Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pietinė Klaipėdos miesto dalis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Vartydamas 74 metų knyga "Lietuvos fotografija"(beje, knyga superinė), radau kelis "naujosios" Klaipėdos vaizdus. Pietinė dalis pasikeitė neatpažįstamai, tuo tarpu "Vaidila" liko toks pats kaip ir 73 metais

    Comment


      #22
      Na ir as viena nuotrauka radau is sio rajono.. Manau nepamaisys ji sioje temoje

      Comment


        #23
        Siaip dar pora vaizdeliu,ne tokia jau ir baisi ta miesto pietine dalis



        Altius! Citius! Fortius! :lt:

        Comment


          #24
          Nutariam nuo kurios vietos dedame nuotraukas į šią temą, t.y. reikia apsispręsti nuo kurios vietos yra pietinė dalis.
          Visos ankščiau įdėtos nuotraukos iš vietų už Smiltelės gatvės, o pirma dimonaz nuotrauka iš šiauresnės vietos nei Gandrališkės, prie Paryžiaus Komunos gatvės.

          Ačiū už nuotraukas
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            #25
            Aš kažkaip visada maniau, kad Klaipėdos pietinė dalis prasideda nuo Baltijos prospekto, kadangi nuo jo į pietus prasideda miegamieji rajonai. Nors piečiausia Klaipėdos dalimi būtų galima laikyti rajonus į pietus nuo Statybininkų prospekto - Gedminus, Žarde, Bandužius ir t.t. Nekilnojamojo turto bendrovės irgi panašiai skirsto.
            Gal kas tiksliai žino nuo kur ta riba prasideda?

            Bristol
            Cambridge nuo vandens
            Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
            Senasis Chester
            Manchester
            Cambridge senamiestis
            Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
            Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
            Liverpulio Katedros

            Comment


              #26
              na man irgi atrodo, kad pietine prasideda nuo baltijos prospekto.vis tik pempininkai jau nelabai pietus)nors tiksliai ir nzn

              Comment


                #27
                Parašė svetimaz Rodyti pranešimą
                na man irgi atrodo, kad pietine prasideda nuo baltijos prospekto.vis tik pempininkai jau nelabai pietus)nors tiksliai ir nzn
                Pempininkai piečiau Baltijos prospekto.
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  #28
                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                  Pempininkai piečiau Baltijos prospekto.
                  sorry norejau pasakyti statybininku, o ne baltijos

                  Comment


                    #29
                    As gyvenu siaurineje Klaipedos dalyje tai prizadu ideti foto ir ypac PC "Vyturys" nes jis matosi pro mano langus
                    MIX diskusijų forumas

                    Comment


                      #30
                      Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
                      As gyvenu siaurineje Klaipedos dalyje tai prizadu ideti foto ir ypac PC "Vyturys" nes jis matosi pro mano langus
                      Tai turbūt pietinėje dalyje gyveni...
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        #31
                        Oj sumaisiau norejau pasakyti pietineje
                        va viena foto, bet veliau idesiu daugiau
                        Paskutinis taisė Gaxas; 2007.03.20, 19:19.
                        MIX diskusijų forumas

                        Comment


                          #32
                          Stai mano zadetos foto.
                          Vyturio mokykla

                          Supiltas kalnas

                          Apleistos zemes. Gal kada nors pastatys koki pastata.

                          P. Masioto mokykla

                          Tolumoje matosi kranai

                          PC Vyturys





                          Vingio g.

                          Banduziu g.

                          Mano kiemas
                          Paskutinis taisė Gaxas; 2007.03.23, 14:02.
                          MIX diskusijų forumas

                          Comment


                            #33
                            Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
                            Stai mano zadetos foto.

                            Supiltas kalnas

                            kaip man "patinka" tie klaipedos tvartai dar kitaip liaudyje vadinami baznyciomis ... vengiant interesu konflikto cia tik apie "architektura"


                            as asmeniskai pietine dalimi laikau nuo kauno gatves, kartais o kai kurias dalis jau ir nuo sausio 15-osios
                            Propoganda ir penas mintims >>>

                            Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                            www.ted.com

                            Comment


                              #34
                              Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                              kaip man "patinka" tie klaipedos tvartai dar kitaip liaudyje vadinami baznyciomis ... vengiant interesu konflikto cia tik apie "architektura"
                              Pilnai sutinku, tas angaras su bokstais tikrai klaikus. Teko ir viduj pabuvot... tai net nezinau kuris vaizdas baisesnis: is vidaus ar is isores. Bet blogiausia kad sitas statinys "sventas" taip kad artimiausiu metu jo nuvertimo neverta tiketis

                              Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                              as asmeniskai pietine dalimi laikau nuo kauno gatves, kartais o kai kurias dalis jau ir nuo sausio 15-osios
                              Na nuo Kauno g. is dideles bedos dar galima pietine dalim vadint, bet nuo Sausio 15-osios ?

