Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naktinė dangoskyra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naktinė dangoskyra

    Forumiečių pageidavimu jūsų teismui

    40
    10
    62,50%
    25
    9
    20,00%
    8
    8
    12,50%
    5
    7
    5,00%
    2
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Be jokių abejonių dedu 10
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Grazi nuotrauka, tikrai verta maziausiai 10!

      Comment


        #4
        10+/10
        Paskutinis taisė Rolandas.; 2006.04.10, 15:39.
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #5
          jei tu medziu nebutu labai graziai neryje viskas atsispindetu
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            #6
            Ačiū, šaunu sulaukti tiek gerų vertinimų Beje, Ežiuk, kokias ten klaidas tu pastebėjai?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė DeSadas
              jei tu medziu nebutu labai graziai neryje viskas atsispindetu
              Jei kurį rytą pamatysime iškirstus medžius palei Nerį- žinosime kieno rankų darbas
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #8
                Nežinau ar tai klaidomis galima vadinti, bet man nepatinka :

                Apačioje gatvės šviestuvai išlinde nesiderina man (galėjo visa gatvė matytis tada būtu buve geriau manau), geriau nukirpti apačią.

                Paskiau šviesos pastatų labai "blur". Kaip Samot pasakytu "Bardakėlis"

                Ir vaizdas bent man asmeniškai nieko naujo, jau ne viena nuotrauka iš šios vietos padaryta tai kiek nuobodokas ir įspūdžio nedarantis kadras

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  Labai geras kadras. Duodu 10, kaip paskatinima ir plius bandymai su nauju fotiku.
                  Siek tiek klaidu matau. Tai perkaltas pastatas, beveik centre. Bet matomai realiai jis daugiausiai apsviestas, nei kiti. Toliau, gal butu geriau daryti siek tiek kitu kampu. Kad matytusi daugiau gatves arba visai jos nesimatytu. Dabar siek tiek truksta jo ir is dalies atsiranda nereikalingi objektais, toks kaip kaireje puseje apacioje gatves sviestumas.
                  Na bent tokia mano nuomone. Bet cia neesminiai dalykai, kad vertinti sia nuotrauka zemesniu balu.

                  Zodziu gera pradzia, puse darbo. Sekmes.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    Galbūt nuotrauką reikėjo padaryti kiek siauresnę, "nukerpant" ją kažkur ties viduriu tarp EA ir LG komibloko kairėje pusėjė ir dešinės Ūkio Banko pastato sienos dešinėje?

                    Bet kokiu atvėju - 10/10
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Ežiukas
                      Nežinau ar tai klaidomis galima vadinti, bet man nepatinka :

                      Apačioje gatvės šviestuvai išlinde nesiderina man (galėjo visa gatvė matytis tada būtu buve geriau manau), geriau nukirpti apačią.
                      Tyčia nukirpau, nes perelyg tamsi apačia gadina kadrą.

                      Ir vaizdas bent man asmeniškai nieko naujo, jau ne viena nuotrauka iš šios vietos padaryta tai kiek nuobodokas ir įspūdžio nedarantis kadras
                      Tiesa, dėl to nelabai ir galvojau šios nuotraukos dėt, bet kai prispyrė, kur jau dingsi

                      Labai geras kadras. Duodu 10, kaip paskatinima ir plius bandymai su nauju fotiku.
                      Dėkui

                      Toliau, gal butu geriau daryti siek tiek kitu kampu. Kad matytusi daugiau gatves arba visai jos nesimatytu.
                      Vieta nėra dėkinga, mat dešinėje tvora, o kairėje - skardis.

                      Galbūt nuotrauką reikėjo padaryti kiek siauresnę, "nukerpant" ją kažkur ties viduriu tarp EA ir LG komibloko kairėje pusėjė ir dešinės Ūkio Banko pastato sienos dešinėje?
                      Turiu padaręs ir kitą variantą, jei maždaug tai turi omenyje

                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Labai grazu, man kaip apacia nukirpta geriau atrodo, ir kad vaizdas matytas tai nieko tokio, netgi geriau man...

