Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pietinė Klaipėdos miesto dalis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mørtã
    replied
    Pietinė Klaipėda - man "užsienis", ta prasme tikrame užsienyje daug dažniau bunu.
    O čia pirmą kartą:

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    O,geras,seniai nesilankiau Laukininkų gatvėje,nors kažkada gyvenome viename daugiabutyje toliau nuo "Vyturio"... Neatpažįstamai pasikeitė ta parduotuvė.. O,ir mokyklą,kurią esu baigęs radau
    Paskutinis taisė Silber418; 2007.05.20, 16:01.

    Komentuoti:


  • Gaxas
    replied
    Po kolkas neturiu, turiu tik kur bokstai matosi.


    Gal kada nors nufotografuosiu is arciau.

    Komentuoti:


  • Rimantas
    replied
    O man labai patinka, ta siuriniam rajone, taip pat nebaigta, ir tas rajonas daug labiau patinka... Gal turit jos nuotrauku... ?

    Komentuoti:


  • tricky_kid
    replied
    Parašė shoklys Rodyti pranešimą
    Pilnai sutinku, tas angaras su bokstais tikrai klaikus. Teko ir viduj pabuvot... tai net nezinau kuris vaizdas baisesnis: is vidaus ar is isores. Bet blogiausia kad sitas statinys "sventas" taip kad artimiausiu metu jo nuvertimo neverta tiketis
    tos klaikios naujosios baznycios tai kazkodel visos Lietuvos problema ... kazkokios uzsilikusios didybes manijos apraiskos ... nors nera ko stebetis, nes dauguma projektuotos siuolaikines architekturos "pilaiciu" periodu ... o gal ir baznycia turejo dideles plytu atsargas prikaupus ... bala nemate ...

    galetu pasiulyti ja isrinkus pastatyti pora nauju moderniu normaliu baznyciu, kurios bent jau papenetu dvasia savo vaizdais ir plestu "itaka", tai gal ir pamastytu apie tai vis tiek ten tiek plytu, kad kokios 3 normalios iseitu ... kaip ir is tos kur misko kvartale pupso

    Parašė shoklys Rodyti pranešimą
    Na nuo Kauno g. is dideles bedos dar galima pietine dalim vadint, bet nuo Sausio 15-osios ?

    Siaip oficialaus apibrezimo berods nera, bet mano supratimu tikrai pietine dalis prasideda tik nuo Statybininku pr., su tam tikrom isimtim ("rybportas") - nuo Debreceno.

    siaip mano nuomone tai baltijos prospektas skirtu siaurine nuo pietines dalies, nes tos dykynes tarp jo ir kauno gatves gan ilga laika turejo buti pietine riba ... nes vis tiek juk ten gelezinkelis seniau i uosta ejo ir siaip statybos kombikormas stovejo ir pan ... ir siaip matyti, kad "ryskiai" pasikeite tarybinio penkiaukscio projektai nuo baltiojs prospekto i pietus - savotiska riba .

    Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
    Nepamirškim kad ji vis dar nebaigta. Tik įdomu ar ją kada nors užbaigs
    nzn bet man tai jokio skirtumo is tikro kokio ji stovio. vis tiek tai tik paminklas didybes manijai ir nieko daugiau ... gal net geriau, kai ji tokia nebaigta ... parodo savo "tikraji" veida ...
    Paskutinis taisė tricky_kid; 2007.03.22, 20:53.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Gigantomanijos ir patirties stokos, projektuojant tokius statinius, darinys. Nepriklausomybės atgavimo pradžioje naujoji bažnytinė architektūra nepasižymėjo kuklumu... Tą liudija ir dar viena, taip pat iki galo neužbaigta, Klaipėdos šv. Kazimiero bažnyčia.

    Komentuoti:


  • Montezauras_klp
    replied
    Nepamirškim kad ji vis dar nebaigta. Tik įdomu ar ją kada nors užbaigs

    Maždaug turi būti tokia:

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Neiškarto susigaudžiau, kas ten per statinys du bokštus į dangų iškėlęs stovi, tik paskui supratau, kad tai Juozapo Darbininko bažnyčia... Šiuolaikinės sakralinės architektūros "šedevras"...