                              Siaip oficialaus apibrezimo berods nera, bet mano supratimu tikrai pietine dalis prasideda tik nuo Statybininku pr., su tam tikrom isimtim ("rybportas") - nuo Debreceno.

                              Comment


                                #35
                                Neiškarto susigaudžiau, kas ten per statinys du bokštus į dangų iškėlęs stovi, tik paskui supratau, kad tai Juozapo Darbininko bažnyčia... Šiuolaikinės sakralinės architektūros "šedevras"...
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  #36
                                  Nepamirškim kad ji vis dar nebaigta. Tik įdomu ar ją kada nors užbaigs

                                  Maždaug turi būti tokia:
                                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                  Comment


                                    #37
                                    Gigantomanijos ir patirties stokos, projektuojant tokius statinius, darinys. Nepriklausomybės atgavimo pradžioje naujoji bažnytinė architektūra nepasižymėjo kuklumu... Tą liudija ir dar viena, taip pat iki galo neužbaigta, Klaipėdos šv. Kazimiero bažnyčia.
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė shoklys Rodyti pranešimą
                                      Pilnai sutinku, tas angaras su bokstais tikrai klaikus. Teko ir viduj pabuvot... tai net nezinau kuris vaizdas baisesnis: is vidaus ar is isores. Bet blogiausia kad sitas statinys "sventas" taip kad artimiausiu metu jo nuvertimo neverta tiketis
                                      tos klaikios naujosios baznycios tai kazkodel visos Lietuvos problema ... kazkokios uzsilikusios didybes manijos apraiskos ... nors nera ko stebetis, nes dauguma projektuotos siuolaikines architekturos "pilaiciu" periodu ... o gal ir baznycia turejo dideles plytu atsargas prikaupus ... bala nemate ...

                                      galetu pasiulyti ja isrinkus pastatyti pora nauju moderniu normaliu baznyciu, kurios bent jau papenetu dvasia savo vaizdais ir plestu "itaka", tai gal ir pamastytu apie tai vis tiek ten tiek plytu, kad kokios 3 normalios iseitu ... kaip ir is tos kur misko kvartale pupso

                                      Parašė shoklys Rodyti pranešimą
                                      Na nuo Kauno g. is dideles bedos dar galima pietine dalim vadint, bet nuo Sausio 15-osios ?

                                      Siaip oficialaus apibrezimo berods nera, bet mano supratimu tikrai pietine dalis prasideda tik nuo Statybininku pr., su tam tikrom isimtim ("rybportas") - nuo Debreceno.

                                      siaip mano nuomone tai baltijos prospektas skirtu siaurine nuo pietines dalies, nes tos dykynes tarp jo ir kauno gatves gan ilga laika turejo buti pietine riba ... nes vis tiek juk ten gelezinkelis seniau i uosta ejo ir siaip statybos kombikormas stovejo ir pan ... ir siaip matyti, kad "ryskiai" pasikeite tarybinio penkiaukscio projektai nuo baltiojs prospekto i pietus - savotiska riba .

                                      Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
                                      Nepamirškim kad ji vis dar nebaigta. Tik įdomu ar ją kada nors užbaigs
                                      nzn bet man tai jokio skirtumo is tikro kokio ji stovio. vis tiek tai tik paminklas didybes manijai ir nieko daugiau ... gal net geriau, kai ji tokia nebaigta ... parodo savo "tikraji" veida ...
                                      Paskutinis taisė tricky_kid; 2007.03.22, 21:53.
                                      Propoganda ir penas mintims >>>

                                      Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                      www.ted.com

                                      Comment


                                        #39
                                        O man labai patinka, ta siuriniam rajone, taip pat nebaigta, ir tas rajonas daug labiau patinka... Gal turit jos nuotrauku... ?

                                        Comment


                                          #40
                                          Po kolkas neturiu, turiu tik kur bokstai matosi.


                                          Gal kada nors nufotografuosiu is arciau.
                                          MIX diskusijų forumas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X