Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x02: Balionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2x02: Balionas

    Siaip pabandziau. Patinka jusu konkursas. Pristatau> ziureti
    19
    10
    10,53%
    2
    9
    31,58%
    6
    8
    21,05%
    4
    7
    26,32%
    5
    6
    10,53%
    2
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Audriau, pamiršai nuotrauką įdėt

    Comment


      #3
      Andriau, įterpk nuotraukos nuorodą į

      Comment


        #4
        ne tik nuotrauką, bet ir apklausą reikia sukurt (šį kart pataisiau)

        Balionas gal ir neblogai pagautas, tačiau nuotrauka gražiai nesižiūri. Norėtųsi kiek tobulesnių spalvų, be to dar vaizdas pakrypęs. Kaip debiutui 7 paišau
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          @Mantai: Idomu pasidare: i kuria puse pagal tave yra pakrypes vaizdas?

          Comment


            #6
            Pagal laikrodžio rodyklę (žr. Katedros fasadą ir kryžių). Tu manai tai gali būt tik perspektyva?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Tai tikrai nepanašu į pakrypusią nuotrauką

              Katedros stogo linija nėra visiškai horizontali, bet panašu kad to priežastis yra tai, kad Katedra fotografuota ne visiškai "iš priekio" o šiek tiek iš šono...

              O nuotrauka man patinka, gera kompozicija, spalvos taip pat geros (nesuprantu, kuo užkliuvo Mantui )

              Gal šiek tiek kliudo tik šviestuvas ir šešėlis dešinėje.

              Anyway, duodu 10

              Comment


                #8
                Pasukau nuotrauką 0,5 laipsnio pagal laikrodį ir man jis kur kas tiesesnė atrodo. Beje, nelabai sutinku su Vaidu, jog nuotrauka verta 10. Tikrai dar toli

                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Geras momentas pagautas Bet pati nuotrauka, ne viskas ciki piki, griunantis bokstas desineje, sudaro nuotraukos pasvirimo vaizda, islindusi lempa salia boksto irgi nelabai i tema, beto ir pati katedra atrodo ne visai tiesi. Sitos minetos svirimo bedos, man gerai zinomos, nebutinai del autoriaus kaltes, tiesiog kaip kuri optika sugeba "vartyti" objektus.
                  Nezinau autoriaus sugebejimu, ir vertinu kaip naujoko debiuta, vertinu is ties labai aukstu balu: 8

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    Pagal laikrodžio rodyklę (žr. Katedros fasadą ir kryžių). Tu manai tai gali būt tik perspektyva?
                    Paziurek i sita nuotrauka, raudonos linijos yra tiesios (ar tikrai tik pagal laikrodzio rodykle?):


                    Cia galbut kaip auskariukas sake, fotoaparato optika padejo atsirasti tokiems pakrypimams ir dar galbut perspektyva. Todel prie kreivumo as nesikabinesiu, o del spalvu as irgi nematau jokiu problemu - atrodo, kad ankstyvo vakaro metas ir saule leidziasi, todel koks apsvietimas tokios ir spalvos. Del spalvu ir pakrypimu - manau cia daugiau skonio reikalas ir turbut kai kurie vietoj minusu tame matytu pliusus.

                    Comment


                      #11
                      dievulėliau, tavo linijos tikrai tiesios

                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        dievulėliau, tavo linijos tikrai tiesios

                        Mano linijos tikrai tiesios, nors turbut jos atrodo kreivai del zmogaus mastymo inertiskumo. Jei netiki pamatuok.

                        Comment


                          #13
                          O jei man jos atrodo tiesiai, tai nuotrauka tada tikrai pakrypusi
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Parašė Mantaz
                            O jei man jos atrodo tiesiai, tai ir teisybė tada - mano
                            Tai, kad deja - ne. Tu sakei, kad nuotrauka pasvirusi pagal laikrodzio rodykle. O jos objektai istiesu yra pasvire skirtingai: bokstas - pries laikrodzio rodykle, o kryzius pagal laikrodzio rodykle (si atveji tu paminejai ir pagal ji kazkodel nusprendei, kad nuotrauka pasvirusi pagal laikrodzio rodykle).

                            Comment


                              #15
                              Nu duodat
                              Nu paziurekit kaip sviestuvas desineje "griuna". Siaip tai ne pirmas kadras tokio tipo, pas mane tokiu irgi nemazai, beto turime cia net gera liuto pvz, kaip "griuna" krastiniai objektai :
                              http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=891

                              Comment


                                #16
                                Parašė Edd
                                Tai, kad deja - ne. Tu sakei, kad nuotrauka pasvirusi pagal laikrodzio rodykle. O jos objektai istiesu yra pasvire skirtingai: bokstas - pries laikrodzio rodykle, o kryzius pagal laikrodzio rodykle (si atveji tu paminejai ir pagal ji kazkodel nusprendei, kad nuotrauka pasvirusi pagal laikrodzio rodykle).
                                Pfff, tai perspektyva ir padaro, kad objektai pasvirsta į nuotraukos centrą. Kalbėjau apie bendrą nuotraukos pasvirimą, kadangi susidaro įspūdis, jog ji tikrai pasvirusi
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė auskariukas
                                  Nu duodat
                                  Nu paziurekit kaip sviestuvas desineje "griuna". Siaip tai ne pirmas kadras tokio tipo, pas mane tokiu irgi nemazai, beto turime cia net gera liuto pvz, kaip "griuna" krastiniai objektai :
                                  http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=891
                                  Liutas sake, kad ten istiesu realybeje buvo pasvires. Nors aplamai sutinku - as tokiu atveju kaip su katedra irgi maciau ne viena ir netgi atrodo kazkur skaiciau apie tai (kad optinka iskraipo...).

                                  Comment


                                    #18
                                    Duosiu is savo darbu, kur net labai ziauriai griuna vaizdai :

                                    Comment


                                      #19
                                      @Mantaz: Puiku, tik dabar paaiskink viena dalyka - kodel tu manai, kad visa nuotrauka pakrypus ir i kokia puse? Beje, perspektyva padaro tai, kad tolimesni objektai atrodo mazesni, o ne kad jie griutu i nuotraukos centra - cia daugiau kalta optika.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Edd
                                        Liutas sake, kad ten istiesu realybeje buvo pasvires. Nors aplamai sutinku - as tokiu atveju kaip su katedra irgi maciau ne viena ir netgi atrodo kazkur skaiciau apie tai (kad optinka iskraipo...).
                                        Gal ir yra realybeje jis kazkiek pakrypes, bet as nematavau, o "plika" akimi nelabai ir matosi, gaila nerandu as savo sio kadro, kur ta Kauno Piza tiesi

                                        p.s.
                                        Siaip tu maziau klausyk kas ka sake, bo ziema basas vaiksciosi

                                        Comment

                                        Working...
                                        X