Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x02: Balionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edd
    ....o ne kad jie griutu i nuotraukos centra - cia daugiau kalta optika.
    Pvz. Bendras planas, stovi vidury nuotraukos bokstas, o kaireje ir desineje bokst puseje po sviestuva, bet jie yra pirmame plane nei bokstas, realiai ziurint viskas ciki piki, tiesu, nuotrauko si vaizda matysime mazdaug toki :
    abu sviestuvai, griuna ant boksto, link centro nuotraukos.
    Kad tokiu dalyku nebutu, tam yra jau kietesni objektyvai pavadinkime profiosionaliski, o ne tie ant vidutines klases fotikams kurie jau "uzdeti" visiems laikams.

    Comment


      #22
      Parašė auskariukas
      p.s.
      Siaip tu maziau klausyk kas ka sake, bo ziema basas vaiksciosi
      Tai tu manai, kad Liutas "pokstavo". Gali buti, ka as galiu zinoti...

      Comment


        #23
        Parašė Edd
        @Mantaz: Puiku, tik dabar paaiskink viena dalyka - kodel tu manai, kad visa nuotrauka pakrypus ir i kokia puse? Beje, perspektyva padaro tai, kad tolimesni objektai atrodo mazesni, o ne kad jie griutu i nuotraukos centra - cia daugiau kalta optika.
        Nusprendžiau, nes taip atrodo. "Griūvimą" atmečiau.

        Kiek suprantu tai irgi susiję su perspektyva, nes ir mes žiūrėdami matome pasvirusius, o ne tiesius objektus.

        Šiaip galvoju tikrai vertėtų pasidomėt šita problema
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Parašė auskariukas
          Pvz. Bendras planas, stovi vidury nuotraukos bokstas, o kaireje ir desineja jo puseje po sviestuva, bet jie yra pirmame plane nei bokstas, realiai ziurint viskas ciki piki, tiesu, nuotrauko si vaizda matysime mazdaug toki :
          abu sviestuvai, griuna ant boksto.
          Kad tokiu dalyku nebutu, tam yra jau kietesni objektyvai pavadinkime profiosionaliski, o ne tie ant vidutines klases fotikams uzdeti.
          Siaip tai as kazkur maciau ir straipsni del sios problemos - veliau reikes gal paieskoti. Beje, as esu mates daug nuotrauku su katedros bokstu ir dazniausiai jis griuna.

          Comment


            #25
            Parašė Edd
            Tai tu manai, kad Liutas "pokstavo". Gali buti, ka as galiu zinoti...

            As nezinau ka turejo galvoje liutas, sakau gi, kiek maciau boksta "Piza", jis man atrodo tiesus, bet gal ne is to kampo as ji stebejau, nors esu ji mates ir fotkines ten kur liutas dare nuotrauka, taip pat ir is kitos Nemuno puses

            Comment


              #26
              Parašė Edd
              ....Beje, as esu mates daug nuotrauku su katedros bokstu ir dazniausiai jis griuna. ...
              Gal jis realiai griuna Katedros bokstas, nes tikrai toks vaizdas susidaro ne is vienos nuotraukos ar video medziagos, bei gal kiek realiai ziurint, jis atrodo pasvires......

              Comment


                #27
                Parašė Mantaz
                Kiek suprantu tai irgi susiję su perspektyva, nes ir mes žiūrėdami matome pasvirusius, o ne tiesius objektus.
                Perspektyva siek tiek turbut irgi veikia - pvz. priejus atri auksto pastato ir pazvelgus i virsu turbut butu toks ispudis, kad pastatas griuna i kita puse nuo taves, bet toks ispudis turbut nebutu labai jau ryskus. Cia daugiausia mano manymu yra kalta fotoaparatu optika.

