Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prie to ,kad Kubilas Kauno rajone ,kaip as sakau rukoij padat ,o ta 1 napamaisys mazytes nuotraukos nieko tokio.
    Kazin kur rast dabartinio Kubilo fotkiu ,kiek pamenu sake ji isvoge jis tipo bankrutavo ,noriu pamatyt ji kaip Kauno Merkuriju sugriuvusi ir isvogta tik nezinau kur ieskot ,man sitas forumas labai keblus ko ieskau to nerandu ,o randu to ko nereike ,bet ir tai faina buna,buckis visiems lankytojams nuo manes.
    Paskutinis taisė Rutualda; 2009.09.23, 15:52. Priežastis: reikejo

    Comment


      Karmalitu baznycios vidus prie Akropoli ir Laisves aleja ziema
      Attached Files

      Comment


        Laikas jau išmokti nuotraukas įdėti..
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Tai va fredi nieks neismokina o tai ka reik spast kad normalei nuotrauka istatyt ,rusu saituose man budavo paiskina ,o dabar prasau jusu pagalbos ,ant ko reik spaust ?

          Comment


            Cia Karmalitu Baznycios vidus kaip buvau labai man ten patiko.
            Nezinau kas cia darosi nemoku ir istrynt sito uzraso dejau mazas nuotraukas ir neydejo ,velniai rautu
            Paskutinis taisė Rutualda; 2009.09.25, 16:23. Priežastis: reikejo

            Comment


              Aš tai darau taip kaip 99 mokė
              http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=7193
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Tai kad nerandu zozdio bendravmas ,yra tik zodis greitasis atsakymas tai kur dabar kuistis .

                Comment


                  Vakar po trumpų pietų prisiminiau, kad buvau prisikarksėjęs nufotkinti statomą pastatą šalia Prisikėlimo bažnyčios. Tai ta proga, kad ten jau buvau nutariau užlipti ant Prisikėlimo bažnyčios terasos, o kai kaina tik trys litai (su liftu 5 lt. ), tai buvo nuodėmė ir neužlipti. Ir dar kaip tik saulė švietė. Beje prisipažinsiu, jog pirmą kartą pabuvojau, nors Kaune jau aštuoni metai. Taip gerai ir produktyviai praleisto pusvalandžio per pietus seniai neturėjau











                  Tik foto pastebėjau, kad Pažaislis matosi...



                  You've got one life! Live it!

                  Comment




























                    Ir pabaigai, kas čia per cerkvė? Kur ji tiksliai randasi? Kažkaip Turkiją priminė

                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      /\
                      Totorių mečetė Ramybės parke.
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        neturiu ką pasakyt - GĖDA PELĖDA per tiek laiko tokių vaizdų nepamatyt gyvai, siaubas

                        Comment


                          Viena geriausių apžvalgos aikštelių man atrodo ir yra Prisikėlimo bažnyčios stogas Prieš keletą metų buvau ten užsikoręs, tai irgi negalėjau atsigrožėti. Reiks vėl kada apsilankyt

                          Comment


                            Kaune gyvenu visą gyvenimą, bet ant Prisikėlimo bažnyčios stogo dar nesugebėjau nueiti... O galvoju jau senai.

                            Comment


                              Nagi, atspėkite kuri čia Kauno vieta... nors Kaune gyvenu 32 metus, bet pats buvau nustebintas kad mes tai turime..






                              Comment


                                Parketas paskutinėje nuotraukoje Paryžiaus parodoje 1930 metais laimėjo aukso medalį. Pirmoje nuotraukoje esančiame kambaryje posėdžiavo bent trys dabartiniai Lietuvos prezidentai. Ir tai - ne prezidentūra!

                                Comment


                                  Karininkų ramovė?
                                  www.kaunotvirtove.lt

                                  Comment


                                    Kiek mano žinios neša, Kaune yra išlikę tik du prieškariniai pastatai su originaliu interjeru - tai Lietuvos Banko pastatas ir Karininkų Ramovė. Pagal karinę atributiką galima sakyti, kad tai Karininkų Ramovės nuotraukos. Didelis židinys yra "Vytauto seklyčioje", matomas taip pat salės interjero fragmentas. Daugelis interjero detalių atstatyta neseniai buvusios restauracijos metu.
                                    Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                                    Comment


                                      Čia Lietuvos bankas

                                      Comment


                                        Tai tikrai Karininkų ramovė, kelis kartus teko naujuosius sutikinėti ten.

                                        Comment


                                          Karininku ramove, neseniai restauruota.
                                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                          - George W. Bush President of the USA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X