Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Panevėžio autobusų stotis

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Informacija apie visuomenei svarbaus statinio projektavimą

  2019.07.11

  INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ VISUOMENEI SVARBAUS STATINIO PROJEKTAVIMĄ

  Projekto pavadinimas: Autobusų stoties pastato, keičiant į administracinės paskirties pastatą, Savanorių a. 5, Panevėžyje, kapitalinio remonto projektas.

  Statinio statybvietės adresas: Savanorių a. 5, Panevėžys.

  Statinio esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis: statinio esama paskirtis - transporto paskirties pastatai; Statinio būsima paskirtis - administracinės paskirties pastatai.

  Projektuotojas: UAB „Projektų ekspertai“, Draugystės g.19, Kaunas, el. p.:

  info@projektuekspertai.lt, dovile.naudziuviene@projektuekspertai.lt, tel. +370 677 45754, +370 676 65560.

  Projekto vadovas, statinio architektas (autorius): Dovilė Naudžiuvienė, el. p. dovile.naudziuviene@projektuekspertai.lt.

  Statytojas: UAB „Panevėžio autobusų parkas“, į. k. 147024322, J. Basanavičiaus g. 67 K4, Panevėžys, el. p.: info@panevezioautobusai.lt, tel. (8 45) 43 32 32; Panevėžio miesto savivaldybės administracija, į. k. 288724610, Laisvės a. 20, Panevėžys, el. p.: savivaldybe@panevezys.lt, tel. 8 (45) 501 360.

  Su projektiniais pasiūlymais iki viešo svarstymo pradžios galima susipažinti Panevėžio m. savivaldybės interneto svetainėje adresu: www.panevezys.lt, skiltyje „Projektiniai pasiūlymai“ arba darbo dienomis nuo 10 iki 12 val. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Miesto infrastruktūros skyriaus 106 kabinete. Kontaktiniai asmenys: Diana Matveičikienė, tel. 845 50 4450, Daiva Gasiūnienė, tel. 845 50 1221.

  Pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų sprendinių galima teikti projektuotojui registruotu laišku adresu Draugystės g.19, Kaunas, UAB „Projektų ekspertai“ arba elektroniniu paštu dovile.naudziuviene@projektuekspertai.lt per visą visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais skiriamą laikotarpį iki viešo susirinkimo ir jo metu. Teikiant pasiūlymus turi būti nurodyta: vardas, pavardė (organizacijos pavadinimas), adresas, kiti ryšio duomenys, pasiūlymo teikimo data, informacija ir aplinkybės, kuo grindžiamas pasiūlymas.

  Viešas susirinkimas vyks 2019 m. liepos 31 d. 17:30 Laisvės a. 20, Panevėžys (Panevėžio miesto savivaldybės administracijos II a. salėje).

  https://panevezys.lt/lt/veiklos-srit...mas_26438.html

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf.png
Views:	1
Size:	215,9 kB
ID:	1734712

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf1.png
Views:	1
Size:	222,8 kB
ID:	1734713

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf2.png
Views:	1
Size:	217,3 kB
ID:	1734714

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf3.png
Views:	1
Size:	222,7 kB
ID:	1734715

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf4.png
Views:	1
Size:	219,7 kB
ID:	1734716

  Vieta daugiabučiui, jei bus tai aiški, bet jei nebus ir paliks tokia aikštelę, tada nieko gero.....ir nepamiršti apleistą namuką prikelti naujam gyvenimui, o realiai tai nieko įspūdingo, kažko tai trugsta, per daug nyku.....galbut reiktu kokio fontano nedidelio toj vietoj....ir šiaip per didelis plotas tos žalumos....

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf5.png
Views:	1
Size:	208,2 kB
ID:	1734717

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf6.png
Views:	1
Size:	213,7 kB
ID:	1734718

  Click image for larger version

Name:	pp%20vizualizaijos.pdf7.png
Views:	1
Size:	213,0 kB
ID:	1734719

  Comment


   Parašė Audrys Rodyti pranešimą
   o realiai tai nieko įspūdingo, kažko tai trugsta, per daug nyku.....galbut reiktu kokio fontano nedidelio toj vietoj....ir šiaip per didelis plotas tos žalumos....
   trūksta pinigų

   Comment


    Panevėžys atsinaujina! Miestui dovanojamas autobusų stoties projektas
    PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖ
    2019.11.15


    Artimiausiame posėdyje Panevėžio miesto savivaldybės taryba spręs, ar priimti dovaną – naujos autobusų stoties techninį projektą kaip paramą.