                Comment


                  #28
                  Na čia prieš keletą metų sprogdino vieną Katedros koloną, tai smugio banga bokštą netyčia "pakreivino", tačiau abejoju, ar iki tokio lygio ir ar tai dėl to taip atrodo
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    Parašė auskariukas
                    Gal jis realiai griuna Katedros bokstas, nes tikrai toks vaizdas susidaro ne is vienos nuotraukos ar video medziagos, bei gal kiek realiai ziurint, jis atrodo pasvires......
                    Nezinau, turbut negriuna, reiktu kada su gulsciuku uzlipti i katedros boksta.

                    O siaip cia gana sudetingos temos (turiu omeny kaip skirtingi fotoaparatai pakeicia realu vaizda). Turbut visi zino ir apie tai, kad pagal nuotrauku spalvas galima atpazinti su kokiu fotoaparatu jos buvo daromos (canon, sony ar dar kazkuo).

                    Comment


                      #30
                      Parašė Edd
                      O siaip cia gana sudetingos temos (turiu omeny kaip skirtingi fotoaparatai pakeicia realu vaizda). Turbut visi zino ir apie tai, kad pagal nuotrauku spalvas galima atpazinti su kokiu fotoaparatu jos buvo daromos (canon, sony ar dar kazkuo).
                      O taip, foto aparatai labai skirtingai atkuria spalvas, seselius ir kita vaizda, esu pastebejas ne karta, kaip vienodo lygio foto aparatai, daro tokius dalykus, bet neminesiu firmu pavadinimu, kad neerzintu ju savininkus

                      Comment


                        #31
                        9/10. Tas bokštas šone nepatinka. Man labiau patiktų be jo

                        Atsiprašau už autorinių teisių karpymą

                        Comment


                          #32
                          na kadangi pagr konkurso nuotraukos pavadinimas balionas.. taigi reikejo pagauti ji kitu kampu... dabar pasakyciau tiktu labiau pavadinimas katedra... nors ir taip nepavadinciau.. beje nuotrauka dar pakrypusi... taigi bendras ivertinimas 7 ir +1 balas kaip naujokui.. taigi bendras ivertinimas 8...

                          Comment


                            #33
                            nesikabinekit prie tu "kreivu perspektyvu", nieko cia tragisko. Man asmeniskai nuotrauka LABAI patinka, nors ir nera ideali.
                            10/10

                            Comment


                              #34
                              Nepyk, ivertinau 6/10, man rodos kad balionas cia atrodo kaip iklijuotas photoshopu, tiesiog nenaturalu, galbut reikejo ekspoinavimui pateikti daug mazesni gabala fotkes, paliekant tik skulpturas, dali stogo ir dangu su balionu?
                              פוניקולאַר

                              Comment


                                #35
                                7

                                beto negaliu suprast kodel naujokams +1 visada

                                P.S: as labai "skrega"

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė jozikas
                                  7

                                  beto negaliu suprast kodel naujokams +1 visada

                                  P.S: as labai "skrega"

                                  Kada pats pradesi daryti savo nuotraukas, kada i jas idesi darbo ir pastangu, tada suprasi, kas yra fotografija is tikro Kritikuoti gali kiekvienas, o nuotrauka padaryti gera deja ne
                                  Todel naujokams, uz ju pastangas skiriami papildomi taskai, kad nenumusti jiems noro, o kaip tik paskatinti

                                  Comment


                                    #37
                                    tai iveskime taisykle kad visi naujokai iskarto i finala patektu (kaip paskatinima toliasniai kurybai) tada manau bus "saziningiausia"....

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė jozikas
                                      tai iveskime taisykle kad visi naujokai iskarto i finala patektu (kaip paskatinima toliasniai kurybai) tada manau bus "saziningiausia"....
                                      Pamirsai dar skirti nemokamo pieno uz keiksmingas darbo salygas

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Edd
                                        Tai tu manai, kad Liutas "pokstavo". Gali buti, ka as galiu zinoti...
                                        Nu man is to krasto taip atrode, kad bokstas pasvires, reikes dar karta nueiti paziureti

                                        Comment


                                          #40
                                          Labai jau neįdomiai balionas įkomponuotas. Atrodo lyg įklijuotas.

                                          7
                                          - Zoom -

                                          Comment

                                          Working...
                                          X