Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos futbolo stadionai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė bronius Rodyti pranešimą
    - Ten kiek pamenu ne taip ir arti, kaip atrodo nuotraukoje. Priedo yra toks dalykas kaip sklypo ribos - niekas toliau plėstis, jei netilpsi į jas neleis..

    Priešingai, namas labai arti, sakyčiau kokie 5-7 metrai iki stadiono. Ir tai čia būtų maksimumas, kadangi tas sklypas kur namas statomas yra siauras ir tuojau pat kitoje pusėje yra gatvė.
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      Parašė vizas Rodyti pranešimą
      Priešingai, namas labai arti, sakyčiau kokie 5-7 metrai iki stadiono. Ir tai čia būtų maksimumas, kadangi tas sklypas kur namas statomas yra siauras ir tuojau pat kitoje pusėje yra gatvė.
      Nu, tada ten tikrai VIP'inis namas yra

      Comment


        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        Priešingai, namas labai arti, sakyčiau kokie 5-7 metrai iki stadiono. Ir tai čia būtų maksimumas, kadangi tas sklypas kur namas statomas yra siauras ir tuojau pat kitoje pusėje yra gatvė.
        - Hehe, tikrai geras Bet jei rimtai - bus daug skundų dėl triukšmo..

        Comment


          Va šitas čia: http://www.butaisiauliuose.lt/

          Nėr taip brangu, lyginant su Vilniaus kainom.. reik imt

          Comment


            Vaizdas pro langa


            Paskutinis taisė Barabasas; 2008.03.28, 18:34.
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              O jei kamuoliu isdaus langa? Kas mokes uz langa, na jauciu kad ne FC Siauliai... Bo greitai bankrotos... Beje kas leido tokioj vietoj statyti... Bardakas Siauliuose

              Comment


                Parašė jevgenijb Rodyti pranešimą
                O jei kamuoliu isdaus langa? Kas mokes uz langa, na jauciu kad ne FC Siauliai... Bo greitai bankrotos... Beje kas leido tokioj vietoj statyti... Bardakas Siauliuose
                Gera ta vieta. Koks dar bardakas.

                Lango neišdauš, nepamenu, kada mačiau kamuolį perskriejantį tvorą, kurios vietoje dabar namas. Jei kartais perskrisdavo, tai tik atšokęs nuo žemės, bet išdaužti - jokių šansų.

                Dėl triukšmo, pakentės, kaimynams "triukšmaut" galima iki 22:00, ar kiek ten, o čia viskas vyksta lauke, tuo labiau triuškmas liausis vėliausiai 20:00.

                Galiausiai, jei jau perki butą šioje vietoje, žinai, kad to triukšmo bus.
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Beje, kažkur forume mačiau, buvo atsiliepęs žmogus įsigijęs butą ten, tai jei ką, kada mane per rungtynes būtų galima pakviest alaus, įdomu būtų pažiūrėt futbolą iš trečio aukšto tokiam taške.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Parašė vizas Rodyti pranešimą
                    Gera ta vieta. Koks dar bardakas.

                    Lango neišdauš, nepamenu, kada mačiau kamuolį perskriejantį tvorą, kurios vietoje dabar namas. Jei kartais perskrisdavo, tai tik atšokęs nuo žemės, bet išdaužti - jokių šansų.

                    Dėl triukšmo, pakentės, kaimynams "triukšmaut" galima iki 22:00, ar kiek ten, o čia viskas vyksta lauke, tuo labiau triuškmas liausis vėliausiai 20:00.

                    Galiausiai, jei jau perki butą šioje vietoje, žinai, kad to triukšmo bus.
                    Tada tikrai labai idomus variantas... Bet jau per daug arti...

                    Comment


                      Neužsipulkite, nuotrauka atitinka temą .



                      p.s. Viršuliškės.
                      gera gyventi gerai

                      Comment


                        Parašė Kema Rodyti pranešimą
                        Neužsipulkite, nuotrauka atitinka temą .
                        Tema lyg ir "stadionai" o ne "visokios aiksteles"
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                          Tema lyg ir "stadionai" o ne "visokios aiksteles"
                          Turint omeny, kad futbolo būklė Lietuvoje nekokia, trūksta treniruočių aikščių, tai ir bet kokią lygią vietą su dviem šalia stovinčiais stulpais galima stadionu vadinti

                          Comment


                            Straipsnis iš lrytas.lt

                            Kėdainių stadionas atitiks UEFA reikalavimus (14)

                            Konradas Kupstas ("Kėdainių žinios")
                            2008-04-12 15:42

                            Daugelį metų Kėdainių futbolo klubas namų varžybas žaidė kritinės būklės stadione. Panašu, kad šiemet situacija pasikeis - kėdainiečiai jau dabar mato kasdien stadione plušančius darbininkus. Stadiono remontas šiuo metu pačiame įkarštyje.

