Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius naktį

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Kadangi tai mano sukurta tema, dėl kurios buvau apkaltintas nesąžiningumu (totalus absurdas) ir komentarai nuklydo į pievas, turiu reikalą, viskuo pasipiktinusiam, šiame tinklapyje pastoviai priešų ieškančiam dalyviui xXx, paaiškinti situaciją.
    Parašė xXx
    3.Pavyzdys situacija. Dalyvis "xx" idejo nuotrauka, ne savo, bet pasakydamas kad autorius yra "xxx", ta zmones mato ir nuotraukos copyright'e "xxx".

    Gaves kritikos "xx" kad talpina ne savo darbus. Siek tiek sutrinka, bet ne ilgam. Nes kas jam neleidzia susikurti cia nicko "xxx" ir visiems aiskinti, koks jis puikus ir daug ismantis fotografas. Bet i pateiktus klausimus, jis nesugeba atsakyti. Apie fotografija zino ir draugu pasakojimu, ar kazkur prisiskaite.

    Tiek ziniu....
    Dalyvi xXx, neanalizuosiu ir nerašysiu čia kas privedė tave koneveikti ir trikdyti šio taikaus ir informatyvaus tinklapio bendruomenės gyvenimą. Paliksiu tai tavo, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, užgautoms ambicijoms. Visai neatmestina prielaida, kad už kažkokius prasižengimus buvai administratoriaus Manto nubaustas ir pasikeitęs IP bei nicką, atbėgai čia suvedinėti savo sąskaitų. Tai labi dera prie tavo ankščiau pateikto pavyzdžio. Kaip sakoma: "kuo pats kvepi, tuo kitą tepi...".
    Bet grįžkim prie temos "Vilnius naktį". Kodėl ji buvo sukurta? Ir kodėl būtent aš ją sukuriau?
    Labai paprastas paaiškinimas (gal tau pasirodys labai netikėtas ir sudėtingas, bet yra taip kaip yra ir bus taip kaip būti privalo)
    Prisipažinsiu tau ir kitiems, kad esu anksčiau minėto Silver Point Media tinklapio administratorius. Tinklapis buvo kuriamas sutelkti norinčių išmokti ir mokančių fotografuoti žmonių bendruomenę. Jame integruota fotogalerija su forumais, kur registruoti dalyviai gali talpinti savo nuotraukas ir jas komentuoti. Profesionalesni fotografai nepataikauja naujokams, bet stengiasi būti objektyvus nurodydami klaidas ir kritikuodami. Jei labai gerai susigaudai fotografijoje ir nori išsilieti, gali ateiti pas mus ir būsi greitai nusodintas. Mūsų bendruomenė taip pat turėjo panašių išsišokusių arogantiškų veikėjų, kurie tiesiog atrodė apsigimę kritikais, tačiau kai paprašydavai argumentacijos ir darbų, likdavo tik labai didelė š... krūva ir į tavo panašūs atsakymai:
    Sakai mano nuotrauku prireike, ane? Akis uz aki? Tipo tu man, tai as tau, na kol kas nesuteiksiu as tau tokio malonumo, mokinkis pats fotografuoti, o kritika priimk sveikai, kaip ir dera.
    Kritika labai sveikintina mūsų svetainėje, tik vienas reikalavimas - ji turi būti argumentuota ir neužgaunanti kritikuojamojo. Juk jam tos kritikos reikia tobulinant save, mokantis matyti pasaulį per objektyvą. Pažiūrim į tavo kritiką (liežuvis neapsiverčia vadinti tai kritika, bet anyway). Ji užgaunanti ir visai neobjektyvi. Tu kritikuoji viską iš eilės, kas nesutampa su tavo nuomone - mane, nes tau rodosi, kad aš ir sillwio vienas ir tas pats asmuo. (tarp kitko pamatysi, kad toks narys sillwio Silver Point Media (SPM) tinklapyje taip pat egzistuoja), Mantą, nes tau negražios jo nuotraukos, kurios pateiktos kaip faktas ir visai neprašomos būti kritikuojamos. Sillwio kaltas tuo, kad neduoda tau negatyvo t.y. EXIF'o į rankas. Beje EXIF'ą galima labai sėkmingai keisti. Žmogau, pabandyk pajausti kada ir kaip kritikuoti. Dabar plika akimi matosi, kad turi problemų su administratorium ir kitais jam lojaliais dalyviais. Užgautos ambicijos, uždengtos kritikos priedanga, ne daugiau.
    Išsiplėčiau čia. Trumpinant visą reikalą ir negaištant perdaug laiko tavo asmeniui ( yra abejonių ar būdamas toks neobjektyvus mokėsi objektyviai vertinti) noriu tave nuraminti, kad sillwio ir themonk nėra tie patys asmenys. Kaip minėjau, būdamas SPM administratorius, prisiimu visą atsakomybę už dalyvių pateiktas nuotraukas ir jų autorines teises. Mūsų tinklapio taisyklės leidžia publikuoti dalyvių darbus nurodant autorių. Todėl kuriant šitą temą joms nebuvo nusižengta. Norėjosi pasidalinti gražiais darbais ir tiek. Jie atitiko miestai.net tinklapio dvasią. Bandydamas išgauti sillwio EXIF'us ir tokiu būdu įrodyti, kad aš žaidžiu nesąžiningai, tik tuščiai gaišti laiką ir ieškai šiknoj sliekų. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad veikėjai, tokie kaip tamsta, turi ir pozityvios įtakos tinklapiui - jie išprovokuoja diskusijas Ir nesvarbu, kad tos diskusijos apie grybus, svarbu kad yra diskutuojančių.

