Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Naujojo miesto centro (NMC) vaizdai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mantas
    replied
    Hehe, kol nėra lygių kaimynų, ne kaip atrodytų

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    as biski ijungiau fantazija ir bandziau isivaizduot kaip atrodytu naujasis miesto centras jeigu ET butu biski aukstesnis negu dabar , wa kas gavosi:







    ps: sorry uz nuotrauku pasiskolinima nepasiklausus

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Marius
    saunumelis. Labai grazios nuotraukos - vis dar dvelkia jose svieziu rudeneliu. Kaip matau - prie neto normaliai priejai jau
    Čia tik pusė, dar nenoriu visų iš kart mest Prie neto jau nuo 4-adienio esu, bet db kraustysiuos, tai vėl atsijungsiu porai dienelių

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    saunumelis. Labai grazios nuotraukos - vis dar dvelkia jose svieziu rudeneliu. Kaip matau - prie neto normaliai priejai jau

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Keletas per mėnesį pagautų kadrų



















    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Dar kartą ačiū už gražias nuotraukas. Beje, Jono panorama labai aštrų įspūdį palieka

    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    Great shots, Andriu! I especially like the first one.

    The forum is becoming ever richer with fine photographers.

    Komentuoti:


  • ANDRIUS
    replied
    He, nors saltos, tacew grazios dienos daba Vilniuj.
    Kadangi isimecew tasen fotika, nesusilaikiau pafotkyti musu ismyleta, isliuliuota, isfotkyta is visu pusiu NMC.
    Taigis is didelio noro pasinaudoti camera, teko aplandzioti ivairias vieteles. Tacew atrinkau tik kelias:










    B-)

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Nuotrauka tikrai superine gerai cia pagavai

    o del uzsieniecio tai gal jis is rigos atvaziavo i vilniu tai ir galvoja kad kaskas panasaus kaip ten turetu but beto del tu valiutos keityklu tai tikrai pvz rigoje ju ant kiekvieno kampo ir nereike ne klausinetis nei ieskot labai
    bet nuotrauka tikrai rulez idek i SCC forumo nuotrauku konkursa

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    gal jie neturi kas tai padaro ? :

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Kodėl jie vis dar tos savo Vyroko vizualizacijos žaliai nenudažo?

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    Na koleikas statybos bendroves gyvena aukso amziu, todel as irgi tikiuosi, kad vyrokas si karta labai netemps. O del busimo ju projekto tai kai pamatysim bent jau kokia vizualizcija tada bus galima spresti (arba ne, kaip buvo su vyroko daugiabuciu )

    Komentuoti:


  • ANDRIUS
    replied
    Del butu ispirkimo... rinkos tendencijos koleikas labai palankios, tode nemanau, kad tokiu pajamu jiems turetu stigti. Nebent yra kokios kitos islaidos.
    Kaip zinau Europos apartamentai jau visi ispirkti, taigis Vyrokui si problema neturetu gresti.

    B-)

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Beveik garantuoju, kad projektas bus pradėtas vystyti tuoj po šio statybos užbaigtuvių, jei butai bus išpirkti, aišku O dėl lipdymo iš gabalų tai nieko stebėtino. Jie nenorėjo pernelyg rizikuoti ir galbūt lėšų pakankamai neturėjo.

    Tikimės, kad senų klaidų nekartos

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    Jo statyti jie tikrai neskuba. Vyrokas geras pavizdys. Bet kazkaip tokio lygio projektas man su vyroku visai nesiderina. Mano akimis ziurint tikrai ne tokia bendrove galetu igyvendinti tas vizijas. Vien ziurint i tai kaip jie stato Vyroka (lipdo is gabalu, taupo ant kiekvienos plytos, ir vien jau kazkada minetas Vyroko pavadinimas) na niekaip nepanaseja i rimta ir solidzia bendrove.

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    butu galima tuomet skelbti, kad pastatytas "the ugliest scyscraper not only in Lt but all the Baltic region" Gerai, kad dabartinis vyrokas labai nedominuoja, nes pvz ziurint nuo kokio Gedimino kalno, nelabai ir matosi. Bet jei Europos dydzio cia jau nepasislepsi.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    /\' visiškai pritariu
    Neramu man daros dėl to jų dangoraižio

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    Parašė blitz
    O mano nuomone Vyrokas yra sh ir tikiuosi, kad jis nugrius.
    na kad architekturiniai sprendimai neziba tai jau seniai matosi, bet geriau tegul stovi, nes neaisku kas toje vietoje butu stoveje kitu atveju ir isvis ar butu kas stoveje. Tik man labai neramu darosi del galbut busimo vyroko dar vieno namo. Vyrokas su savo supratimu apie architektura ir nuolatiniu sanaudu taupymu ne pats geriausias variantas kazka pletoti tokioje vietoje kaip NCC.

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    O mano nuomone Vyrokas yra sh ir tikiuosi, kad jis nugrius.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė jozikas
    Mano nuomone galetu ji isviso spirale susukti iki kokio 27 aukstu tada geriausiai atrodytu
    Norėtųsi, kad iš vis apskritimas būtų ir nesimatytų nei vidinės pusės, nei stogo

    Komentuoti:

Working...
X