                            Būklė daugelį metų buvo kritiška

                            Stadiono kritine būkle ir futbolininkų skundais dėl nepakenčiamų salygų sportuoti Kėdainių stadione rajono valdžia susirūpino dar 2005 metais. Tuomet savivaldybės lėšomis buvo parengtas ir pateiktas Lietuvos vyriausybei planas stadiono renovacijai reikalingoms lėšoms gauti.

                            Plane numatyta trijų naujų futbolo treniruočių aikštelių įrengimas šalia stadiono, senų tribūnų renovavimas ir naujų įrengimas bei naujo administracinio pastato statyba. Šio projekto vertė siekia 20 mln. litų.

                            Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo Algimanto Gedgaudo teigimu, pirmieji darbai pradėti jau pernai. Pirmiausia buvo padarytos dvi pagalbinės futbolo aikštelės, kuriose jau vyksta treniruotės.

                            „Įvestas vandentiekis, aikštelių drenažas. Jas užpylėme juodžemiu ir apsėjome žole. Šalia įrengėme automobilių stovėjimo aikštelę. Tiesa, kol kas ji neasfaltuota. Darbininkai renka konstrukcijas ir lieja pagrindines stadiono tribūnas. Joms išdygus, sąlygos žymiai pagerės – tilps daugiau žiūrovų, bus galima naudotis įrengtais naujais tualetais, kurių iki šiol labai trūko“, - apie šiuo metu stadione vykstančius darbus pasakojo A. Gedgaudas.

                            Brangiausi darbai dar ateityje

                            Nors tribūnų statybos darbai vyksta sparčiai, didžiausią nerimą valdininkams kelia tolimesnis remonto darbų finansavimas iš Valstybės investicijų fondų. Pasak Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo, iki šiol renovacijos darbams buvo išleista 6 mln. litų, o ateityje laukia patys brangiausi darbai - centrinio pastato statyba ir pagrindinės aikštės kapitalinis remontas.

                            Naujasis pastatas turėtų atsirasti nugriovus senąjį, kurio būklė šiuo metu kritinė. Naujame statinyje planuojama įrengti patogius sportininkų persirengimo kambarius, medicinos punktą, kavinę bei VIP tribūną.

                            „Jei gausime finansavimą ir įgyvendinsime užmojus, tai iki 2009 metų Kėdainiai turės UEFA (Europos futbolo federacijų asociacija) standartus atitinkantį stadioną. Galėsime nesigėdydami žaisti su anglais“, - šmaikštavo A. Gedgaudas.

                            Padės futbolo federacija

                            Praėjusią savaitę Kėdainių rajono merė Nijolė Naujokienė dalyvavo susitikime su Lietuvos futbolo federacijos prezidentu Liutauru Varanavičiumi. Jis Kėdainiams pažadėjo naują dirbtinę futbolo aikštės dangą.

                            „Federacijos prezidentas patikino, jog federacija Kėdainių stadionui šiemet skirs 7000 kv. m. dydžio dirbtinę futbolo dangą. Tačiau prieš tai mums reikės atlikti aikštės drenažo darbus, kurių vertė -1 mln. litų. Manau, šiais metais turėsime jau naują futbolo aikštę“, - neslėpė džiugesio merė.
                            http://www.lrytas.lt/-12080042491206...ikalavimus.htm

                            Sakyčiau labai geros naujienos, gal su stadionu pagaliau atgims ir "Nevėžis"? Tik vat man vėl užkliuvo ta dirbtinė danga, ar galima bus ant jos rengti oficialias tarptautines varžybas?

                            Ir beje, gal kas iš Kėdainių galėtų papyškinti?
                            Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                            Comment


                              hm...ir man įdomu kodėl paskutiniu metu visur ta dirbtinė danga taip kišama?

                              Comment


                                Ogi nereikes islaikymui dideliu sumu... Pakloji ir viskas tik priziurek... Skaiciuok, nereikia laistyti, kocioti ir pan. uz viska tai reikia moketi ir uz vandieni ir uzh traktoriuka...