    „Su šio projekto idėja panevėžiečiai susipažino jau 2016 metais. Jis miesto gyventojų išrinktas labiausiai laukiamu miesto atnaujinimo projektu, teritorijos sutvarkymo koncepcija ir jos detalusis planas sulaukė pritarimo Panevėžio miesto architektūros ir urbanistikos ekspertų taryboje. Komercinio nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė „Baltisches Haus“ siūlė projektą įgyvendinti savo lėšomis, tačiau kilus kai kurių politikų kurstytam pasipriešinimui šios idėjos atsisakyta. Džiaugiuosi, kad įmonė nenuleido rankų ir lieka ištikima savo tikslui – miestui padovanoti išskirtinį projektą“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

    „Panevėžio mieste savo veiklą vykdome jau daugiau nei dvidešimtmetį kurdami erdves vietos verslui ir prisidėdami prie infrastruktūros gerinimo. Taip pat esame ir sklypo bei prekybos centro, esančio šalia dabartinės autobusų stoties, valdytojai, todėl mums svarbu, kad kaimynystėje esanti autobusų stoties teritorija būtų tvarkinga ir patraukli miestiečiams bei miesto svečiams, o pati stotis išliktų šioje vietoje. Taigi nepaisydami to, kad stoties projekto įgyvendinti neturėjome galimybės, techninį projektą norėtume įteikti kaip paramą miestui ir tokiu būdu užtikrinti, kad erdvė greta mums priklausančio prekybos centro būtų kokybiškai sutvarkyta“, – sako UAB „Baltisches Haus“ direktorius Audrius Masionis.

    Įgyvendinus vieno žymiausių Lietuvos architektų, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko projektą, stoties vaizdas pasikeis iš esmės, taps patrauklia miestą reprezentuojančia erdve. Įvertinus miesto centrinės dalies kvartalinio-perimetrinio užstatymo prioritetą, išnagrinėjus transporto srautus, numatant trumpesnius autobusų kelius bei išvengiant autobusų ir pėsčiųjų srautų susikirtimo, siūloma naują autobusų stotį statyti valstybinės žemės sklype tarp įvažiavimo į dabartinę stotį ir vadinamojo alyvų skverelio.

    Pastarojo vietoje numatyta įrengti stoties peroną, o dabartinio vietoje, priešais senąjį pastatą, – parką. Parkas šalia perono bus patrauklus gyventojams, komercijai, kavinėms, taps patrauklia autobusų laukiamąja vieta. Dar daugiau reprezentatyvumo suteiks pėsčiųjų zona.

    Jau parengti projekto įgyvendinimui būtini dokumentai. Naujos autobusų stoties statybai parengtas teritorijos (ribojamos J. Basanavičiaus, Ukmergės g., Laisvės ir Savanorių a.) detalusis planas. Jo pagrindu suformuotas žemės sklypas, atlikti kadastriniai matavimai ir parengti kadastro duomenų dokumentai, Nacionalinės žemės tarnybos Panevėžio skyrius perdavė sklypą neatlygintinai naudotis Savivaldybei, sudaryta valstybinės žemės panaudos sutartis.

    Miesto Tarybai sutikus, bus parengtas naujos autobusų stoties techninis projektas ir kaip turtas neatlygintinai su visomis nuosavybės teisėmis perduotas Savivaldybei. Naujos autobusų stoties statybos turėtų prasidėti 2021 m. Darbai bus planuojami taip, kad stoties veikla nesustotų ir ji nebūtų keliama į kitą vietą.

    Comment


     Susirūpino verslininkės kurioms net nepriklauso Autobusų stoties teritorija.

     Panevėžio verslininkės išreiškė susirūpinimą dėl Autobusų stoties rekonstrukcijos vilkinimo

     Click image for larger version Name:	DSC_9339-1.jpg Views:	2 Size:	128,4 kB ID:	1766511

     Neapsikentusios besitęsiančio politikų neadekvataus ginčo dėl vis neprasidedančių Panevėžio autobusų stoties statybų, Panevėžio moterys, susivienijusios į Verslo moterų tinklą (VMT) prie Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei priklausančios pasauliniam BPW (Business Profesional Women) tinklui, išreiškė susirūpinimą dėl miesto Autobusų stoties rekonstrukcijos vilkinimo.

     Verslo moterų pareiškimas

     Verslo moterų tinklas išplatino pareiškimą:

     „Jau kelinti metai negalimi remonto darbai vis atidedant terminus ir bandant įveikti biurokratinius barjerus. Sena ir apleista stotis gadina miesto įvaizdį ir griauna pasitikėjimą miesto bendruomene, kuri nesugeba rasti susitarimo ir suprasti, kad mūsų visų bendras interesas yra MIESTO ĮVAIZDIS ir patrauklumas ne tik investuotojams, miesto svečiams, bet ir patiems miesto gyventojams, tame tarpe jaunoms šeimoms, auginančios ateities kartą.

