Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Nurimk jaunuoli. Tau nepatinka, o man netgi labai patinka. Tavo minėta bjauriausia popa mano manymu yra Prisikėlimo bažnyčia. Bjaurus griozdas. Bet tikriausiai man šito sakyti nederėjo.
    Atrodai "protinga" meška, bet ir tamsta nušneki kartais į šalį...
    ______________
    The Division Bell

    Comment


      Comment


        Parašė enigma Rodyti pranešimą
        Atrodai "protinga" meška, bet ir tamsta nušneki kartais į šalį...
        Pasakiau kažką kvailo? Ar aš kvailas, kad nesuprantu stačiakampio su keturkampiu bokštu grožio?
        Nepatinka man ta prisikėlimo bažnyčia, man netgi labai keista kodėl ji yra taip vertinama, kad aukštesnių pastatų Kaune negali iškilti. Gerai kad ta bažnyčia tolokai nuo Kauno senamiesčio ir vaizdą ne taip teršia. Taip pat man nepatinka ir ta balta cerkvė su savo bukasmailiu tragiškos skardos stogu prie Užupio tiltelio Vilniuje. Taip pat atrodo kaip senamisčio svetimkūnis. Baisu.
        Paskutinis taisė deep'as; 2007.04.14, 17:33.

        Comment


          Pratęsiant apie bažnyčias - baisiau už Soborą Laisvės alėjoje nieko nesugalvosi, bet jei jis jau ten, tai kaip nors pakęsim... O tiems, kurie mato Kauno Prisiklėlimo bažnyčioje piktžaizdę - na, aš švelniai kalbant, su jumis nusutinku, bet apie skonį nesiginčijama. Tiesiog reikėtų vertinti ir kontekstą - kada statyta ir kokia intencija. Tai įvertinus PPB (Paminklinė Prisikėlimo bažnyčia) tapa vienu svarbiausių statinių Lietuvoje per visą jos istoriją. Mano galva, ir pačiu gražiausiu.
          Birth, school, METALLICA, death

          Comment


            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Pasakiau kažką kvailo?
            Nepatinka man ta prisikėlimo bažnyčia, man netgi labai keista kodėl ji yra taip vertinama, kad aukštesnių pastatų Kaune negali iškilti. Gerai kad ta bažnyčia tolokai nuo Kauno senamiesčio ir vaizdą ne taip teršia. Taip pat man nepatinka ir ta balta cerkvė su savo bukasmailiu tragiškos skardos stogu prie Užupio tiltelio Vilniuje. Taip pat atrodo kaip senamisčio svetimkūnis. Baisu.
            Meškute tu, meškute. Matyti, kad tamsta ne kaunietis. Būtum kauniečiu, tokių dalykų nesugalvotum, tikrai.
            Birth, school, METALLICA, death

            Comment


              Parašė Simex Rodyti pranešimą
              Meškute tu, meškute. Matyti, kad tamsta ne kaunietis. Būtum kauniečiu, tokių dalykų nesugalvotum, tikrai.
              Aš suprantu, kad kauniečiai ja didžiuojasi, ir atsiprašau jei ką įžeidžiau, bet čia skonio reikalas, manau Kaune yra daug vertingesnių pastatų kuriais galima didžiuotis.

              Comment


                Man asmeniškai PB patinka, bet laikyti jos švanta karve irgi nereikia (tipo - neleisim statyti pastato, nes jis užstos pro krūmus matomą už 5km esančios PB bokštą).

                O Soboras yra tapęs neatsiejama miestovaizdžio dalimi. O jei jau griauti Soborą, tai reikia griauti ir visą Kauno Naujamiestį, nes jis taip pat caro "primestas".
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  funikulerius, tiesiamas kelias, veiveriu gatves iklane spradzia ir dar keli mieli Kauno vaizdai...
                  פוניקולאַר

                  Comment


                    paskaitos vyksta 5 aukšte, tai užknietėjo parodyt, kokie vaizdai matosi per langus







                    Comment


                      Reikia mokytis, o ne per langą žiūrėti. Paskutinioji nuotrauka patiko. Kieno ten stogo dangą keičia?
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        /\ žinok net ir medikams kartais pakaitoje būna pertraukėlė trumpa o stogą keičia vienam iš KMUK'o korpusų

                        Comment


                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          Reikia mokytis, o ne per langą žiūrėti. Paskutinioji nuotrauka patiko. Kieno ten stogo dangą keičia?
                          Poliklinikos

                          Comment


                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Poliklinikos
                            ir poliklinikos
                            פוניקולאַר

                            Comment


                              Keletas įdomesnių reklamos apraiškų Kaune

                              iš tos pačios serijos:
                              *Kaune Nepasikėlę. Čia Atsipūtę.
                              .....


                              taip pat:
                              *Taikos pasaulyje Norisi savaime
                              *Judėti pirmyn Norisi savaime
                              *Skristi Norisi savaime
                              .....
                              www.donatas-mazeika.lt

                              Comment


                                1. Romantiška vietelė


                                2. Senamiesčio kampelis prie Nemuno


                                3. Vilniaus gatvė


                                4. Senamiesčio fragmentas


                                5. Išpaišytas dviračių takas Laisvės alėjoje

                                Comment


                                  Aciu, liutai
                                  Man tie ispaisymai niekaip "neisipaiso i bendra vaizda...
                                  I love INNUENDO!

                                  Comment


                                    Labai patiko 3 nuotrauka - gal dėl to, kad ši gatvė mano mylimiausia.
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      pastatai, laukiantys savo eiles:







                                      sito namo galetu ir nebuti (beje, kas cia per naujas darinys ant jo stogo?):


                                      kelios panoramos:










                                      (gaila, kad barsciui centai baigesi ir nebeapsviecia siu pastatu...):

                                      Comment


                                        Parašė normalus Rodyti pranešimą
                                        sito namo galetu ir nebuti (beje, kas cia per naujas darinys ant jo stogo?):
                                        Vyksta fasadų šiltinimo darbai.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          O gal koks penthouse´lis ?
                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X