Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektrėnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Edvard
    replied
    Elektrėnai sovietmečiu.

    1


    2


    3


    4


    5


    6


    7


    8


    9


    10


    11


    12


    13


    14


    15

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Elektrėnuose dar veikia knygynas?

    Komentuoti:


  • Vėjė
    replied
    Parašė Simex Rodyti pranešimą
    Vienas neatidus (ar nelabai blaivus) elektrinės rezervuaro lygį prižiūrintis operatorius žiemą laiku nenuleido pakankamai vandens iš rezervuaro, vandens lygis pakilo, ir - ate bokšteliui, ate prieplaukoms... Negaliu to dovanoti iki šiol - toks malonumas buvo pasivaikščioti tuo tilteliu.
    prieplaukos savo vietose liko, tik tilta paskandino.
    Siuo metu vyskta rekonstrukciniai darbai krantineje, zada tilta atstatyti.

    Komentuoti:


  • Vėjė
    replied
    nezinau daug apie architektura, bet tiriu darnios pletros principu igyvendinima Elektrenu mieste.
    Esmines sio miesto problemos - socialines; kurios salygotos viesuju erdviu nebuvimu. Kadangi uzaugau siam mieste, neesu maciusi jokios bendravimo viesojoje erdveje kulturos pozymiu. Ir manau cia esminis elektrenu miesto klestejimo stabdis. Jis veda prie to, kad savivaldos ponai nedirba teritoriju planavime taip, kaip turetu, o miestelenai neprate reiksti savo nuomone.
    Per mano gyvenima cia pastatyti objetai - maxima, iki, 16aukstis, policija. Ir tokiu akivaizdziu korupcijos pavyzdziu - pries pat kadencijos pabaiga isdalinti sklypai sioms statyboms (na, gal policijos patsts isimtis).
    del naujos architekturos - policijos pastatas - man galva neisnesa, kaip XXI a galima buvo toki slamsta pastatyti... ir dar tokioje vietoje. Tada man iskyla klausimas - kodel miesto architektas leidzia taip zaloti miesta. ok, jis tikrai neturi savo veido, bet gi galima pabadyti ji kurti.
    kitas - spalvu aspektas - cia vietiniu nuomones reiketu - jus manote, kad "Versmes" spalvos isilieja i koki nors krastovaizdzio aspekta?

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Transportas.
    Elektrėnų puslapis fotobuse.



    Švęskime kartu!



    Takelis link buvusios stotelės prie plento.



    Buvusios stotelės vieta.



    Miesto pabaiga.



    Ir laikas namo.
    Čia į Kauno pusę.



    Jau galvojau, kad mano. Bet net nesustojo, matyt tarptautinis.



    Čia tikrai mano.



    Na, ir kaip be reklamos.
    Lietuvos nepriklausomybės proga... Latvijos čempionatas. Ir tai Vilniuje.

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Skulptūrų skveras.



    Elektrėnų "Santariškės".



    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Prekybos centrai.















    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    /\ Biškį iš Klaipėdos, biškį iš Šiaulių, biškį iš Vilniaus ir turim Elektrėnus.

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Elektrėnų dangoraižiai.









    Vaizdas nuo "Astros".

    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    Parašė Noldas Rodyti pranešimą
    Elektrėnams šią vasarą sukako 50 metų. O Elektrėnų sav. - 10 metų
    Ir kiek gi tų penkiasdešimtmečių namų ten stovi? Penkios chruščiovkės? Daugiau nei pusė elektrėnų pastatyta po '80-ųjų.

    Komentuoti:


  • aviDer
    replied
    Parašė Noldas Rodyti pranešimą
    Ne, tu neteisus. Esu vienas iš tų miestelėnų, kurie mato labai daug blogų pusių. Tas blogas puses aš pateikiu internetinėje erdvėje, savo svetainėje ( arnoldo.blogas.lt ) Savo miesto net normaliai nemyliu. Bet ne dėl architektūros, dėl žmonių
    Dėl žmonių sutinku, jau ragavau jūsų jaunimėlio

    Komentuoti:


  • Noldas
    replied
    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    /\ O man - gražu. Nesikabinėkit ir nelyginkit šimtmečius stovėjusio Kauno ar Vilniaus su vos trisdešimt metų gyvuojančiais Elektrėnais. Ne grožiui gi buvo statyta.
    Elektrėnams šią vasarą sukako 50 metų. O Elektrėnų sav. - 10 metų

    Komentuoti:


  • aviDer
    replied
    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    /\ O man - gražu. Nesikabinėkit ir nelyginkit šimtmečius stovėjusio Kauno ar Vilniaus su vos trisdešimt metų gyvuojančiais Elektrėnais. Ne grožiui gi buvo statyta.
    Neminėjau nei Vilniaus, nei Kauno, nes jie yra didmiečiai, todėl nelyginama Elektrėnai plėsis tik tuo atvėju, jei prasidės Vlniaus ir Kauno susijungimas, kas vadinama Dipoliu, taip pat kas yra neberealu, dėl mažėjančio gyventojų skaičiaus.

