Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškių NMC projektai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ką jūs čia diskutuojat jau kelintame puslapyje. Kokios renovacijos, kokia autentika? Žiūriu, googleLT idėjos pradeda gąsdinančiai plisti.

  1. Būkim realistai - niekas tų pirkių netvarkys. Priežastys čia jau buvo vardintos.

  2. Šnipiškės - ne Žvėrynas, ir vertingos architektūros ten gal tik keli namai. Visa kita - eilinės trobos, niekuo neypatingos, ir dar nemaža dalis jų pasibaisėtinos būklės.

  3. O tai kur NMC plėsim, jeigu jau kažkas užsigeidė centre Rumšiškių/Skanseno?
  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
  Mielosios Grigiškės

  Comment


   https://www.google.lt/maps/place/Pu%...7!4d25.2538674

   Šitas buvo sutvarkytas pagal programą. esu jame gyvenęs. Realiai išorė sutvarkyta neblogai, bet vidus visiškas liūdesys, suklypęs, išplanavimai sugadinti ir t.t. Renovacijos programą užraukė atėjusi krizė ir po to laiko neatnaujinta

   Anksčiau minėtam M.K.Čiurlionio 33 esu lankęsis, vidus dalinai apleistas, perdanga degus, bet iš išorės sutinku, gan įspūdingai atrodo kaip LT, nors LV ir EE pilną tokių namų nesugadintų

   Comment


    Tomizmas tai cia senai aisku kad Snipiskiu trobeliu niekas kokybiskai netaisys, mes tik svajojam kaip butu grazu jeigu zmones savo aplinka ir namus bent padoriai priziuretu ir tiek. O kas liecia Zveryna, tai ten daug kur tas pats, 5-9 skirtinga namu savininkai ir visi taiso savo namuko dali kaip kas moka, be jokios bendros vizijos.

    Comment


     Kernavės g. 16A atšauktas svarstymas

     https://citify.eu/kernaves-g-16a/

     Comment


      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
      Kažkada buvau užmatęs pardavinėjamą butą tame Paco g. name. Kaina buvo tikrai nemaža.
      Kad ir nedidelė kaina - aš galvočiau apie įsikūrimą tokiame name tik tapus viso pastato savininku, kad galėčiau pilnavertiškai tvarkytis. Tam reikia supirkti visus butus. Negalvočiau įsikurti turėdamas dalinę nuosavybę, nes nenoriu už sienos turėti apsileidusių idiotų ir iš viso to išplaukiančių galvos skausmų. Ir kai sakau idiotų, tam yra priežastys. Pvz. prie vieno iš tame name esančių butų, kuriame gyvena sovietinio sukirpimo, keliaaukščiais keiksmažodžiais bendraujanti bobulytė, atvažiuoja marozavoti veikėjai su visokiais atitinkamais ,,bnv'', kelia triukšmą, kartais net šašlykinę užsikuria iš nevisai aiškios kilmės malkų... Tai vat toks kontingentas gyvena tokiuose namuose - vienas iš sovietinio palikimo aidų...
      Kiti kito buto gyventojai - neiškūs irgi - pvz labai retai atvažiuoja su aprūdijusiu kledaru, jį pasistato giliau kieme esančioje lūšnoje ir kažką krapštosi... Įvardinau 2 iš berods 4 butų.
      Praeitą žiemą dalis namo stogo net prakiuro - tai jie vidury žiemos ėmėsi tvarkyti, užuot tai darę prieš žiemą. Arba - stovi plytiniai kaminai, kurie tiesiogine to žodžio prasme byra - laiks nuo laiko nukrenta plyta : D.

      Comment


       Paties mero straipsnis:

       Vilnius keičiasi: Šnipiškės – buvęs lūšnynas, tampantis ateities simboliu
       Vilnius keičiasi, ir šiandien kviečiu jus pasidairyti į rajoną, kuris pagaliau pribrendo labai dideliems teigiamiems pokyčiams. Šnipiškės - visiems gerai žinomas gulbe virstantis bjaurusis ančiukas. Papasakosiu jums dalykų apie Šnipiškių dabartį ir ateitį, kuriuos tikrai ne visus žinote...
       Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

       Comment


        Kernavės g. 16A svarstymas atšauktas

        https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...WOpIgxzH4n8AHc

        Comment


         Parašė Zygis Rodyti pranešimą
         Kernavės g. 16A svarstymas atšauktas

         https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...WOpIgxzH4n8AHc
         Įdomu kodėl. Nors kitavertus jei jo nebestatytų tai būtų tikrai puikios žinios. Nes nu visiškas begalvis tokį galėjo sumastyt tai vietai - atitrauktas nuo gatvės, pirmas aukštas neaišku kas parkavimas gal? , architektūra niekinė. Jeigu kas turi tikslą išguiti žmones iš gatvių tai patariu statyti būtent tokius namus kaip šitas. Labai norėtūsi tikėt kad sustabdė dėl projekto pakoregavimo(pasamdant kitą architektą, senąjį iškilmingai spiriant lauk) o ne dėl kitų priežasčių.