    Nuo savęs noriu atsiprašyti sillwio, kad buvo visiškai bereikalo užsipultas. Taip pat kitų dalyvių, kuriuos mano sukurta tema įtraukė į nemalonias jiems diskusijas.

    Jozikai sveikas atvykęs i SPM tinklapį. Tikiuosi sudalyvausi konkurse "Miestas šypsosi man... " ir nuskinsi kokį prizą.

    Comment


      #22
      Parašė xXx
      Taip tu visada surandi priezastis, ir pamokymus dalyviams. Bet ar ju reikia jiems vienas klausimas, ar tu turi teise moraliskai moderuoti, aisku kad ne.

      Toliau, Darksaberx atsirado todel kad, nemokedamas rasti kompromiso, kabinejaisi prie Edgaex.

      Del auskariuko is vis patyliu, nes tik asilas gali istrinti useri, nors ir jam paciam prasant, nes kiekvienas turi sunkiu dienu, beto is kur garantija, kad butent ta diena sedejo auskariukas, o ne jo girtas brolis ar dar kazkas. Sakau tik asilas, taip gali padaryti, vietoj to, kad butum atjunges laikinai (parai) auskariuka, arba kad ir dienai butum daves pailseti sakykime banu, nes jis cia nebuvo useris eilinis, ir pirma diena uzsiregistraves.

      Del alonso irgi panasiai (ne naujas useris), niezti tau rankos, reikia baninti siaip sau, ane? Vietoj to, kad irgi normaliai pasikalbeti bei paieskoti kompromiso ir aukso viduriuko. Bet ne, eini lengviausiu keliu, o veliau krykstauji, kad tavo sazine svari. Tad yra du variantai, esi asilas ir nesupranti kas yra bendravimas virtualioje erdveje, arba tiesiog pats nezinai, kuo nori buti. Kaip vaikai darzelije sako busiu "kosmonautu" kitas "as policininku" o tu sakai dabar "as busiu administratoriumi". Pju, bjauru klausytis Mantaz'ai tokiu tavo kliedesiu!
      Iš kur tu žinai, kas vyko, o kas ne? Visi reikalai buvo sprendžiami asmeninėmis žinutėmis ir tu žinai 0. Tavo žiniai, visi šie veikėjai buvo ne kartą įspėti ir žinojo, kuo gali baigtis jų išsišokinėjimas, taigi kartoju, kad mano sąžinė rami, o tu, atšok.

      Bl giatsirado čia visažinis teisuolis, gal nebejuokink voverių su savo teisybėmis!

