Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius naktį

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Nu Mantai tu ir "duodi". Pažiūrėjau, kad beveik visus Vilniaus projektus "update'inai", kurie išsibarstę po visą miestą ir dar šią naktinių nuotraukų temą sukūrei. Turint omeny, kad dabar sesija ir dar reikia rašyti bakalaurinį (jei neklystu), tai apsisukimai gan nemaži.
    Kas dėl nuotraukų - išties labai gražios.

    Comment


      #62
      Parašė Edd
      Nu Mantai tu ir "duodi". Pažiūrėjau, kad beveik visus Vilniaus projektus "update'inai", kurie išsibarstę po visą miestą ir dar šią naktinių nuotraukų temą sukūrei. Turint omeny, kad dabar sesija ir dar reikia rašyti bakalaurinį (jei neklystu), tai apsisukimai gan nemaži.
      Kas dėl nuotraukų - išties labai gražios.
      Sesija jau balandį baigėsi, o su bakalauriniu jau savaitė kaip užrišta. O tuos apsisukimus gerokai padidino naujai įsigytas dviratis, taigi dabar per porą valandų galima pagrindines miesto vietas apsukti Kad ir kaip, rytoj dar šiokia tokia atnaujinimų porcija laukia
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #63
        O as kaip tik ir galvojau kaip ten toj Lietuvelej su fotoaparato nesiojimusi. Kiek metu Vilniuj gyvenau, niekada neteko susidurti su tokiomis problemomis, visada ramus budavau, bet kai dabar draugai papasakoja kaip jiems su peiliais grasina ir nebe naujiena kazkaip nejauku pasidaro . Ypac kai as toks atsipalaidaves turistas esu Lietuvoj; mobilus, iPodai, fotoaparatas, pinigine .......

        Comment


          #64
          Aciu Mantai. Jau pripratau prie tavo nuostabiai graziu nuotrauku. Lauksiu daugiau
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            #65
            Parašė sanomiz
            Lietuvėlė Lietuvėlė Lietuvėlė... Visi gražūs žodžiai, kaip kad Tėvynė, Meilė ar Landsbergis, dažnai ir ne vietoje vartojimi įgauna banalią reikšmę. Ar vien dėlto turėtume juos išmesti iš mūsų žodyno?
            Kas sakė, kad reikia išmesti? Viskas priklauso nuo konteksto, kada žodis vartojamas. Pvz. "Jonelis" galėtų taip pat būti graži vardo forma, tik tiek, kad kai kuriais atvejais ši žodžio forma reikštų "kvailelį". Vėlgi kontekstas.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #66
              Puikūs kadrai!
              Beje, aš net miesto centre nesijausčiau saugus su savo kamera, ypač perskaitęs straipsnį, kai vidury dienos Katedros aikštėje buvo apiplėštas kažkoks prancūzas... Juolab, kad silpnapročiams valkatoms DSLR'as gali atrodyti esąs dar brangesnis, nei yra iš tikrųjų

              Comment


                #67
                Labai graži nuotrauka,tik vandens man artodo per daug.Raibuliuoja.Ką aš čia puiki nuotrauka.
                Ne viskas auksas kas auksu blizga

                Comment


                  #68
                  Pirmieji bandymai su trikoju

                  Pirmieji bandymai su trikoju(štatyvu).






                  Atsiprasau uz banalias daugybe kartu matytas vietas, bet cia tik pradzia

                  Prasyciau kritikos
                  Jedi power!

                  Comment


                    #69
                    Antra nuotrauak būtų tikrai graži, bet trūksta kokybės

                    Comment


                      #70
                      Nepamirsk naudoti 2 s. taimeri fotkinant su statyvu. Pagereja ryskumas, nes dauguma biudzetiniu statyvu nera stabilus (ypac galvutes). Profai irgi naudoja troseli prie statyvo.

                      S_P
                      S_P

                      Meninė fotografija
                      www.sp-foto.lt

                      Comment


                        #71
                        Parašė S_P
                        Nepamirsk naudoti 2 s. taimeri fotkinant su statyvu. Pagereja ryskumas, nes dauguma biudzetiniu statyvu nera stabilus (ypac galvutes). Profai irgi naudoja troseli prie statyvo.

                        S_P
                        As naudoju pulteli(Remote Control), tad nereikia liesti pacio aparato
                        Jedi power!

                        Comment


                          #72
                          Parašė Ramunas
                          As naudoju pulteli(Remote Control), tad nereikia liesti pacio aparato
                          Cia geriausias sprendimas
                          S_P

                          Meninė fotografija
                          www.sp-foto.lt

                          Comment


                            #73
                            Vakarinis ir naktinis Vilniaus centras. 2006 09 18

                            Tiesiog be komentarų

















                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #74
                              Gražu Beje, kaip čia taip gaunasi, kad pavadinime yra šios dienos data, bet dar netemsta ?
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                #75
                                tiesiog nuostabios nuotraukos, aciu uz reportaza
                                ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Gražu Beje, kaip čia taip gaunasi, kad pavadinime yra šios dienos data, bet dar netemsta ?
                                  Būna
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #77
                                    Ooo,Labai gražios nuotraukos.. Šaunuolis,Mantai..

                                    Comment


                                      #78
                                      Super. Gerai padirbėjai
                                      Parašas :)

                                      Comment


                                        #79
                                        Ačiū, daugiau nėra
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #80
                                          Kaip grazu. Patinka man naktines miestu nuotraukos (kelinta karta as jau apie ta pati)
                                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X