Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestų gatvių apšvietimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Labai ačiū už informaciją Godo

    Comment


      Parašė Godo Rodyti pranešimą
      Sveikas Taip, Kauno Vytauto parke tokių dar yra http://fotkidepo.ru/?id=photo:834354 Ką jau čia slėpsi, turiu ir aš tokią http://fotkidepo.ru/?id=photo:703084 bet tik vieną Ir nors ji gerokai pavargusi, skirtis su ja ne itin norisi...
      O tai kaip sakėte, kad Kauno Vytauto parke yra tu senovinių lempučių, tai aš supratau kaip nuaiti užlipti ant stulpo ir išsisukti, ar jūs man norėjote pasakyti kanors kita, nes aš nelabai supratau.

      Comment


        Parašė Vytautas_lamps Rodyti pranešimą
        O tai kaip sakėte, kad Kauno Vytauto parke yra tu senovinių lempučių, tai aš supratau kaip nuaiti užlipti ant stulpo ir išsisukti, ar jūs man norėjote pasakyti kanors kita, nes aš nelabai supratau.
        Pagaliau kažkas man pakėlė nuotaiką šiandien

        Comment


          Parašė Godo Rodyti pranešimą
          Beje, įdomu, jog ten svetlinos (tikrai ne viename mieste) yra tik su lizdais "įprastinėje padėtyje", tuo tarpu pas mus - tik atvirkštiniais
          Ant mano stulpo buvo įprasta padėtimi su 400w lempute.
          Statyba pigiau

          Comment


            Naujausias apšvietimas mano miestelyje:



            Paskutinis taisė digital; 2022.04.17, 17:18. Priežastis: atkurtos foto
            Statyba pigiau

            Comment


              Dalyje statomo Vakarinio aplinkkelio ir jo prieigose sumontuoti šviestuvai ir naktimis šviečia. Apšvietimas LED. Šviesa visai maloni, kontrastingumas geras - vairuojant kažkaip lengviau žiūrisi nei prie oranžinės natrio šviesos - galbūt dėl platesnio šviesos spektro.

              Nežinau ar čia "rimtesni" LED'ai sumontuoti, ar tiesiog nesimaišo su gretima natrio šviesa, bet apšvietimas tikrai geresnis nei kitose vietose, kur sumontuoti eksperimentiniai LED šviestuvai, pvz. Goštauto g. ir Žvėryne.
              Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2013.10.08, 07:55.

              Comment


                O kokie šviestuvai jau veikiančioje Vakarinio aplinkkelio dalyje?

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  O kokie šviestuvai jau veikiančioje Vakarinio aplinkkelio dalyje?
                  Veikiančioje dalyje Vilniuje gan paplitę ir iki šiol montuojami natriniai Philips "Selenium" šviestuvai. Šiaip gal ir neblogi - elektroninis droselis, gera reguliuojama optika, tik labai neatsparus korpusas. Beje, prieš keletą savaičių jau teko pravažiuot statomo aplinkkelio atkarpa iki Pilaitės pr. - apšvietimas tikrai malonus akiai, kaip šiltesnio spektro gyvsidabrio lempų. O šviesiau nei kitur ten atrodo tikriausiai dėl to, kad nesimato aplinkinių šviesų.

                  Comment


                    Vakar (pirmąkart) pastebėjau VGAET'o elektromonterius dirbat viename iš Šeškinės kiemų. Keista, bet šviestuvas šioje boilerinės pusėje taip ir liko neveikiantis. Teks informuoti

                    Comment


                      Parašė railman Rodyti pranešimą
                      Vakar (pirmąkart) pastebėjau VGAET'o elektromonterius dirbat viename iš Šeškinės kiemų. Keista, bet šviestuvas šioje boilerinės pusėje taip ir liko neveikiantis. Teks informuoti
                      Atvaizdas
                      Gal išsiaiškino, kad požeminis kabelis užsilenkė, o tai sutvarkyti ne taip paprasta. Laido "nuo šviestuvo iki šviestuvo", kaip seniau, tokiais atvejais lyg ir nebekabina...

                      - - - - - - - - - -

                      Parašė railman Rodyti pranešimą
                      Sapiegos ligoninės teritorijoje radau nematytą šviestuvą (2 vnt.) su droseliu ant stulpo kažkuo panašų į "kobrą":
                      Atvaizdas


                      Atvaizdas

                      Čia irgi buvo pokalbis su sargu
                      ...
                      Netyčia čekų apšvietimiečių facebooke išsiaiškinau, kad tai čekoslovakiška "kobra"

                      aut. Čestmír Brandejs
                      Paskutinis taisė Godo; 2013.10.11, 02:20.

                      Comment


                        Parašė Godo Rodyti pranešimą
                        Gal išsiaiškino, kad požeminis kabelis užsilenkė, o tai sutvarkyti ne taip paprasta. Laido "nuo šviestuvo iki šviestuvo", kaip seniau, tokiais atvejais lyg ir nebekabina...
                        Nuo ko kabeliai "užsilenkia" po žeme?
                        Mačiau kaip balandį VGAET Šeškinės gatvėje kasinėjo...



