Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apokalipsė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apokalipsė

    28
    10
    25,00%
    7
    9
    50,00%
    14
    8
    10,71%
    3
    7
    7,14%
    2
    6
    0,00%
    0
    5
    3,57%
    1
    4
    3,57%
    1
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Ne ta nuotaika.

    Per šviesios spalvos, trūksta dramatiškumo. Juo labiau, kad antrame ir trečiame plane stūksantys kranai siejasi labiau su kūrimu, o ne su griovimu. Net ir apačioje kyšantis žalios gamtos lopinėlis nuteikia pozityviai.

    Tai ko čia bijot?
    Paskutinis taisė Perfect; 2013.09.23, 10:08.

    Comment


      #3
      Čia, spėju, ironija. Dauguma mato Kinijos legendiniuose niūriuose "daugiabučiuose" (ar bendrai Kinijoje) artėjančią apokalipsę, nuolatinę kontrolę ir t.t. ir pan. Tačiau John juose mato progresą, lūkesčius ir t.t. Todėl nereikia to tiesiogiai suprasti, kad bandoma per spalvas perteikti apokalipsę mūsų galvose. Labiau per asociacijas.

      John galėtų plačiau pakomentuoti
      Paskutinis taisė bebop; 2013.09.23, 12:41.
      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

      Comment


        #4
        Na apokalipsė čia ne tiek dėl ironijos (nors dabar ir pats supratau, kad tai visai tiktų ), bet labiau dėl niūrios nuotaikos, kurią sukelia tirštas smogas ir, galbūt kai kam, tie dideli daugiabučiai. Dėl ko galėtų pasirodyti, kad ten tikrai labai baisu ir gal netgi primena Half-Life 2 atmosferą. Nors realybėje, aišku kad nebaisu. Gal netgi jauku.

        Dar galvojau pavadinti ir kaip nors iš tikrųjų ironiškai. Pavyzdžiui "Jau tuoj tuoj sprogs" , "Burbulas jau beveik sproKsta", "Ghost town" ar kaip nors panašiai. Dar galėjo būti mažiau ironiškas, bet irgi taiklus "Karavanas eina".

        Comment


          #5
          Siūlyčiau pavadinti "Paskutinės Pompėjos Dienos"
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            #6
            Pabandysiu pasidalinti savo svaria nuomone, ką blogai daro fotografijos meno naujokai:

            Tai kad kažkaip viskas visai netaip. Tas bokštas visai neįsipaišo, turėjo būti perkeltas iš pirmo plano į antrą. Potencialo lyg ir būtų, tačiau ne. Kompozicija kažkokia ne ta. Spalvos irgi... visai neatspindi perteiktinos nuotaikos. Galiausiai ir pats pavadinimas turi atitikti nuotaiką, asmeniškai dabar esu liūdnas. Vertinant objektyviai iš profesionalų perspektyvos, mano nuotraukos žymiai geresnės. Kaip paskatinimui: skiriu 6, nenuleisk rankų, po metų kitų gal ir kažką suprasi, tačiau ne...

            Beje, pradžiai bent jau siūlyčiau nuotrauką pervadinti į "Daugebučiai".

            Comment


              #7
              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Pabandysiu pasidalinti savo svaria nuomone, ką blogai daro fotografijos meno naujokai:

              Tai kad kažkaip viskas visai netaip. Tas bokštas visai neįsipaišo, turėjo būti perkeltas iš pirmo plano į antrą. Potencialo lyg ir būtų, tačiau ne. Kompozicija kažkokia ne ta. Spalvos irgi... visai neatspindi perteiktinos nuotaikos. Galiausiai ir pats pavadinimas turi atitikti nuotaiką, asmeniškai dabar esu liūdnas. Vertinant objektyviai iš profesionalų perspektyvos, mano nuotraukos žymiai geresnės. Kaip paskatinimui: skiriu 6, nenuleisk rankų, po metų kitų gal ir kažką suprasi, tačiau ne...

              Beje, pradžiai bent jau siūlyčiau nuotrauką pervadinti į "Daugebučiai".

              "Vertinant objektyviai iš profesionalų perspektyvos, mano nuotraukos žymiai geresnės. "
              )))))

              Comment


                #8
                Kita nuotrauka bus "Paskutinės Edd gyvenimo akimirkos".
                Bet aš čia labai gerai supratau kolegos mintį.

                Comment


                  #9
                  Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                  "Vertinant objektyviai iš profesionalų perspektyvos, mano nuotraukos žymiai geresnės. "
                  )))))
                  aha, +1
                  Reikia fotografo?

                  Comment


                    #10
                    o iš tikrųjų Kinijos urbanistinė perspekryvą yra tikras košmaras, visiška priešingybė darniai ir žmogui priimtinos gyventi aplinkai.
                    Reikia fotografo?

                    Comment


                      #11
                      Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                      o iš tikrųjų Kinijos urbanistinė perspekryvą yra tikras košmaras, visiška priešingybė darniai ir žmogui priimtinos gyventi aplinkai.
                      Su tokia nuomone tenka dažnai susidurti. Paprastai taip kalba žmonės, kurie ten nėra buvę, nesidomėjo ir tiesiog nelabai įsivaizduoja, kokia gi ta Kinijos urbanistinė perspektyva ir ideologija bei vadovaujasi nuogirdomis ir "reportažais" apie tariamus "miestus-vaiduoklius". Iš tikrųjų yra atvirkščiai, nei sakai ir tai gana lengva pamatyti tiek nuotraukose, tiek Street View, tiek (geriausiai) būnant ten pačiam ir, be abejo, pagrindžiant labai konkrečiais empiriniais argumentais, kaip erdvių planavimas, transportas, žaluma, parkai ir t.t. Šia prasme Kinija vykdo kur kas pažangesnę ir toliaregiškesnę urbanistinę politiką, nei, tarkim, JAV ar UK (ir šiaip didelė Europos dalis).

                      Aišku, nebent kalbi apie ankstyvąsias (~1980) greitos urbanizacijos apraiškas. Tada buvo visko. Dabar vykstanti Kinijos urbanizacijos politika yra kone 1:1 pasiskolinta iš Honkongo ir Singapūro. Aišku, dar trūksta geros vadybos, lyginant su tais dviem, bet progresavimas akivaizdus ir vietomis, tikėtina, kai kurie Kinijos miestai galbūt netgi pranoks savo "prototipus" su urbanistiniais sprendimais ir inovacijomis.
                      Paskutinis taisė John; 2013.09.25, 18:16.

                      Comment


                        #12
                        @Suolas, sp: Nelabai suprantu ponai kas čia juokingo, esu gerai žinomas meno kritikas ir fotografas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (t. y. turiu giminių dirbančių Anglijoje).

                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Kita nuotrauka bus "Paskutinės Edd gyvenimo akimirkos".
                        O toje nuotraukoje be manęs bus nors viena azijietė?

                        Comment


                          #13
                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          @Suolas, sp: Nelabai suprantu ponai kas čia juokingo, esu gerai žinomas meno kritikas ir fotografas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (t. y. turiu giminių dirbančių Anglijoje).


                          O toje nuotraukoje be manęs bus nors viena azijietė?
                          Azijiečių nebus, bet bus keletas didelių Afrikiečių (vyrų).

                          Comment

                          Working...
                          X