būtų aiški visiems potencialiems būsimo konkurso dalyviams ir būtų užtikrinta kuo didesnė dalyvių konkurencija. Po gautų pastabų dėl statinio techninio projekto, šis buvo pakoreguotas ir šiuo metu jau prasideda naujojo rangovo paieškos.
               Planuojama, kad naujai atrinktas rangovas baseino statybos darbus turėtų užbaigti ne ilgiau kaip per 16 mėn. Šie pokyčiai vilniečiams nekainuos daugiau nei suplanuota, kadangi galimą baseino statybų kainos augimą turės kompensuoti buvę rangovai.

               http://pilotas.lt/2020/10/08/statybo...zdynu-baseina/

               Comment


                Sveiki, ar yra kokių nors žinių dėl baseino statybų? kaip ir vyko atnaujintas konkursas, bet po to jokiu žinių dėl laimėtojo ar pabaigos datos

                Comment


                 Kiek pamenu tikslina viešojo pirkimo medžiagą, nes gavo labai daug klausimų.

                 Comment


                  Sostinė teisėtai nutraukė Lazdynų baseino sutartį, nusprendė teismas

                  Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz6kI4Y2MGz

                  Taip ketvirtadienį nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas, atmetęs jos partnerių bendrovių „Montuotojas“, „Mitnija“, „HSC Baltic“, „Axis power“ skundą.

                  „Kolegija sutinka su pirmosios instancijos teismo išvada, kad „Active construction management“ pažeidimai nebuvo mažareikšmiai, ji iš esmės pažeidė sutartį ir sudarė savivaldybei pagrindą manyti, kad sutartis nebus vykdoma. Tai vertinama kaip adekvati reakcija į padarytus pažeidimus, nes rangovė sukėlė savivaldybei itin neigiamų padarinių: jai kilo poreikis skelbti naują pirkimą, sudaryti naują sutartį, kurios sąlygos galimai bus mažiau palankios, darbų įvykdymo terminas dar labiau prasitęs, o rezultatas, laiku jo neužbaigus, gali pablogėti“, – rašoma teismo nutartyje.

                  <..>

                  Comment


                   Rangos konkursą laimėjo PST. Jei konkurso nesustabdys skundai, tai jau kovą prasitęs statybos.

                   Comment


                    Puikios naujienos, tikėkimės kad šį kartą bus viskas gerai ir neprasidės kokie nors teismai... Bent jau vizualizacijose patinka man šis objektas.

                    Comment


                     Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                     Rangos konkursą laimėjo PST. Jei konkurso nesustabdys skundai, tai jau kovą prasitęs statybos.
                     Gal kartais jau žinoma, ar buvo skundų dėl šio pirkimo rezultatų? Terminas lyg ir 10 dienų buvo?
                     Ko gero naiviai tikiuosi, kad skundų nebuvo, bet nu o gal...

                     Comment

                     Working...
                     X