                        Parašė Godo Rodyti pranešimą
                        Netyčia čekų apšvietimiečių facebooke išsiaiškinau, kad tai čekoslovakiška "kobra"
                        Atvaizdas

                        aut. Čestmír Brandejs
                        Gerai čia tu atkasei!
                        Kai kurių atsakymų ieškome po keletą metų, bet galų gale randame! Nerealiai realus variatas

                        Comment


                          pagaliau įkelsiu savo pirmą temą
                          Taigi visu pirma čia Šiausliuose prifotkinau nuotraukų su RTU-001-125 arba kitaip tariant "Ogoniok". Šio tipo šviestuvai yra mano mėgstamiausi (ir pats turiu vieną tokį) taigi nuotraukos:
                          prie Šiaulių bulvaro dar trys užsilikę, vienas veikia kiti 2 veikia (vienas buvo perdegęs tai pakeitė):

                          Paskutinis taisė digital; 2022.04.17, 17:21. Priežastis: atkurta foto

                          Comment


                            Dabar mano pirma tema ir aš įkelsiu keleta nuotraukų iš šiaulių bulvaro apšvietimo. Pirmoje nuotraukoje bus jau labai senai užsilikę 3 "ogoniokai" bulvaro gale. vienas perdegęs, kiti 2 degantys:

                            Paskutinis taisė digital; 2022.04.17, 17:21. Priežastis: atkurta foto

                            Comment


                              ar galėtumėte man pasakyti kaip į šį puslapį/pranešimus kelti nuotraukas, nes aš bandžiau o man kniekaip neišeina tai ar galėtumėt paiškinti nes man tikrai neaišku.

                              Comment


                                Parašė Vytautas_lamps Rodyti pranešimą
                                ar galėtumėte man pasakyti kaip į šį puslapį/pranešimus kelti nuotraukas, nes aš bandžiau o man kniekaip neišeina tai ar galėtumėt paiškinti nes man tikrai neaišku.
                                Kelk čionais http://foto.terpe.lt/ arba į kokią kitą talpyklą, o linką - "BBcode atvaizdo nuoroda" dėk į forumą
                                Paskutinis taisė railman; 2013.10.15, 22:18.

                                Comment


                                  Parašė railman Rodyti pranešimą
                                  Vakar (pirmąkart) pastebėjau VGAET'o elektromonterius dirbat viename iš Šeškinės kiemų. Keista, bet šviestuvas šioje boilerinės pusėje taip ir liko neveikiantis. Teks informuoti
                                  Atvaizdas
                                  Parašė Godo Rodyti pranešimą
                                  Gal išsiaiškino, kad požeminis kabelis užsilenkė, o tai sutvarkyti ne taip paprasta. Laido "nuo šviestuvo iki šviestuvo", kaip seniau, tokiais atvejais lyg ir nebekabina...
                                  Šįryt berniukai sugrįžo, tvarką padarė

                                  Comment


                                    Rekonstruojamos Bažnyčios gatvės dalyje Lentvaryje šią savaitę sustatyti naujos dekoratyvinės atramos su naujais žibintais.





                                    Comment


                                      Vakarinio aplinkkelio apšvietimas:





                                      Sietyno g.:



                                      Bandžiau vaizdą išgauti, kad būtų kuo arčiau realybės. Apšvietimas tikrai maloniai atrodo. Reikia pastebėti, kad dabar dar ne visi žibintai įjungti.
                                      Paskutinis taisė digital; 2022.04.17, 17:25. Priežastis: atkurtos foto

                                      Comment


                                        Visur šviesos diodai?

                                        Comment


                                          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                          Vakarinio aplinkkelio apšvietimas:

                                          Atvaizdas


                                          Atvaizdas


                                          Sietyno g.:

                                          Atvaizdas


                                          Bandžiau vaizdą išgauti, kad būtų kuo arčiau realybės. Apšvietimas tikrai maloniai atrodo. Reikia pastebėti, kad dabar dar ne visi žibintai įjungti.
                                          Jau atidaryta atkarpa iki Pilaitės pr.? Nes prieš kokį mėnesį tai pusiau nelegaliai ten pravažiavau Apšvietimo tikrai malonus akims.

                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Visur šviesos diodai?
                                          Taip, naujoje dalyje diodai, apie tai kalbėjau:
                                          Parašė Godo Rodyti pranešimą
                                          Seniau veikiančioje dalyje Vilniuje gan paplitę ir iki šiol montuojami natriniai Philips "Selenium" šviestuvai. Šiaip gal ir neblogi - elektroninis droselis, gera reguliuojama optika, tik labai neatsparus korpusas. Beje, prieš keletą savaičių jau teko pravažiuot statomo aplinkkelio atkarpa iki Pilaitės pr. - diodinis apšvietimas tikrai malonus akiai, kaip šiltesnio spektro gyvsidabrio lempų. O šviesiau nei kitur ten atrodo tikriausiai dėl to, kad nesimato aplinkinių šviesų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X