    Komentuoti:


  • ValdasJ
    replied
    Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
    kaip man "patinka" tie klaipedos tvartai dar kitaip liaudyje vadinami baznyciomis ... vengiant interesu konflikto cia tik apie "architektura"
    Pilnai sutinku, tas angaras su bokstais tikrai klaikus. Teko ir viduj pabuvot... tai net nezinau kuris vaizdas baisesnis: is vidaus ar is isores. Bet blogiausia kad sitas statinys "sventas" taip kad artimiausiu metu jo nuvertimo neverta tiketis

    Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
    as asmeniskai pietine dalimi laikau nuo kauno gatves, kartais o kai kurias dalis jau ir nuo sausio 15-osios
    Na nuo Kauno g. is dideles bedos dar galima pietine dalim vadint, bet nuo Sausio 15-osios ?

    Siaip oficialaus apibrezimo berods nera, bet mano supratimu tikrai pietine dalis prasideda tik nuo Statybininku pr., su tam tikrom isimtim ("rybportas") - nuo Debreceno.

    Komentuoti:


  • tricky_kid
    replied
    Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
    Stai mano zadetos foto.

    Supiltas kalnas

    kaip man "patinka" tie klaipedos tvartai dar kitaip liaudyje vadinami baznyciomis ... vengiant interesu konflikto cia tik apie "architektura"


    as asmeniskai pietine dalimi laikau nuo kauno gatves, kartais o kai kurias dalis jau ir nuo sausio 15-osios

    Komentuoti:


  • Gaxas
    replied
    Stai mano zadetos foto.
    Vyturio mokykla

    Supiltas kalnas

    Apleistos zemes. Gal kada nors pastatys koki pastata.

    P. Masioto mokykla

    Tolumoje matosi kranai

    PC Vyturys





    Vingio g.

    Banduziu g.

    Mano kiemas
    Paskutinis taisė Gaxas; 2007.03.23, 13:02.

    Komentuoti:


  • Gaxas
    replied
    Oj sumaisiau norejau pasakyti pietineje
    va viena foto, bet veliau idesiu daugiau
    Paskutinis taisė Gaxas; 2007.03.20, 18:19.

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
    As gyvenu siaurineje Klaipedos dalyje tai prizadu ideti foto ir ypac PC "Vyturys" nes jis matosi pro mano langus
    Tai turbūt pietinėje dalyje gyveni...

    Komentuoti:


  • Gaxas
    replied
    As gyvenu siaurineje Klaipedos dalyje tai prizadu ideti foto ir ypac PC "Vyturys" nes jis matosi pro mano langus

    Komentuoti:


  • svetimaz
    replied
    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
    Pempininkai piečiau Baltijos prospekto.
    sorry norejau pasakyti statybininku, o ne baltijos

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Parašė svetimaz Rodyti pranešimą
    na man irgi atrodo, kad pietine prasideda nuo baltijos prospekto.vis tik pempininkai jau nelabai pietus)nors tiksliai ir nzn
    Pempininkai piečiau Baltijos prospekto.

    Komentuoti:


  • svetimaz
    replied
    na man irgi atrodo, kad pietine prasideda nuo baltijos prospekto.vis tik pempininkai jau nelabai pietus)nors tiksliai ir nzn

    Komentuoti:


  • Balboa
    replied
    Aš kažkaip visada maniau, kad Klaipėdos pietinė dalis prasideda nuo Baltijos prospekto, kadangi nuo jo į pietus prasideda miegamieji rajonai. Nors piečiausia Klaipėdos dalimi būtų galima laikyti rajonus į pietus nuo Statybininkų prospekto - Gedminus, Žarde, Bandužius ir t.t. Nekilnojamojo turto bendrovės irgi panašiai skirsto.
    Gal kas tiksliai žino nuo kur ta riba prasideda?

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Nutariam nuo kurios vietos dedame nuotraukas į šią temą, t.y. reikia apsispręsti nuo kurios vietos yra pietinė dalis.
    Visos ankščiau įdėtos nuotraukos iš vietų už Smiltelės gatvės, o pirma dimonaz nuotrauka iš šiauresnės vietos nei Gandrališkės, prie Paryžiaus Komunos gatvės.

    Ačiū už nuotraukas

    Komentuoti:


  • dimonaz
    replied
    Siaip dar pora vaizdeliu,ne tokia jau ir baisi ta miesto pietine dalis



    Komentuoti:

Working...
X