Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas sovietmečiu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fui Rodyti pranešimą
    gal as klystu, bet man cia panasiau i eglute prie karo muziejaus
    Fotkė daryta beveik prie Karo muziejaus, tiksliau - kalėdų eglutė stovėdavo panašioje vietoje kaip ir dabar, t.y. ten, kur anksčiau eidavo Daukanto gatvė. Bet Ramūnai kns, ten Kalėdų Senis. Ne senis šaltis.

    Comment


      Neabejotinai, nuotrauka daryta prie karo muziejaus, tačiau man ji priminė mano vaikystės eglutę. Kiekvienų metų žiemą, šalia kino teatro "Taika", pastatydavo eglę, aptverdavo ją medine tvorele ir pastatydavo tą pasakų namelį.
      Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
      www.airfoto.lt

      Comment


        Parašė jRamke Rodyti pranešimą
        Prisimenu prūdą, sklidiną vandens, kiek tolėliau už Galaunių namų Vydūno alėjoj. Bet jis buvo arčiau gatvės, ne visai taip, kaip fotkėj. Be to, buvo mažesnis (o gal čia dar kita vieta nufotografuota). Užverstas žemėmis 9-tame dešimtmetyje.
        Gal kartais tu atsimeni kita pruda- nedideli koks 10x10m su skulptura vidury, priesais pesciuju pereja?
        פוניקולאַר

        Comment


          Parašė fui Rodyti pranešimą
          Gal kartais tu atsimeni kita pruda- nedideli koks 10x10m su skulptura vidury, priesais pesciuju pereja?
          Taip, bet prie buvusios oranžerijos buvo iškastas prūdas, o ne bombos išmuštas. Bet kalbame apie pastarąjį, arčiau Galaunės namo, kaip suprantu. Ir jo vietą galima nesunkiai nustatyti, nes medeliai ten jaunesni.

          Comment


            Fui'jau,
            Tavo antroj ir trečioj fotkėj matosi šviesaus mūrinio namo kontūrai. Jeigu tai Vydūno al. 15 / Minties rato 1, tai prūdo vieta lokalizuota.

            Comment


              Parašė jRamke Rodyti pranešimą
              Fui'jau,
              Tavo antroj ir trečioj fotkėj matosi šviesaus mūrinio namo kontūrai. Jeigu tai Vydūno al. 15 / Minties rato 1, tai prūdo vieta lokalizuota.
              As nezinau kurioje vietoje buvo prudas, jei jis arti Vyduno alejos tada tarp Minties ir Geliu ratu, ten kur dabar auga jaunesni medziai
              Paskutinis taisė fui; 2010.02.08, 22:46.
              פוניקולאַר

              Comment


                Pasitikrinau.
                Beveik esu tikras, jog tavo fotkėse matosi namas, stovintis Vydūno/Minties kampe.

                Comment


                  Šiame žemėlapyje matosi kažkoks mėlynas taškas netoli Vydūno al.: http://www.miestai.net/forumas/showp...40&postcount=5
                  www.kaunotvirtove.lt

                  Comment


                    būtent toje vietoje ir buvo
                    pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                    Comment


                      Ech aš dar ten maudžiausi

                      Comment


                        Ramunas kns aciu tau uz nuostabia nuotrauka ,su seniu salciu isidejau ja i kokiakcija.Man irgi tokie dalykai primena vaikyste ,man tika suejo 36 metai,o as kaip vaikas iki siol visi taip sako ))))))))))))))

                        Comment


                          Ar prisimena kas nors Vilijampoleje, tarp turgaus ir atip vadinamos "dvieju aukstu" parduotuves toki baseiniuka? Buvo su kopetelem ilipti ir ten maudydavosi vaikai (ir as tama tarpe).

                          Comment


                            Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                            Ramunas kns aciu tau uz nuostabia nuotrauka ,su seniu salciu isidejau ja i kokiakcija.Man irgi tokie dalykai primena vaikyste ,man tika suejo 36 metai,o as kaip vaikas iki siol visi taip sako ))))))))))))))
                            Vot kai sulauksi 90 metų, tada tikrai žinosi, ką reiškia būt vaiku...

                            Comment


                              J Ramke Liutas as prie to fontaniuko netoli gyvenu ,kai einu i IkI parduptuve tai ji matau ,kazkada buves geras fontaniukas ,dabar ten pijokai alu gere su bobom ir sidra ,man ten patiktu pasedet ,bet geda kai tokia liaudis ,dar kabinetis girti prades,ten dar akmenis kazkas normaliai islupe ,o kopeteles dar yra)))))))))

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Ar prisimena kas nors Vilijampoleje, tarp turgaus ir atip vadinamos "dvieju aukstu" parduotuves toki baseiniuka? Buvo su kopetelem ilipti ir ten maudydavosi vaikai (ir as tama tarpe).
                                o taip, prisimenu dažnai praeidavau tą baseinelį, bet maudytis jau neteko. reikes kada aplankyt tas vietas.
                                ir dar idomu būtų pažiūrėt ar yra išlikus ta maža automodelių trasa šalia 24os mokyklos?

                                Comment


                                  Parašė McBain Rodyti pranešimą
                                  ir dar idomu būtų pažiūrėt ar yra išlikus ta maža automodelių trasa šalia 24os mokyklos?
                                  Mano mokykla. Aikštelė išlikusi, bet visiškai apleista.

                                  Comment


                                    Gal kas turit ar žinot kur rast Dainavos mikrorajono statybos nuotraukų? Ačiu.

                                    Comment


                                      ~1962 metai. Manau tie pasakų namukai negrįžtramai išnyko ir jų foto nuotraukos nuguls tik senuose albumuose.
                                      Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                                      www.airfoto.lt

                                      Comment


                                        1944 metai, rugpjūtis. Sovietai jau Kaune:

                                        Comment


                                          Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                          1944 metai, rugpjūtis. Sovietai jau Kaune:
                                          Atvaizdas

                                          sovietai jau isitvirtino 1976m.: "lomatj ne - stroitj"

                                          פוניקולאַר

                                          Comment

                                          Working...
                                          X