Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Antroji Velykų diena

    Kadangi dėl nežinomų priežasčių Laisvės alėja neturi atskiros temos, tenka talpinti nuotraukas į šią maxi temą.

    Šiek tiek keistas antrosios Velykų dienos vidudienis.
    Labai snigo, todėl nelabai palankios sąlygos vaikščioti ir fotografuoti.

    Foto 2007 04 09
    Maironio g. kampas. Trijų bankų būstinės


    Paaukštintas "Ūkio banko" karnizas




    Šiek tiek pritraukus




    Judriausia Laisvės alėjos sankryža - su Daukanto gatve


    Mėgstama kauniečių susitikimų vieta - fontanas prie "Merkurijaus". Saulėtu oru, žinoma


    Tas stulpas su kvietimu ne tik užstoja vaizdą.
    Objektas į kurį kviečiama, turėtų sumažinti šios alėjos lankytojų skaičių.


    Žvilgsnis Soboro link.

    Eiti tolyn nebuvo didelio noro. Gręžiamės



    Vėl Maironio g. kampas


    Suremontuotas pastatas


    Vasario 16-osios kampas


    Nesuremontuotas pastatas prie pat savivaldybės




    Aikštė prie Savivaldybės


    Paskutinis žvilgsnis į tuščią alėją

    Comment


      Norėčiau Soborą užsimest ant pečių ir nusivežt į Vilnių Labai gražus statinys. Turbūt gražiausias Kaune.

      Comment


        budamas senas kaunietis, sakau tau nuosirdziai: -prasom, pasiimk.
        jis sioje gatveje nors jau stovi daugiau nei 100metu yra visiskas svetimkunis. (dviem kvartalais patrumpina laisves aleja) gaila nerandu atviruko su laisves aleja be soboro. vienintelis jo privalumas - daug lengviau identifikuoti kauno nuotraukas
        פוניקולאַר

        Comment


          Būdamas trečios kartos kaunietis, sakau tau nuoširdžiai - palik tą Soborą Kaunui, nes Laisvės alėjai ilgio ir taip užtenka, o pats Soboras fantastiškai atrodo žalių Nemuno slėnio kalvų fone Be jo Laisvės alėja būtų neišbaigta - Soboras tiesiog puikiai uždaro gatvės erdvę ir savo įspūdingu masteliu sukuria didmiestišką atmosferą.

          Comment


            Soboras, bent jau man, visada asocijuojasi su Laisvės alėja. Tai neatsiejamas Kauno akcentas.
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
              Būdamas trečios kartos kaunietis, sakau tau nuoširdžiai - palik tą Soborą Kaunui, nes Laisvės alėjai ilgio ir taip užtenka, o pats Soboras fantastiškai atrodo žalių Nemuno slėnio kalvų fone Be jo Laisvės alėja būtų neišbaigta - Soboras tiesiog puikiai uždaro gatvės erdvę ir savo įspūdingu masteliu sukuria didmiestišką atmosferą.
              Tuomet ir aš trečios kartos kaunietis nes Soboro niekam neatiduosiu
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Kam gali tokio grožio nereikėt? Iš Žaliakalnio:
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  Tiksliai nebeatsimenu, bet apie 88-90 metus buvo planai nugriauti sobora. Buvo siuloma palikti tik 4 dideles arkas. deja ideja buvo naivi, juolab prisimnta kad tarpuskariu soboras buvo naudojamas kaip igulos baznycia
                  פוניקולאַר

                  Comment


                    2007 04 06















                    Comment


                      Gal geriau i Vilniu paimk ta monolita prie Soboro
                      kasalotas.com

                      Comment


                        arciausiai soboro esantis monstras - zilinsko galerija, tu apie ja ar apie nebaigta viesbuti kestucio g.?
                        פוניקולאַר

                        Comment


                          Manau, be jokios abejonės, čia turimas galvoje tas nebaigtas viešbutis. Klaikus sovietinis reliktas...
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            Kauno stogai






                            IT. Sicilija
                            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                            LT. Kaunas 2009.01.04

                            Comment


                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Norėčiau Soborą užsimest ant pečių ir nusivežt į Vilnių Labai gražus statinys. Turbūt gražiausias Kaune.
                              Labai prašau pasiimk, nes šis "tobulas" statinys iš visų istorinių yra viena bjauriausių popų...Atiduodu! O LA pabaigoje vietoj Soboro norėčiau matyti aukštą gotikinę bažnyčią su didele smaile! Visai norėčiau Soborą išmainyti į Vilniaus Šv. Onos bažnyčią...Mainom
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                Viena gražiausių, nevien Kaune, bet ir visoje Lietuvoje - Šv. Gertrūdos bažnytėlė... Stebuklingoji gotika...
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                  Labai prašau pasiimk, nes šis "tobulas" statinys iš visų istorinių yra viena bjauriausių popų...Atiduodu! O LA pabaigoje vietoj Soboro norėčiau matyti aukštą gotikinę bažnyčią su didele smaile! Visai norėčiau Soborą išmainyti į Vilniaus Šv. Onos bažnyčią...Mainom
                                  Nurimk jaunuoli. Tau nepatinka, o man netgi labai patinka. Tavo minėta bjauriausia popa mano manymu yra Prisikėlimo bažnyčia. Bjaurus griozdas. Bet tikriausiai man šito sakyti nederėjo.

                                  Comment


                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    Nurimk jaunuoli. Tau nepatinka, o man netgi labai patinka. Tavo minėta bjauriausia popa mano manymu yra Prisikėlimo bažnyčia. Bjaurus griozdas. Bet tikriausiai man šito sakyti nederėjo.
                                    Taigi, už tokius žodžius dar kokia meška gali nukentėt
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Taip ilgai diskutuojat apie Soborą, o blitz kaip nėra, taip nėra... Kažkas nesuvokiamo. Ar tik nebus jam žydai ar spalvotieji kažko padarę tame baisiame Londone.

                                      Man asmeniškai Soboras irgi patinka. Tuo tarpu Prisikėlimo bažnyčią irgi vertinu nelabai kaip. Prisikėlimo bažnyčia nėra bjaurus pastatas ar pan., bet kartais man ji primena gamyklą su prilipdytu bokšteliu.

                                      Comment


                                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                        Nurimk jaunuoli. Tau nepatinka, o man netgi labai patinka. Tavo minėta bjauriausia popa mano manymu yra Prisikėlimo bažnyčia. Bjaurus griozdas. Bet tikriausiai man šito sakyti nederėjo.
                                        Jaunuolis nerimsta, ir sutinka , kad Prisikėlimo bažnyčia taip pat popa yra
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                          Labai prašau pasiimk, nes šis "tobulas" statinys iš visų istorinių yra viena bjauriausių popų...Atiduodu! O LA pabaigoje vietoj Soboro norėčiau matyti aukštą gotikinę bažnyčią su didele smaile! Visai norėčiau Soborą išmainyti į Vilniaus Šv. Onos bažnyčią...Mainom
                                          Kad ir kaip nemegciau soboro, bet vietoje jo gotikine (tiksliau psudogotikine) bazytele imanoma tik USA arba Ziezmariuose.
                                          Laisves aleja - naujamiestis -XIX a vidurys - XX pradzia, nematau as cia vietos gotikai. nors ir kaip ji man patiktu...
                                          פוניקולאַר

                                          Comment

                                          Working...
                                          X