Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė mag Rodyti pranešimą

  Kartais ar ne po "sėkmės" stodavo statybos, o tas kuriam labiausiai pasisekė aiškindavo apie būtinybę, kad Čelsis ir Realas atskristų žaist
  Anas projektas - Nacionalinis stadionas - buvo sustabdytas Kirkilo, kai išdalino stadiono lėšas mokytojams - finale mokytojai ir toliau pikti, o stadiono neturim vis tiek.
  Aš neliūdnas - aš blaivus

  Comment


   https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...po-2-savaiciu/
   Nu žiūrim ar dvi savaitės bus dvi savaitės :)
   Daugiafunkcio sporto komplekso su nacionaliniu stadionu statybų ant Šeškinės kalvos konkurso laimėtoju oficialiai pripažintas koncesininkas „Axis Industries“. Toks sostinės savivaldybės, Vidaus reikalų ministerijos bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų Komisijos sprendimas reiškia, jog po 15 dienų bus galima oficialiai pasirašyti koncesijos sutartį.

   Po sutarties pasirašymo, šalys turės pasirengti sutarties vykdymui – gauti reikiamus institucijų leidimus, sudaryti projekto vykdymui būtinas sutartis.Taip pat prasidės Daugiafunkcio komplekso projektavimo, senųjų stadiono griaučių griovimo ir naujų objektų statybos darbai.
   Paskutinis taisė digital; 2020.03.02, 15:02. Priežastis: pridėta citata

   Comment


    Tadaaam Bdss-s

    Prokurorų prašymu stabdomas nacionalinio stadiono sutarties pasirašymas

    Kaip penktadienį pranešė Generalinė prokuratūra, procedūros stabdomos po to, kai ginti viešąjį interesą jos paprašė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT). Sutartis stabdoma aiškinantis, ar koncesijos vertės padidėjimas po derybų yra pagrįstas ir teisėtas.
    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/nekilno...iI-V4Vw5E7Cqs8

    Comment


     Metus laiko vyko sutarties derinimai, pasiūlymo nagrinėjimai ir t.t. Niekas nieko. Vos tik atėjo laikas pasirašyt, tada susisgribo, kad dar viena institucija nori panagrinėti. Nenustebčiau, jeigu toks noras atsirado po kokio "anoniminio" pranešimo.
     Paskutinis taisė Creatium; 2020.03.13, 14:21.

     Comment


      O koks skirtumas anoniminis pranešimas ar ne? Tipo jeigu anonimiškai praneši apie galimai nusikalstamą veiką, tai nesiskaito? Pavyzdžiui manęs toks sustabdymas visiškai nenustebino. Dirbu futbolo srityje, esu aplankęs daug stadionų ir jau daug metų domiuos panašių stadionų kainom (nes vis tikiuos, kad gal kada Lietuvoj pastatys normalų stadioną), todėl matant už kiek ir kokius stadionus stato Lenkijoj, Vengrijoj ir kitose į Lietuvą panašiose šalyse, 40mln už 15K stadioną yra žiauriai keista kaina. Už tokius pinigus stadionas turėtų būti mažiausiai 20K vietų ir su žymiai daugiau privalumų, o tokius paprastus 15K stadionus Lenkijoj stato po 25-30mln (vat tik nereikia argumentų, kad Lenkijoj viskas žymiai pigiau ir žmonės dirba nemokamai, nes atlyginimai ten didesni nei Lietuvoj...). Suprantu kai kurių nusivylimą, kad vėl stabdo, bet čia gaunasi tokia "nu taip, vagia, nu bet tai juk ir daro kažką..." logika, kai viskas atleidžiama, kad tik pastatytų. Manau tai yra labai gerai, kad patikrins, nes kalbama apie mokesčių mokėtojų milijonus. Įrodys, kad viskas švaru, nebeliks jokių priekaištų ir viskas bus, kaip labai mėgsta sakyt Šimašius, smagu. O jeigu bus nesmagu, tai irgi labai gerai, nes neleis pavogti visų mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

      Comment


       Tai viskas gerai, tik niekas netrukdė tikrinti anksčiau, arba, kaip sako Poderskis:
       „Neproporcinga yra dabar stabdyti procedūras, nes po sutarties pasirašymo dar bus šešių mėnesių sutarties įsigaliojimo terminas. Tačiau gerbiame Lietuvos institucijas, laukiame atsakymo iš jų - neabejojame, kad po to daugiafunkcio komplekso sutartis bus iškart pasirašyta ir prasidės statybų darbai“, – tvirtino savivaldybės administracijos vadovas.

       Comment

       Working...
       X