     Kviečiame visas puses, turinčias įtakos sprendimų priėmimui, vardan Panevėžio gerovės ir ateities skubiai susitelkti bei priimti sprendimus, kurie ištaisytų susiklosčiusią situaciją ir įgalintų atsakingus asmenis imtis konkrečių veiksmų.“

     Kaišo pagalius ir trukdo

     Viešbučio „Romantic“ direktorė Dovilė Šipelienė naujienų portalui JP aiškino, kad verslininkės moterys susivienijo ne tik dėl Panevėžio autobusų stoties.

     „Yra ir kitų opių problemų, bet mums rūpi Panevėžio įvaizdis ir Autobusų stotis – viena prioritetų. Nesame politikės – neutralios, bet reikia pripažinti, kad Autobusų stoties situacija – absurdiška. Nėra objektyvių priežasčių, kodėl Autobusų stoties projektas nejuda. Tai neadekvatus elgesys. Net patys mažiausi miesteliai sutvarkė Autobusų stotis“, – kalbėjo D. Šipelienė ir prabilo apie miesto Tarybos opoziciją:

     „Tarybos opozicija priešinasi todėl, kad dabartinis meras atėjo į postą tokiu laiku, kuris labai palankus. Geros sąlygos – gautas Europos Sąjungos finansavimas vykdyti projektus. Opozicija kaišo pagalius ir trukdo dirbti – bijo, kad darbai ne jiems bus priskirti. Nepaisant visų aplinkybių – Autobusų stotis turi būti sutvarkyta.“

     Click image for larger version Name:	DSC_9326.jpg Views:	2 Size:	138,2 kB ID:	1766512

     Gėda prieš klientus

     Pasak D. Šipelienės, ji atstovauja ne tik Verslo moterų tinklą, bet ir „Romantic“ viešbutį.

     „Mūsų klientai juokiasi iš Panevėžio autobusų stoties. Ne vienerius metus vis jiems kartojome, kad stoties reikalai juda į priekį. Deja, jie stovi vietoje. Savo pareiškimu norime atkreipti dėmesį, kad didžiausias prioritetas – Autobusų stoties rekonstrukcija“, – tiksli buvo žinomo viešbučio šeimininkė ir pridūrė:

     „VMT moterys – verslininkės ir puikiai žino, kas yra projektai, kaip jie įgyvendinami. Kuo labiau tols Autobusų stoties projekto įgyvendinimas, tuo jis taps brangesnis. Kaštai kyla kone kiekvieną mėnesį.“

     Click image for larger version Name:	DSC_9325.jpg Views:	2 Size:	130,6 kB ID:	1766513

     Siūlo susivienyti

     Anot jos, esą galima teigti, kad Autobusų stoties rekonstrukcijos darbai vilkinami tyčia.

     „Tačiau, vardan Panevėžio, jo ateities, juk galima susivienyti ir suradus bendrus atskaitos taškus išspręsti Autobusų stoties problemą. Žmonės vandenynuose salas supila, o mes negalime išspręsti stoties pastato klausimo. Siūlau turėti bendrą tikslą ir susivienijus dirbti drauge Panevėžio labui“, – siūlė išeitį „Romantic“ viešbučio direktorė D. Šipelienė.

     Click image for larger version Name:	DSC_9330.jpg Views:	2 Size:	127,5 kB ID:	1766514

     Procesas vyksta

     Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus naujienų portalui JP priminė, kad praėjusią savaitę Panevėžio miesto Taryba pritarė, kad būtų sudaryta paramos sutartis su bendrove „Baltisches Haus“.

     „Bendrovė parengs ir miestui dovanos naujos autobusų stoties techninį projektą, užsiims statybų priežiūra. Savivaldybė turi pateikti bendrovei reikalavimus, kokią nori turėti Autobusų stotį. Objektyviai įvertinus reikalavimus, paaiškės, kiek gali kainuoti Autobusų stoties rekonstrukcija. Įvertinus viską, bus rengiamas techninis projektas ir prasidės darbai. Iki šių metų pabaigos Savivaldybė privalo pateikti reikalavimus“, – paaiškino situaciją Miesto plėtros skyriaus vedėjas ir tęsė:

     Click image for larger version Name:	DSC_9327.jpg Views:	2 Size:	131,0 kB ID:	1766515

     „Procesas vyksta. Planuojama, kad 2019–2020 metais vyks projektavimo darbai. Statybos turėtų prasidėti 2021-aisiais.“

     https://jp.lt/panevezio-verslininkes...jos-vilkinimo/
     Paskutinis taisė Audrys; 2019.11.29, 16:21.

     Comment

     Working...
     X