Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

http://www.miestai.net/forumas/showt...619#post933619

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Įdomu. Informacijos nepavyko ir man rasti. Bet turėtų atsirasti/būti informacinis stendas.
      Darbai po truputi prasidėjo dar praeitą vasarą, apsitvėrė tvora ir krapštėsi senojo pastato viduje, tad abejoju, kad jau ir prasidėjus priestato statybai, jie varginsis iškelti informacinį stendą. Jo niekur nėra.

Projektą parengė „Exprometa”. Daugiau informacijos apart statybų vadovo nėra.

Comment

Parašė lukass Rodyti pranešimą
        Gal kas žinote kas čia statoma?
        Jei kalba apie statybas prie pat sankryžos, tai ten bus autoplovykla.

Comment

O kas bus iškart šalia panoramos?

Comment

Kažkokie vidiniai darbai Kablyje prasidėjo, apsitvėre tvora ir TOI TOI pasistatė:

Aviate, navigate, communicate

Comment

NT plėtra Vilniuje: kada bus pasiekta pavojinga riba?
              Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

Comment

Pentagonas sparčai kyla. Šios dienos nuotrauka

Comment

iškart kitas vaizdas, kai sutankinami pastatai. Į miestą panašu daros

Comment

Naujas administracinis/gyvenamasis/svečių namai - Paplaujos g.9A

http://www.vilnius.lt/index.php?1611659853

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Atvaizdas

Atvaizdas

Turėtų atsidaryti vasario pabaigoje.
                      Norfa A. P. Kavoliuko g. 6.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Norfa A. P. Kavoliuko g. 6.
                        Atvaizdas
                        Čia jau atidaryta? Matosi lankytoju bele kiek...

Comment

Parašė adomazzz Rodyti pranešimą
                          Čia jau atidaryta? Matosi lankytoju bele kiek...
                          Nuotraukoje tai nepanašu į atidarytą. Čia manau taikosi į vasarinį poilsiautojų ratą. Ten šalia kioskeliuose pastoviai klientūros užtekdavo pakeliui link Salotės.

Comment

Keistas man tas norfu zenklinimas, cia tipo extra large? Tai kaip tada small ar medium atrodo.

Comment

Tai kas čia Kalvarijų g. 48 bus? Gal teko kam girdėti? jokių stendų aplinkui nesimato. Kažkoks lengvas judesys vyko visą žiemą, o pavasarį va jau kažką betonuot ketina.
                              Aš neliūdnas - aš blaivus

Comment

Jau norėjau rašyti į savivaldybę, bet suvokiau, kad apart "administracinė ir prekybos paskirtis", kurią nurodei pats anksčiau, jie daugiau vargu ar ką galės pasakyti... Taigi reikia laukti.

Comment

Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                  Atvaizdas

Tai kas čia Kalvarijų g. 48 bus? Gal teko kam girdėti? jokių stendų aplinkui nesimato. Kažkoks lengvas judesys vyko visą žiemą, o pavasarį va jau kažką betonuot ketina.
                                  Gerai, kad tą priestatą nugriovė kur dabar kažką betonuoja, nes labai jau baisus buvo. Reikia tikėtis, kad visą pastatą atnaujins.

Comment

Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                    Atvaizdas

Kad čia 59. Toje gatvės pusėje visa numeracija neporinė O kas bus, tikrai įdomu. Ankščiau esu matęs kažkokį popierių apie sklypo pertvarkymą. Gal kažką sutvarkė ir perleido pastatus. Beje, kažkas minėjo, kad yra kažkokie leidimai. Kur juos radot? Ten kur aš ieškau, tokiu adresu neišduoti jokie leidimai, gal dėl to ir stendai dar nestovi. Ot bus gražu.
                                    Paskutinis taisė SPX; 2016.03.10, 19:00.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

Comment

Gal dar telpa į Vilnių?

Šalia Vilniaus planuojamos didžiulės naujo poilsio centro statybos

Comment

Taigi čia Villonas
                                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

Comment

Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                          Kad čia 59. Toje gatvės pusėje visa numeracija neporinė O kas bus, tikrai įdomu. Ankščiau esu matęs kažkokį popierių apie sklypo pertvarkymą. Gal kažką sutvarkė ir perleido pastatus. Beje, kažkas minėjo, kad yra kažkokie leidimai. Kur juos radot? Ten kur aš ieškau, tokiu adresu neišduoti jokie leidimai, gal dėl to ir stendai dar nestovi. Ot bus gražu.
                                          Leidimus statybai ir rekonstrukcijai radau Vilnius.lt

http://www.vilnius.lt/index.php?3137105415

Comment

Working...
                                          X