Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Karštas savaitgalis Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Tokia grazi skulptura .

    Comment


      #42
      Ačiū! Tik kažkas su nuotraukų talpinimu, nes aš matau tik kas trečią

      Comment


        #43
        arba mantaz nerealus fotografas arba kaunas tikrai labai gražus miestas! man kažkodėl atrodo, kad realūs abu variantai tiesiog nuostabios nuotraukos, o tiksliau - vaizdai jose

        Comment


          #44
          Nemanau, jog bent vienas sveiko proto žmogus yra kada suabejojęs Kauno grožiu. Bet nuotraukos gražios, išties.

          Comment


            #45
            /\ žinai, atsiranda daug tokių, tiesa internete aišku, kurie mėgsta pasakyt ale: "Griaus kauną, statys miestą..." aš niekada neabejojau kauno grožiu, man šitas miestas visada nr 1 širdyje šitose manto nuotraukose visose kaunas atrodo įspūdingai, nė vienoje neįžvelgiau kažko negero, todėl taip ir parašiau

            Comment


              #46
              Dėkui Nė kiek neabejoju Kauno grožiu, tačiau iškirtus arba aptvarkius išsikerojusius medžius gatvėse, patvarkius šaligatvius, viešąsias erdves ir stulpus — Kaunas taptų kur gražesnis
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #47
                skulptūrą pavogė ne tą na nebent delfis straipsniui atsiradus ne tą foto buvo idėjęs

                o tas pastatas už motociklo tikrai labai jau gadina vaizdą... šalia pat jo dešnėje stovi ne per seniausiai pastatytas VDU pastatas ir nelabai jie ten šalia dabar žiūris einam vis pro šoną ir žiūrim per išdaužytus langus kokie šiūkšlynai viduj
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  #48
                  Parašė HAMMER
                  skulptūrą pavogė ne tą na nebent delfis straipsniui atsiradus ne tą foto buvo idėjęs

                  o tas pastatas už motociklo tikrai labai jau gadina vaizdą... šalia pat jo dešnėje stovi ne per seniausiai pastatytas VDU pastatas ir nelabai jie ten šalia dabar žiūris einam vis pro šoną ir žiūrim per išdaužytus langus kokie šiūkšlynai viduj

                  stovi apleistas nes zmones nusipirko merdincia spaustuve vien de pastatu ir vietos (jiems dar priklauso tebemerdinti spaustuve donelaicio g (ten kur DB "IF Lietuva") kai apsispres kas duoda pelna tada ir pajudes ledai, manau bus butai / ofisai / kavines
                  פוניקולאַר

                  Comment


                    #49
                    Parašė fui
                    stovi apleistas nes zmones nusipirko merdincia spaustuve vien de pastatu ir vietos (jiems dar priklauso tebemerdinti spaustuve donelaicio g (ten kur DB "IF Lietuva") kai apsispres kas duoda pelna tada ir pajudes ledai, manau bus butai / ofisai / kavines
                    Pastatas prie VDU is kiemo puses. Manau savivaldybe galetu tam tikras sankcijas uzdet.
                    Kaunas yra Kaunas

                    Comment

                    Working...
                    X