      Dėl auskariuko, dievaži, vienintelė SQL užklausa ir jo vartotojas atstatytas, juk ant kiekvieno pranešimo išliko jo vardas. Jei apskritai nenutuoki, kam iš vis čia rašai? Jautiesi užkalbintas?
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        Parašė themonk
        Kadangi tai mano sukurta tema, dėl kurios buvau apkaltintas nesąžiningumu (totalus absurdas) ir komentarai nuklydo į pievas, turiu reikalą, viskuo pasipiktinusiam, šiame tinklapyje pastoviai priešų ieškančiam dalyviui xXx, paaiškinti situaciją.
        Dalyvi xXx, neanalizuosiu ir nerašysiu čia kas privedė tave koneveikti ir trikdyti šio taikaus ir informatyvaus tinklapio bendruomenės gyvenimą.
        (...)
        (...)
        Ale jo. Sudu malunas per naktele (ar tai per vakara) primale sociai Man asmeniskai cia juokingiausia vieta, kaip kazkoks "asas" su pacuku tamposi nusileisdamas iki jo lygio, nors kaip ir turetu spinduliuoti branda ir erudicija... Na, ka as zinau - gal zmogelis priprato mokykloje su kokiais 5-okeliais bendrauti ir juos gyvenimo mokyti... O gal siaip - susireiksmino ir tiek, man tiesa pasakius visa tai yra visiskai dzin

        Jei taip tiesiai sviesiai - jau atsibodo tavo komentarai a la: nesileisiu durninamas, nesileisiu, kad siktu ant galvos... elgiuosi su kitais taip ir taip... etc. Tu gali nebekartoti - jau zinau viska, ka reikia zinoti Tskant ir tavo takto jausma, ir tolerancija, ir pagarba kitu atzvilgiu. Dabar beliko issiaiskinti kuriuose vaiku globos namuose apsiplunksnavai ir kurioje zonoje giedoti pradejai
        Paskutinis taisė Romas; 2012.01.07, 07:01. Priežastis: Sutrumpinta citata

        Comment


          #24
          Visai neprofesionalios nuotraukos. Vilnius nuo Šeškinės.





          Pagrindinė lietuvių šventovė









          Šv. Petro ir Povilo bažnyčia





          Misionierių bažnyčia



          Vilnius nuo priešingo kalno



          Šiaip tvorelė

          Comment


            #25
            Siaip tai visai fainos foto, Edmai. Tik del naktiniu foto(ypac del miesto panoramu) isduosiu viena visiems zinoma paslapti(nors galbut tu jau ta zinai) - naktines nuotraukas geriausia daryti dar saulei visiskai nenusileidus, ty kai dangus buna ne juodas kaip tavo nuotraukose, o siek tiek(ar net gerokai) sviesesnis - taip nuotraukos turetu gautis daug grazesnes Nors juodoje naktyje daryti nuotraukas nera joks nusikaltimas, tiesiog taip daug sunkiau(bet, aisku, imanoma...) isgauti graziausias nuotraukas.

            Comment


              #26
              Puiku Edmai. Jei pakirpta būtų teisingai - liuks žiūrėtųsi


              Comment


                #27
                Dėkui už atsiliepimus. Gyvenam ir mokomės

                Comment


                  #28
                  Parašė Edmas
                  Naktį komiblokai, kai užsidega žiburėliai, atrodo net gražesni nei senamiestis.
                  Ne, senamiestis bet kuriuo paros metu atrodo daug geriau nei tie komiblokai.
                  I jokius komiblokus nekeisciau tokio vaizdelio

                  Comment


                    #29
                    Triukšmas nebėda Edd. Su Adobe PS labai greitai tai galima panaikinti. O dėl Čikagos vaizdų, tai labai sunku ką nors išspausti, Edmai Juk centras tiek daugelio fotografuotas ir iš oro ir iš ežero pusės, ir iš laivų ir iš lėktuvų kad net sunku kaip nors naujai jį parodyti. Beje koks tavo fotikas? Labai man patinka tavo nuotraukų kokybė. Jos švarios, be triukšmo. Gal turi EOS 300 (350D)?

