Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektrėnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • aviDer
    replied
    Parašė suduvietis Rodyti pranešimą
    Iš tikrųjų nejaukus miestas. Žmonių atrodo beveik nėra, viskas statyta "prie ruso"
    Vienas daugiabutis yra šiuolaikiškas, pastatytas 2008 metais

    Komentuoti:


  • Inspiron
    replied
    Parašė aviDer Rodyti pranešimą
    Esu buvęs Elektrėnuose, ten jaunimas labai grubus ir pavojingas, teko susidurti O šiaip man miestas taip pat primena truputi černobilio kopija, tiktais kad šis miestas turi kažkiek gyventojų. Beje nuotraukos išties niūrios, vasar miestas atrodo gyvesnis ir gražesnis.
    del niurumo sutinku, tiesiog buvo toks metas. Buvau Visagine, Elektrenuose, busiu ir Pripeteje B)

    Komentuoti:


  • suduvietis
    replied
    Iš tikrųjų nejaukus miestas. Žmonių atrodo beveik nėra, viskas statyta "prie ruso"

    Komentuoti:


  • aviDer
    replied
    Esu buvęs Elektrėnuose, ten jaunimas labai grubus ir pavojingas, teko susidurti O šiaip man miestas taip pat primena truputi černobilio kopija, tiktais kad šis miestas turi kažkiek gyventojų. Beje nuotraukos išties niūrios, vasar miestas atrodo gyvesnis ir gražesnis.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Tai net ne miestas, o vienas ex-tarybinio miesto mikrorajonų. Tik tiek, kad prie vandens telkinio.

    Komentuoti:


  • Inspiron
    replied
    Kitokio ir negalejo buti miesto, jaunas kaip ir Visaginas. Bet man asmeniškai tai patinka.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Š.Korėjos ir černobylio kopija, nemalonus miestas akiai

    Komentuoti:


  • Inspiron
    pradėjo temą Elektrėnai

    Elektrėnai

    Sveiki, arba aš aklas arba nemačiau čia temos apie Elektrėnus, taigi talpinu savo nuotraukas darytas 2008 metų ankstyvaji rudeni. Gal kam bus idomu pažiureti. Aišku pačio miesto nuotrauku nedaug.
    Pradedam:






















    Kažkoks atminimo akmuo, be lentelės, gal miesteliečiai žinotu kieno jis garbei.


    Tarp miesto ir elektrinės pastebejau idomu dalyka, lyg ir bunkeris


    Viduje


    Bunkerio antena






    Ledo arena


    Baseinas


    Prieplauka


    Atrakcionu parkas






    Tai tiek.
    Paskutinis taisė Inspiron; 2011.01.18, 19:34.
Working...
X