Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamieji kvartalai Lietuvoje.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • deep'as
    replied
    Kiek tikrai nepasakysiu, tačiau tikrai yra ir ne kelios.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė Llinass
    Beja normaliomis firmomis aš vadinu tas kurios dirba neslėpdamos mokesčių. Ir pertvaras daro tikrai ne iš kartono
    Kiek tokių yra?

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Gladiator žinai prajuokinai visai. Dažniausiai aš patyliu apie tuos dalykus kurių visai neišmanau, siūlyčiau ir tau taip daryti.
    Iš kur tu trauki tokius skaičius?
    Kaip atsiliepia buto pardavimas jo savikainai jei jis parduodamas dar nepastatytas?
    Vilniuje savikaina yra daug didesne negu kur rajonuose ir pagrindine priežastis yra darbo užmokestis.
    Beja normaliomis firmomis aš vadinu tas kurios dirba neslėpdamos mokesčių. Ir pertvaras daro tikrai ne iš kartono

    Komentuoti:


  • Gladiator
    replied
    Parašė Llinass
    Uz tokia kaina pardavinejant butus jokiai normaliai firmai net savikaina neatsipirktu
    O normali cia kuri? Tokia kaip statanti Mindaugo apartamentus 'tipo uzvakar kvadratini metra pardavinejome po 4 tukstancius, vakar po 8 tukstancius, o siandien isvis nustojom pardavineti, nes „Neparduodame, nes nežinome kainos. Šiandien rinkoje – viena, rytoj – jau kita kaina.“ ziureti 14 pranesima http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1375

    Siaip visada tvirtinau, kad daugiabuciu kvadrato savikaina neskaitant zemes kainos apie 1000LT (Vilniuje dar mazesne, nes isperka dar nepradejus statyti, todel galima naudoti pigias medziagas alia kartonines plokstes). Galetu ta Mazeikiu firma nusipirkti zemes salia Vilniaus ir uz tokia kaina statyti daugiabucius cia - pirkejai tikriausiai duris islauztu

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Uz tokia kaina pardavinejant butus jokiai normaliai firmai net savikaina neatsipirktu

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Labai jau pigiai čia, kaži ar labai apsimoka jiems tokiai kainai statyti

    Komentuoti:


  • ogyzas
    replied
    Sio kvartalo butai kainuos nuo 1550lt uz kv.m. kiek man yra zinomao apie kotedzus nzn

    Komentuoti:


  • Gladiator
    replied
    Parašė ogyzas
    Cia sioks toks kvartalelis statomas pas mus Mazeikiuose:
    http://www.rudesta.lt/index.php?lng=lt&id=kvartalas
    nors ir nesimato, bet ten labai gera ir grazi vieta, vaizdai i Ventos upes sleni nerealus , deja neturiu fotiko negaliu pafotkinti...
    Idomu kokios kainos naujos statybos namu Mazeikiuose?

    Komentuoti:


  • Wirusas
    replied
    o zole ten truputi uzaugus

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    savaitgali buvau Mazeikiuose, man jis tikrai patiko

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Tikrai neblogas

    Komentuoti:


  • ogyzas
    replied
    Galetu ir kiti ideti nuotrauku ar kokiu linku, kas vyksta kituose miestuose, ne tik didziuoziuose...

    Komentuoti:


  • ogyzas
    replied
    Cia sioks toks kvartalelis statomas pas mus Mazeikiuose:
    http://www.rudesta.lt/index.php?lng=lt&id=kvartalas
    nors ir nesimato, bet ten labai gera ir grazi vieta, vaizdai i Ventos upes sleni nerealus , deja neturiu fotiko negaliu pafotkinti...

    Komentuoti:


  • jerusalem
    replied
    Parašė Mantaz
    Todėl, kad jie visiškai niekuom neypatingi ir net nudažyti kažkokiom keistom maskvietiškom spalvom. Pigiai atrodo, ir viskas
    Man irgi pažvelgus-liūdesys

    Komentuoti:


  • discount
    replied
    Parašė farbrom
    Kodėl? Man- tai vieni gražiausių naujos kartos namų.
    labai prastos architekturos (tiksliau cia jos nerasta) kvartalas su dar prastesne statybos kokybe. ji gelbsti tik vieta imho.

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Cia man atrodo biski perdedama, kaip visada

    Komentuoti:


  • themonk
    replied
    Ką galite apie tai pasakyti? Ar ištikrųjų tokia bloga situacija kaip čia rašoma?

    Katastrofos nuojauta: be oro, tarp daugiaaukščių

    Vilniaus miesto tarybos nariai netrukus galės įrodyti, kaip jiems rūpi vilniečių bei sava sveikata: bus sprendžiama, ar uždrausti sostinės gyvenamųjų rajonų tankinimą. Infarktai, astma, kvėpavimo sistemos ligos ir vėžys - tokia daugelio Vilniaus gyventojų ateitis. Žurnalistinis tyrimas atskleidė: sostinėje jau dabar yra "mirusių" kvartalų.

    Vakar "Lietuvos žiniose" rašyta apie Vilniaus visuomenės sveikatos centro atliktą tyrimą. Jo duomenis palyginus su Vilniaus užterštumo žemėlapiu (jis buvo išspausdintas vakarykščiame LŽ numeryje), buvo gauti įspūdingi rezultatai.
    Straipsnio tęsinys

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Kiekvieno skonis skirtingas.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Todėl, kad jie visiškai niekuom neypatingi ir net nudažyti kažkokiom keistom maskvietiškom spalvom. Pigiai atrodo, ir viskas

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Kodėl? Man- tai vieni gražiausių naujos kartos namų.

    Komentuoti:

Working...
X