                    Comment


                      #30
                      Ačiū, Themonk. Fotografuoju su paprastučiu Canon A510, kuris po A400 yra pats pigiausias. Į kišenę telpa, objektyvas, berods, neblogas (4x), išlaiko ryškų vaizdą. Tik va trikojį gal per ploną nusipirkau. Kai nuspaudžiu mygtuką kojytės vibruoja Reikia labai atsargiai spausti.

                      Kišu dar vaizdelį, šįkart universiteto.

                      Comment


                        #31
                        / užsistatyk 2 sekundžių laikmatį, spėsi patraukt rankas ir nesusijudins fotoaparatas.
                        www.donatas-mazeika.lt

                        Comment


                          #32
                          A, kažkaip nepagalvojau apie tai. Tik neseniai štatyvas atsirado. Dėkui už patarimą

                          Comment


                            #33
                            Parašė SkeiTeriS
                            / užsistatyk 2 sekundžių laikmatį, spėsi patraukt rankas ir nesusijudins fotoaparatas.
                            Kaip tik norėjau tai patarti, bet SkeiTeris buvo greitesnis Būtent, 2 sekundės padeda išvengti judesio. O nuotraukos tavo Edmai tikrai labai geros kokybės. Buvau įsitikinęs, kad fotkini su kokiu EOS-350D Bet nesvarbu kuo fotografuoji svarbiausia kas ir kaip fotografuoja.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Edmas
                              Kišu dar vaizdelį, šįkart universiteto.

                              Man truksta apacios sioje nuotraukos, galejai kelis zingsnius atgal nueiti, nei kaip dabar.

                              Comment


                                #35
                                Parašė Cursor
                                Man truksta apacios sioje nuotraukos, galejai kelis zingsnius atgal nueiti, nei kaip dabar.
                                Cursor, kad man už nugaros buvo siena, jei įsivaizduoji. Nebuvo kur eiti

                                Comment


                                  #36
                                  Prezidento rūmai.




                                  Sienos tuoj bus kaip kokiam Berlyne.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Edmas
                                    Cursor, kad man už nugaros buvo siena, jei įsivaizduoji. Nebuvo kur eiti
                                    Gal tada vertejo kito kampo ieskoti. Siaip fotografijoje, siulau niekada netingeti, o pasistengti surasti geriausia kampa, kad ir vaizdas kuo maziau butu nukarpytas (galbut) ar kad ir sienos negriuvinetu, del optikos ir t.t

                                    Comment


                                      #38
                                      Manau, kad nuotrauka, jei ne ji konkursinė, nėra skirta tenkinti visuotinį skonį. Ar pildyti kažkokius fotografijos meno reikalavimus. Taip jau išeina, kad einu ir pyškinu, kur jaučiu, kad man ta vieta patinka. Tiesiog savo malonumui. Nė į galvą neateina, kad ten kažko trūksta Vis tiek visiems neįtiksi...

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Edmas
                                        Manau, kad nuotrauka, jei ne ji konkursinė, nėra skirta tenkinti visuotinį skonį. Ar pildyti kažkokius fotografijos meno reikalavimus. Taip jau išeina, kad einu ir pyškinu, kur jaučiu, kad man ta vieta patinka. Tiesiog savo malonumui. Nė į galvą neateina, kad ten kažko trūksta Vis tiek visiems neįtiksi...

                                        Ne esme, kad reikia kazkam itikti, oij ne, nebuk klaidingos nuomones Fotografija visu pirma, sakykime darai del saves, o ne del kitu Bet del saves stengtis irgi reikia, pats lengviausias kelias yra tai, kad ejau-nufotkinau-turekites. Nes jei jau cia idejai nuotrauka, norejai kad pamatytu ja ir kiti, ne tik tu ar tavo mama ar brolis.


                                        Beje priminei zinai kazkada mane, gal pries 15-20 metu, vaiksciodavau po miesta, su juostiniu fotoaparatu, ir viska fotkindavau, daug negalvodamas Bet laikas savo padare, dabar ziurint tas nuotraukas, as ju noriu kad ir sau siek tiek geresniu

                                        Comment


                                          #40
                                          Lygiadienio šventimas vieną šiltą rugsėjo vakarą.





                                          Comment

                                          Working...
                                          X