delcampe.net
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[KAU] „Smetoninis“ Kaunas
Collapse
X
-
Parašė Missoni Rodyti pranešimą
Taip, Missoni, vežikai kairėje gatvės pusėje klientų tikrai neturėjo laukti. Tikrai atvirkščia nuotrauka.
Ir sveikinu su tokia įžvalga!
Komentuoti:
-
Radau nuotrauką delcampe.net. Vis iš galvos neišėjo - na, lyg Kaunas, bet kur? Įminiau mįslę, pasirodo, Kęstučio gatvė, bet atvirkščiai...
Sena nuotrauka. Vežikai
Nauja nuotrauka. Kęstučio gatvė ( o vežikai jau kitokie)
Komentuoti:
-
Niekaip negali būti 1918Parašė Missoni Rodyti pranešimą
Buvęs cerkvės bokštelis pritaikytas karo muziejaus tikslams ir perstatytas iš neobizantinio į neogotikinį stilių apie 1921-22 metus.
Spėju kad 1928 - aikštėje daug žmonių - matyt koks jubiliejinis minėjimas (gal nepriklausomybės dešimtmetis?)
Komentuoti:
-
Metų nežinau, bet gali būti nuo 1918 ar net patys 1918. Matosi vėliava ir daug žmonių.
Komentuoti:
-
Mažųjų kupolų stogai pakeisti 1934m.Parašė Missoni Rodyti pranešimą
Ši nuotrauka daryta iki 1930m., galbūt apie 1925-1927.
Komentuoti:
-
Gali būti. Atvirukas siųstas 1937, o pašto ženklas 1934-1935 metų leidybos.Parašė jRamke Rodyti pranešimąAr nebus čia metais-dviem anksčiau, nes Čiurlionio muziejus dar nevisiškai baigtas statyti. Ir Evangelikų reformatų bažnyčios Ožeškienės g. dar nėra.
Komentuoti:
-
Kitoje pusėje pašto ženklas su 1934 m. data.Parašė jRamke Rodyti pranešimąNeatpažįstu kabrioleto dešinėje... Ar negali būti IIPK vokiškas? Tuomet metai - 1941-1944.
Komentuoti:
-
Neatpažįstu kabrioleto dešinėje... Ar negali būti IIPK vokiškas? Tuomet metai - 1941-1944.Parašė laimutis Rodyti pranešimą
Komentuoti:
-
Ar nebus čia metais-dviem anksčiau, nes Čiurlionio muziejus dar nevisiškai baigtas statyti. Ir Evangelikų reformatų bažnyčios Ožeškienės g. dar nėra.Parašė Missoni Rodyti pranešimą
Komentuoti:
-
Kaunas.Žvilgsnis nuo Savanorių prospekto į miesto centrą 1937 m.
piclick.ca
Komentuoti:
-
Tiek daug ginčų dabar vyksta dėl išpjautų Vytauto prospekto medžių. Vieni lieja ašaras į stiklainius ( prie vos ne kiekvieno kelmo stovi po puslitrinį "slojiką" ant kurių parašyta "tik tiek ašarų už nupjautą liepą" ( o "slonikai" tušti, suprask, niekam nerūpi medžių pjovimas)). Bet va, interneto platybėse radau Laisvės alėjos nuotrauką. O čia - medžiai mažučiai... Įdomu, ar tais senais laikais irgi buvo ašarų laistymas į "sloikus", ar tada žmonės buvo supratingesni?..
Komentuoti:
-
Jėzuitų bažnyčia. Pasirodo, 3-4 aukštus pirma pastatė vienoje pusėje, vėliau kitoje...
Komentuoti:
-

ebay.de
ebay.de
Komentuoti: