Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Evening Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Evening Vilnius


    #2
    Cia man vaidenas ar tas bokstelis pasvires? Beje, galima rasti ir lietuvisku zodziu nuotraukos pavadinimui.

    Comment


      #3
      Parašė tech
      Cia man vaidenas ar tas bokstelis pasvires? Beje, galima rasti ir lietuvisku zodziu nuotraukos pavadinimui.
      Gaunasi, kad pasvires! Ir dar turi savo nuotrauku!? Nes gali kritikuoti tik tada, kada esi padares geriau!

      Comment


        #4
        Parašė Nikas
        Gaunasi, kad pasvires! Ir dar turi savo nuotrauku!? Nes gali kritikuoti tik tada, kada esi padares geriau!

        Anglu kalba pavadinimai, lietuviskoje svetainej pigu ir nieko gero.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #5
          Man tai pradeda patikt...diskutuoti.

          Comment


            #6
            Parašė Nikas
            Gaunasi, kad pasvires! Ir dar turi savo nuotrauku!? Nes gali kritikuoti tik tada, kada esi padares geriau!
            Deja, as nefotografuoju, ir netiesa, kad galiu kritikuot tik kai esu padares geriau. as tau susakau, kas mano akimis yra blogai, tau sprest, tai tiesa ar ne. Tai mano nuomuone.

            Comment


              #7
              7/10

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Super 8/10!

                Comment


                  #9
                  Pritariu, 8/10 arba :****:.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Aš jau galvojau, kad taip blogai...bet ne, ačiū. Be to užsiemu fotografija tik kelis menesius. Pradžiai neblogai,su muiline.

                    Comment


                      #11
                      8/10 jei nepriestarausite...
                      Ne viskas taip blogai, kaip blogai viskas kas ne taip. :dvikova:

                      Comment


                        #12
                        Na ant desktopo uzsidesiu. Tinkamiausia vieta 8/10

                        Comment


                          #13
                          8/10 visai neblogai
                          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                          Comment

                          Working...
                          X