                        Aisku biski per daug isbliure .

                        Gal gali pasakyt kaip tokia nuotraukas darei, kad as noreciau pasipraktikuot...

                        Comment


                          #13
                          Parašė taimis
                          Labai grazu, man kaip apacia nukirpta geriau atrodo, ir kad vaizdas matytas tai nieko tokio, netgi geriau man...

                          Aisku biski per daug isbliure .

                          Gal gali pasakyt kaip tokia nuotraukas darei, kad as noreciau pasipraktikuot...
                          Čia pasitarnauja trikojis ir ilgas išlaikymas. Šiuo atveju nuotrauka daryta 4" išlaikymu.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Awesome

                            Comment


                              #15
                              Parašė taimis
                              ...

                              Gal gali pasakyt kaip tokia nuotraukas darei, kad as noreciau pasipraktikuot...
                              Nusiperkti padoresni fotoaparatą (patartina su gera naktinio fotografavimo funkcija) . Nusiperki trikoji, nuvažiuoji į Čiurlioio gatvė (jei neklistu) ir netoli Brazauskienės viešbučio lendi į bendrabučių teritorija, tenais yra aikštelė mašinoms stovėti labai baisiai atrodanti, eidamas atsargiai žiurėk po kojom, gali užlipti ant sudaužytų alaus butelių. Prisigauni prie ten esančio skardžio krašto ir pasistatęs fotoaparatą (nepamiršk nustatyti naktinio fotografavimo režimo) kelis kartus paspaudi fotografavimo mygtuką nustatęs kamerą link NMC . Viskas nuotraukos padarytos

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Parašė Mantaz
                                Čia pasitarnauja trikojis ir ilgas išlaikymas. Šiuo atveju nuotrauka daryta 4" išlaikymu.
                                Ir dar patartina atidaryti diafragmą iki F8.0. Kad lempų apšvietimas nesigautu toks išsilakstęs į visas puses kaip šioje nuotraukoje Bent taip liaudis šneka

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Ežiukas
                                  Ir dar patartina atidaryti diafragmą iki F8.0. Kad lempų apšvietimas nesigautu toks išsilakstęs į visas puses kaip šioje nuotraukoje Bent taip liaudis šneka
                                  Vaje vaje, koks protingas panoro pabūti Diafragmą geriausia priverti kuo labiau (kad ir daugiau už F8 ), t.y. F 8 nėra kažkoks įkaltas standartas (kurį kaip savo optimalų tau pašnibždėjo Vaidas ).
                                  Paskutinis taisė Mantas; 2006.04.10, 20:42.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz
                                    Vaje vaje, koks protingas panoro pabūti Diafragmą geriausia priverti kuo labiau (kad ir daugiau už F , t.y. F 8 nėra kažkoks įkaltas standartas (kurį kaip savo optimalų tau pašnibždėjo Vaidas ).
                                    Nusikalbėjau
                                    Jap tas pats "Liaudies balsas" Kaip ištikro yra dabar einu išbandysiu

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Labai geras kadras, tik kiek skirtingas apšvietimas.

                                      Comment


                                        #20
                                        swindler buk malonus, paaiskink mums savo vertinimo principa (kuo issamiau pageidauciau). Nes sausas 6 labai jau bukai atrodo.

                                        Parašė Ežiukas
                                        Nusiperkti padoresni fotoaparatą (patartina su gera naktinio fotografavimo funkcija) . pasistatęs fotoaparatą (nepamiršk nustatyti naktinio fotografavimo režimo) kelis kartus paspaudi fotografavimo mygtuką nustatęs kamerą link NMC . Viskas nuotraukos padarytos
                                        Jozai kokius tu vejus kalbi cia. Kalbi tai, matomai kad net pats nesupranti, ka sneki.
                                        Dabar man jau aisku, kodel tavo nuotraukos tokio lygio, tau tik uztenka pasukti ratuka ar pakeisti foto rezima, nuspausti mygtuka kelis kartus ir nuotrauka padaryta.
                                        Su tokiu mastymu, sakau tau, geriau daile uzsiimk, gal turesi didesni pasisekima.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X