Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių renovacija Vilniuje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Daugiabučių renovacija Vilniuje

  Greitai (reik tikėtis) prasidės masinė daugiabučių renovacija tad ši tema bus tikrai aktuali.
  Visa informacija apie daugiabučių renovaciją www.renovacija.lt

  Atnaujintas daugiabutis Žirmūnų gatvėje
  Manto nuotrauka.
  Paskutinis taisė deep'as; 2007.02.02, 09:57.
  flickr >>>

  #2
  Štai kaip Manto nuotraukoje esantis daugiabutis atrodė prieš renovaciją


  Nuotrauka iš www.renovacija.lt
  flickr >>>

  Comment


   #3
   /\Šalia, Žirmūnų g. 5 ar 1 namas, bus atnaujinamas greitu metu ir atrodys lygiai taip pat.

   Comment


    #4
    Sakyčiau, kokybiškai padaryta
    beg, borrow and steal

    Comment


     #5
     man tie balkoniukai neblogai atrodo. Norečiau,kad ir pas mane taip padarytu

     Comment


      #6
      Vat tame ir problema kad visi laukia kol kas ateis ir padarys

      Comment


       #7
       Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
       Vat tame ir problema kad visi laukia kol kas ateis ir padarys
       Reikia reikšti iniciatyvą, nes kitaip nieks neateis. Jeigu aš gyvenčiau tokiame name, stengčiausi kuo greičiau sutvarkyti visus reikalus namo bendrijoje kad kuo greičiau galima būtų tą paramą pasiimti ir pradėti darbus. Dabar kai tik dar pradžia tokių renovacijų turėtų būti lengviau.

       Comment


        #8
        Net nepalyginsi to daugiabucio, koks senas buvo atrodo kad naujas pastatytas. Seip tai svarbiausia dabar tokius senus daugiabucius renovuoti nei naujus statyti Ne vien Vilniuje bet ir kituose mazesniuose miestuose

        Comment


         #9
         Vienas nieko nenuveiksi bendrijoj, atsiras visada koks pensininkas ar šiaip koks veikėjas kuris rėks kad čia pinigai vagiami ir pan.

         Comment


          #10
          Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
          Vienas nieko nenuveiksi bendrijoj, atsiras visada koks pensininkas ar šiaip koks veikėjas kuris rėks kad čia pinigai vagiami ir pan.

          tai dabar sureguliuos istatimine baze taip, kad nereikes 100% gyventoju sutikimo, uzteks daugumos pritarimo.

          Comment


           #11
           Va tada ir bus bumas atnaujinimo

           Comment


            #12
            Vilniuje bus renovuojamas dar vienas daugiabutis

            Vilniaus savivaldybė

            Sostinės daugiabučio Žirmūnų g. 3 atnaujinimo pavyzdys paskatino kaimyninio namo Žirmūnų g. 1 gyventojus imtis kompleksinės pastato renovacijos. Dalyvaudama sostinės Savivaldybės būsto programoje „Atnaujinkime būstą – atnaujinkime miestą“, šio namo bendrija pasirengusi visapusiškai atnaujinti pastatą, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

            Tame pačiame keturių identiškų gyvenamųjų namų kvartale esančių Žirmūnų g. 5 ir 7 daugiabučių gyventojai taip pat aktyviai kuria bendrijas ir svarsto pastatų atnaujinimo galimybę.
            Įgyvendinant būsto atnaujinimo programą, minėtas keturių stambiaplokščių namų kvartalas sostinėje pasirinktas prioritetiniu. Vadovaudamasi Vilniaus miesto tarybos sprendimu, šiame kvartale įgyvendinamiems daugiabučių kompleksinio atnaujinimo investicijų projektams Savivaldybė suteiks 50 proc. visų projekte numatytų modernizavimo priemonių vertės paramą. Šių namų gyventojai taip pat galės pasinaudoti ir valstybės parama, siekiančia iki 30 proc. likusios, Savivaldybės neremiamos, išlaidų dalies.

            Prieš keturis dešimtmečius pastatyto Žirmūnų g. 1 daugiabučio gyventojai planuoja pakeisti langus, apšiltinti sienas, atnaujinti stogą, atnaujinti inžinierines sistemas, įstiklinti ir praplėsti balkonus, pakeisti stogelius virš įėjimų ir lauko duris. Manoma, kad darbai kainuos daugiau kaip 2 mln. litų. Šiuo metu savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“ rengia šio namo modernizacijos techninį projektą.

            Pavyzdinio būsto atnaujinimo projekto Žirmūnų g. 3 namo gyventojams kompleksinės renovacijos darbai kainavo 1,5 mln. litų.

            Comment


             #13
             Atnaujintas tinklalapis www.renovacija.lt – pagalba besirūpinantiems būsto atnaujinimu
             2007-02-20