         Comment


          As manau gavo labai daug pastabu ir buvo aisku, jog nepraeis. Greiciausiai bus pakoreaguotas to paties architektursciko (architektu sunku vadint)

          Comment


           Šnipiškių laukia gentrifikacija – ar tai geriau už dabartinį lūšnyną?

           Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/laidos/de....d?id=82641191

           Gal kam įdomu.

           Comment


            Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
            Šnipiškių laukia gentrifikacija – ar tai geriau už dabartinį lūšnyną?

            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/laidos/de....d?id=82641191

            Gal kam įdomu.
            Grynai atitinka retorika sitame forume. Homo sovieticus vs laisvos lietuvos zmogus. As prasijuokiau kai tas senesnis vyriskis psake kad turistus veda i Snipiskes ir pristato kaip Shanghaju, ir kai jam niekaip nedasyla kaip kazkokim iskrypeliui sove i galva tai pavadinti Skansenu... Gaila man tu tokiu naiviu ir psaulio nemaciusiu senoliu, jie vis dar gyvena uz iron curtain, uz jos ir ziureti nenori, o daro tikra zala dayvaudami viesame gyvenime.
            Paskutinis taisė kasparas.v; 2019.10.29, 14:12.

            Comment


             Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
             Šnipiškių laukia gentrifikacija – ar tai geriau už dabartinį lūšnyną?

             Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/laidos/de....d?id=82641191

             Gal kam įdomu.
             Patiko pastebėjimas, kad bus problema su darželiais ir mokyklomis jei Šnipiškės toliau vystysis, o šių įstaigų lyg ir nenumatyta. Čia tai tikrai negerai. Aš kažkaip į tai neatkreipiau dėmesio anksčiau. Be to, juk dabar ten yra ne vienas valstybinės žemės plotas laisvas...

             Taip pat buvo įdomus pastebėjimas dėl Japniško sodo. Sakė, kad vystytojai kaip ir įsipareigoję buvo jį įrengti, o dabar sodą matomai jau rengs savivaldybė, o vystytojai nusiplovė?

             Comment


              Kiek mano atmintis išsaugojusi, jog Japoniško sodo vieni iniciatorių buvo Tokvila. Gal buvo net dar kažkokia įmonė kartu su Tokvila nuo pat pradžių. O Darnu group prisijungė gana vėlai, kartu su Park Town projektu. Nedalyvaujant tame procese taip kiek drąsiai jis ten kaltinimais pasišvaistė. Aš aišku irgi tik iš spaudos sprendžiu.

              Comment


               Kažkada mačiau forume kelis Šnipiškių čiabuvių gynėjus, kad maždaug normalus rajonas, normalūs žmonės, tiesiog mėgsta žolycę ir miadzialius, todėl ten ir gyvena. Šiandien netyčia aptikau 25 minučių filmą apie Šnipiškes "ŠANXAI BANZAI", kuriame pakankamai pavyzdingai parodyta koks ten gyvena kontingentas (filmas 2010 metų, tad dauguma šitų veikėjų kažin ar dar gyvi, bet tokių ten ir dabar pilna). Silpnos psichikos forumiečiams žiūrėt nepatariu, nes ten tikrai baisu, nors iš kitos pusės, Helovinui visai tinka...

               https://vimeo.com/66168508

               Filme viena bobutė pasako frazę, kuri puikiai aprašo daugumos Šnipiškių čiabuvių sovietinio mąstymo atsilikimą:

               Mes čia pasiliksim ir kartu su visa valdžia gyvensim.

               Comment


                O tai valdžia jau kraustysis į Šnipiškių medinukus? Nebuvo niekur skelbta.
                Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                Mielosios Grigiškės

                Comment


                 Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                 O tai valdžia jau kraustysis į Šnipiškių medinukus? Nebuvo niekur skelbta.
                 Taigi čia labai geras bukų homo sovieticus mąstymo ir logikos pavyzdys - "Ateity Šnipiškės taps turtingų žmonių rajonu. O kas tie turtingi? Nu tai valdžia, kas gi dar..."

                 Comment


                  Andrum Midtown vaizdai iš techninio projekto. Ir fasado detalės.

                  Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-11-06 102803.jpg
Views:	1
Size:	140,3 kB
ID:	1760104                  Comment


                   Wtf?? Ir vel belekaip nusipigino / pasikeite projektas...

                   Kas turejo buti ........ ir kas bus -


                   Click image for larger version

Name:	lolwtf.png
Views:	1
Size:	237,8 kB
ID:	1760109Click image for larger version

Name:	lolwwwuuut.png
Views:	1
Size:	289,6 kB
ID:	1760110

                   Comment


                    Man visai patinka, iš to kokius daugiabučius stato šiuo metu šnipiškėse tai turbūt vienas iš geriausių. Kažkas komentavo kad bus tinkuotas fasadas, o čia klinkeris - liuks.

                    Comment


                     Iš vienos pusės aiškus nusipiginimas (ir taip ir bus, kol VMS činovnikams "nedaeis" įstatymiškai uždraust keisti projektą po tvirtinimo, kas yra labai lengvai įvykdoma, bet VMS arba px arba neapsimoka), iš kitos pusės medžiagiškumas palyginus su kitais Šnipiškių projektais vis tiek yra vienas geriausių.

                     Comment

                     Working...
                     X