Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Didmiestis
    P.S. vienas, du, trys, Kaunas maladec!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nuotraukos labai gražios. Dabar žinau kas vakarais trukdo miegoti, o kai negali miegoti reikia pasėdėti prie kompo.

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      ei, goolfietis, laukiam video. Nuotraukos tai puikios

      Comment


        Parašė Metropolis Rodyti pranešimą
        ei, goolfietis, laukiam video. Nuotraukos tai puikios
        laukiam laukiam, mes sveteliu laukiam.. as nuo liepos 23 afgane sedziu... taip kad visi sitie reikalai sustoje, bet sparciai pajudes pirmyn, kai sugrysiu..

        ech liko 12 dienu....
        Mano blogas

        Comment


          Parašė Metropolis Rodyti pranešimą
          ei, goolfietis, laukiam video. Nuotraukos tai puikios
          Mano blogas

          Comment


            Kai pamačiau šios temos tęsinį pagalvojau "na štai ir golfietis grįžo".

            IT. Sicilija
            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
            LT. Kaunas 2009.01.04

            Comment


              Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
              Kai pamačiau šios temos tęsinį pagalvojau "na štai ir golfietis grįžo".
              visiskai teisingai. golfietis gryzo is suknisto afgano...

              si tema bus toliau pletojama (golfietis gryzo su naujomis mintimis )
              Mano blogas

              Comment


                Lauksim!!!

                Comment


                  Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                  Kai pamačiau šios temos tęsinį pagalvojau "na štai ir golfietis grįžo".
                  beje Canon A60 vel veikia kaip naujas Buvo jis turbut keliolika kartu isardytas, issiaiskinta is kur jam kojos isdyge, atrasta kas blogai, paskui is kazkelinto karto surinktas taip, kad dabar vel veikia, ir fotkina neblogiau nei pries nukritima

                  Siuo metu viskas, ka turime, tai suduzes remas, kuri reikia suremontuoti ir perdaryti kai kuriuos mazgus is esmes.

                  Taip turetu atrodyti remas po perdarymo:


                  Fotikas bus valdomas 2 asimis. O svarbiausia, fotikas bus giro stabilizuotas - nusitaikius i kazkoki objekta, netgi modeliui pakeitus savo padeti erdveje, fotikas visada ziures i ta objekta.
                  Tai, ka mato fotikas, bus galima matyti ant zemes - bus sumontuotas downlinkas

                  Visam tam reikalui tampyti ebejuj nusiziuretas didesnis malunas su benzininiu varikliu - uz 2 valandu jis turetu patapti mano

                  ziuresim kas is viso to iseis
                  Mano blogas

                  Comment


                    Ar pavyko nusipirkti?

                    IT. Sicilija
                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                    LT. Kaunas 2009.01.04

                    Comment


                      Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                      Ar pavyko nusipirkti?
                      pavyko. dabar draugas is usa parsius ji i LT, tada reikalai pajudes
                      Mano blogas

                      Comment


                        Sėkmės užkariaujant dangų. Netiek jau daug šiltų dienų liko, o gal ir visai nebeliko.

                        IT. Sicilija
                        PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                        LT. Kaunas 2009.01.04

                        Comment


                          Tai kiek supratau dabar kur kas ilgiau "agregatą" ore bus galima laikyti?
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Geras užsiėmimas ilgiems žiemos vakarams
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              siltu dienu nebeliko, o as ir nebesitikiu siemet kazka padaryti - laukia nemazai darbo perdaryti fotiko rema.

                              Skrydzio laiko prasme nebuvo jokiu problemu ir su nitro malunu - fotika jis vilkdavo koki 15 min laisvai.
                              Benzininis malunas su pilnu baku benzino (0.5ltr), turetu isbuti ore apie 30-40 min.

                              Skirtumas pasijus perkant kura - nitro kuras kainuoja ~20-25lt uz litra, o benzinas....3-5 lt (iskaitant ta truputi tepalo, kuri reikia imasyti i benzina...).

                              Kitas pagrindinis benzininiu varikliu pranasumas - skaidrus ismetamieji dumai, nemaisantys fotografuoti/filmuoti....

                              Ech.. ziuresim, kas is viso sito iseis
                              Mano blogas

                              Comment


                                Na tada nekantriai lauksim naujų darbų su naujuoju varikliu Sekmės!
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Fantastika Sėkmės ir laukiame naujų nuotykių iš padebesių
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Slenkame pirmyn

                                    Nors ir po truputi, darbas slenka pirmyn - benzininis maluans jau skrenda (dabar aisku salta, niekas neskraido), remas fotikui pakabinti irgi gimsta po truputi....

                                    va kaip atrodo naujas malunas su nauju remu:


                                    Va taip panasiai valdysis fotikas kabant ore - bus patogiau kadruoti.
                                    Mano blogas

                                    Comment


                                      Kietai atrodo O šiaip lauksim naujų tavo darbų. Negalvoji kada Vilniuje paskraidalioti?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                        Kietai atrodo O šiaip lauksim naujų tavo darbų. Negalvoji kada Vilniuje paskraidalioti?
                                        kol salta, tai nebus jokiu skraidymu.. orui atsilus galbut.. Visa beda, kad mieste, kur mazai erdves nelabai iseina su tokiu dalyku skraidyti....

                                        Tiesa, dar isigijau elektrini, zymiai mazesni, maziau triuksminga modeli. kuris bus skirtas mazo lengvo (tipo Canon A6xx serijos
                                        ) fotiko tampymui mazesnese erdvese.

                                        Vasarai turiu plana - chuligana kelis dienas (galbut savaitgali) pasivazineti po Lietuva su savo zaislais -pafotografuoti ir galbut pafilmuoti idomesnius objektus (dvarai, baznycios, seip mazi kaimeliai)....
                                        Mano blogas

                                        Comment


                                          /\ būtų nuostabi foto kelionė!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X