                                Comment


                                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                                  hm...ir man įdomu kodėl paskutiniu metu visur ta dirbtinė danga taip kišama?
                                  paprasta priežastis - lietuviškas klimatas.

                                  pavyzdžiu gali būti Suomija. štai keletas citatų (2006 metai):
                                  Finland has benefited from UEFA's help in recent years courtesy of the ambitious HatTrick assistance programme for national associations, with 19 artificial turf pitches having been laid in the country so far. "Within the next three years we will reach 100 new artificial pitches, most of which we hope will have heating systems," said Football Association of Finland president Pekka Hämäläinen. "These pitches are one of the cornerstones of our efforts to improve the level of Finnish football."
                                  Artificial pitches "are crucial for countries like Finland", according to national coach Roy Hodgson, because of the weather – long, cold winters with plenty of ice and snow. "These pitches are a key factor for our game's development," added the experienced Englishman.
                                  suomiai netgi kai kurias atrankines į EURO-2008 žaidė dirbtinę dangą turinčiame Finnair stadione Helsinkyje.
                                  GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                  Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                  Comment


                                    Kaune planuojama pastatyti dar dvi dirbtinės dangos aikšteles

                                    Paulius Garkauskas, www.DELFI.lt
                                    2008 balandžio mėn. 15 d. 10:41

                                    Lietuvos futbolo federacija (LFF) Kaune, šalia Futbolo akademijos, planuoja pastatyti dar dvi dirbtinės dangos futbolo aikšteles, automobilių stovėjimo aikštelę ir riedučių trasą. Šiuos klausimus LFF vadovai pirmadienį aptarė su Kauno miesto meru Andriumi Kupčinsku.

                                    LFF tikisi palankaus miesto sprendimo ir siekia išsinuomoti šalia Futbolo akademijos esančią apleistą 12 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją.

                                    „Šioje teritorijoje planuojama pastatyti dvi futbolo aikšteles patiems mažiausiems, 6-10 metų vaikams. Riedučių trasa būtų naudinga šalia esančios Futbolo akademijos auklėtiniams, kurie čia galėtų leisti laisvalaikį. Ši, dabar apleista teritorija taptų ir viso miesto traukos centru", - DELFI sakė LFF vadovas Liutauras Varanavičius.

                                    Planuojama, kad Kauno miesto taryba sprendimą turėtų priimti gegužės 6-tąją dieną vyksiančiame tarybos posėdyje.
                                    http://g.delfi.lt/images/pix/file16684055_IMG_3604.jpg

                                    Comment


                                      šalia Futbolo akademijos esančią apleistą 12 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją.
                                      labai man įdomu būtų sužinoti kurioj gi čia vietoj tokia teritorija? juk akademija iš visų pusių apsupta ledo arenos, "kauno vandenų", lkka maniežo, sporto bendrabučio ir ktu'no, nebent čia turimas omenyje kampas tarp petrausko ir aukštaičių gatvių, bet juk ten kaip ir parkingas dabar, kad ir neasfaltuotas, o ir pranešime kalbama apie planus jį ten įrengti, o likusi dalis apaugusi medžiais, tipo viską iškirstų? o beto ar saugu būtų įrengti riedučių trasą prie pat gatvės? ir labai abejoju ar tilptų tokiam plote dvi aikštės, automobilių stovėjimo aikštelė, plius riedučių trasa. Pvz neseniai ten vykusi "Namų pasaulio" paroda parodė, kad ten reikalingas labai didelis parkingas
                                      Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                                      Comment


                                        man irgi įdomu kurioj vietoj šalia Futbolo akademijos ten galima sutalpint 2 aikštes,parkingą ir dar riedučių trasą??? Galvoju, kiek ten vietos nuo dabar esančios aikštės iki gatvės yra? Bet kokiu atveju manau, visus medžius iškapot pasiruošę...

                                        Comment


                                          Vakar per kažkurias žinias kalbėjo (LNK ar TV3) nepamenu ir kalba ėjo apie Vileišio skverą. Tipo paminklosaugininkai nesutiko, kad ten būtų pastatyta rankininkų sporto centras, bet leido LFF aikšteles statyt. Žinoma, jei apie tą vietą kalbėjo.

                                          Na o ekrana intensyviai šmėžavo neasfaltuotas parkingas ir gretima teritorija.
                                          P.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X