             Praeitą savaitę startavo atnaujinta Vilniaus miesto savivaldybės programos „Atnaujinkime būstą – atnaujinkime miestą“ interneto svetainė www.renovacija.lt. Naujosios svetainės išskirtinumas – sukurta galimybė sostinės stambiaplokščių daugiabučių namų gyventojams susipažinti su savo namo techniniais duomenimis, sužinoti, kokius pastato rekonstrukcijos variantus siūlo miesto architektai, ir pamatyti galimą namo išorinį vaizdą atlikus kompleksinę renovaciją.
             Atnaujintoje svetainėje patalpinta visų 77 tipų sostinės stambiaplokščių namų duomenų bazė, apimanti apie 2200 pastatų. Savivaldybės iniciatyva kiekvienam tipui yra pradėti rengti tipiniai modernizavimo projektai. Savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ specialistai yra parengę keletą rekonstrukcijos variantų dviejų serijų (1-464A ir 1464Li-18/1) Lazdynų, Karoliniškių, Viršuliškių, Šnipiškių bei Žirmūnų namams. Daugiau kaip 800 sostinės daugiabučių gyventojai naujojoje interneto svetainėje www.renovacija.lt gali peržiūrėti savo namo tipinių modernizavimo projektų pristatymus. Šių projektų duomenų bazė bus toliau plečiama.
             Atsižvelgiant į tai, kad daugiabučių namų gyventojams paprastai būna sunku rasti statybos bendrovių pastatui renovuoti, naujojoje svetainėje taip pat pradeda veikti statybinių ir specializuotų įmonių duomenų bazė. Taip tikimasi bendrijoms palengvinti rangovų paiešką.
             „Tikimės, kad naujasis tinklalapis paskatins gyventojus žengti pirmuosius žingsnius atnaujinant savo būstą, o tiems, kurie jau dalyvauja Savivaldybės būsto programoje, padės sėkmingai įgyvendinti renovavimo darbus“,- sakė programos „Atnaujinkime būstą – atnaujinkime miestą“ koordinatorius, Vilniaus miesto tarybos narys Kęstutis Nėnius.
             Siekiant kuo paprasčiau vilniečius supažindinti su daugiabučių renovacijos eiga, naujosios svetainės turinys suskirstytas į svarbiausius renovacijos proceso etapus. Kiekvienas šio tinklalapio lankytojas turėtų lengvai rasti jam aktualią informaciją – nuo ko pradėti, rengiantis atnaujinti būstą, kaip organizuoti tolesnius projekto įgyvendinimo darbus. Čia pateikiama informacija apie renovacijos naudą, pristatomi sėkmingai įgyvendinti projektai, daug dėmesio skiriama Savivaldybės ir valstybės teikiamai finansinei paramai pristatyti. Besirengiantiems steigti bendriją pateikiami reikalingų dokumentų rinkiniai. Svetainėje ekspertų publikuojamuose straipsniuose vilniečiai neturėtų pristigti naudingų patarimų.
             Besidomintys sostinėje įgyvendinama būsto atnaujinimo programa tinklalapio naujienas galės užsiprenumeruoti el. paštu.
             Vilniaus miesto būsto atnaujinimo programa „Atnaujinkime būstą – atnaujinkime miestą“ yra pirmoji tokia savarankiška, miesto inicijuota pastatų atnaujinimo ir modernizavimo programa Lietuvoje, kurios pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas butų savininkams atnaujinti ir modernizuoti daugiabučius namus bei gyvenamąją aplinką sostinėje.
             www.vilnius.lt

             Comment


              #14
              Štai kaip viskas atrodė prieš renovacija ir kaip pasikeitė:

              Prieš


              Po


              Peržiūrėkite trumpą prezentaciją apie renovaciją šiame projekte:Prezentacija

              Comment


               #15
               Siūloma didinti valstybės paramą daugiabučių namų renovacijai

               Siūloma, kad valstybės parama investicijų projektui daugiabučiam namui modernizuoti būtų padidinta iki 50-ies procentų. Tokiam Finansų ministerijos pasiūlymui trečiadienį pasitarimo metu pritarė ministrų kabinetas.

               Kaip sakoma ministerijos pranešime spaudai, siekiant didesnio efektyvumo, 50 procentų daugiabučio namo investicijų sumos bus kompensuojama tuomet, kai po renovacijos daugiabučio namo sąlyginio energinio efektyvumo rodiklių suma bus ne mažesnė kaip 30...

               ...Per artimiausius trejus metus, iki 2010 m., šiai programai iš valstybės biudžeto numatoma skirti daugiau nei 80 mln. lt. Esant poreikiui valstybės asignavimai gali būti padidinti.

               Dar 203 mln. litų būsto plėtrai išskirtose probleminėse teritorijose numatyta iš ES 2007-2013 m. struktūrinės paramos.
               Plačiau DELFI

               Comment


                #16
                Nu maladiec.. yra projektai .. 50 proc remia.. na net nebeisivaizduoju kas begli but geriau.. Bet ka tu bobutem irodysi..

                Comment


                 #17
                 /\ esmė yra tame, kad senyvi žmonės jau ne apie remontus galvoja, o apie ramybę, bet dar didesnė kliūtis - finansai...

                 Comment


                  #18
                  Bet kiek jau galima delsti su daugiabučių atnaujinimu? Lenkijoje jau antroji komiblokų atnaujinimo banga, t. y. jau atnaujintus daugiabučius antrą kartą renovuoja. O mes....

                  Comment


                   #19
                   Pasaulio banko atstovai teigiamai įvertino sostinės būsto atnaujinimo programos įgyvendinimą

                   Comment


                    #20
                    Tai vat ir esmė , kad pagrindinė kliūtis yra išnuomoti būtai, senyvi žmonės ir kiti nemokus kuriem yra giliai dzin.. Antra kliūtis mažai dar yra bendrijų o be jų praktiškai bešansu nors yra galimybe paskirt atsakingą asmenį..
                    O tame gražiajame suremontuotame daugiabutyje netaip viskas gražu kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo.. ir lukesčių nedaug teatitiko.. Tikimės kad kiti bus geresni..

                    Comment

                    Working...
                    X