    Komentuoti:


  • Noldas
    replied
    Parašė aviDer Rodyti pranešimą
    Visu pirma per daug išgirei savo miestą jus grožiu lenkia tokie irgi nedideli miestai kaip Palanga, Druskininkai, Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai... O antra visiems nepritari, nes tai yra tavo miestas kuriame gyveni ir nenori girdėti blogų savybių, o tas blogas savybes turi kiekvirenas miestas.
    Ne, tu neteisus. Esu vienas iš tų miestelėnų, kurie mato labai daug blogų pusių. Tas blogas puses aš pateikiu internetinėje erdvėje, savo svetainėje ( arnoldo.blogas.lt ) Savo miesto net normaliai nemyliu. Bet ne dėl architektūros, dėl žmonių

    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    /\ O man - gražu. Nesikabinėkit ir nelyginkit šimtmečius stovėjusio Kauno ar Vilniaus su vos trisdešimt metų gyvuojančiais Elektrėnais. Ne grožiui gi buvo statyta.

    Komentuoti:


  • aviDer
    replied
    Parašė Noldas Rodyti pranešimą
    Nepritariu tiems, kurie šitaip peikia Elektrėnų architektūrą. Na taip, mes net neturime senamiesčio, neturime ir senovinės miesto aikštės ar laikrodžio. Tačiau turime modernią bažnyčią:
    Atvaizdas


    Turime tą pačią jau minėtą ledo areną (šią dabar rekonstruoja, ruošia ir daro naujovišką)
    Atvaizdas


    Štai toks, mano nufotkintas, tiltas Elektrėnuose, einantis per šaltąjį kanalą.
    Atvaizdas


    Viena iš ežero krantinių gatvių:
    Atvaizdas


    Elektrėnų „Versmės“ gimnazija. Kiek esu girdėjęs tokios architektūros mokyklų Lietuvoje vos keletą.
    Atvaizdas

    Atvaizdas


    Neįprastos architektūros Elektrėnų kultūros centras.
    Atvaizdas


    O realybė tokia, kad tie patys vilniečiai važiuoja pas mus dėl gražios gamtos, kurios pavydi pusę Lietuvos
    Visu pirma per daug išgirei savo miestą jus grožiu lenkia tokie irgi nedideli miestai kaip Palanga, Druskininkai, Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai... O antra visiems nepritari, nes tai yra tavo miestas kuriame gyveni ir nenori girdėti blogų savybių, o tas blogas savybes turi kiekvirenas miestas.

    Komentuoti:


  • Noldas
    replied
    Nepritariu

    Nepritariu tiems, kurie šitaip peikia Elektrėnų architektūrą. Na taip, mes net neturime senamiesčio, neturime ir senovinės miesto aikštės ar laikrodžio. Tačiau turime modernią bažnyčią:


    Turime tą pačią jau minėtą ledo areną (šią dabar rekonstruoja, ruošia ir daro naujovišką)


    Štai toks, mano nufotkintas, tiltas Elektrėnuose, einantis per šaltąjį kanalą.


    Viena iš ežero krantinių gatvių:


    Elektrėnų „Versmės“ gimnazija. Kiek esu girdėjęs tokios architektūros mokyklų Lietuvoje vos keletą.



    Neįprastos architektūros Elektrėnų kultūros centras.


    O realybė tokia, kad tie patys vilniečiai važiuoja pas mus dėl gražios gamtos, kurios pavydi pusę Lietuvos

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    2008-03
    Stotelė prie autostrados. Panaikinta ptieš metus.



    2010-02
    Nauja stotelė prie žiedo.

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
    Nežinau kodėl tau tie monolitai patinka, bet aš kažkaip nenorėčiau tuose Šeškinės ir ypač Pašilaičių (su mažais langiukais) monstruose gyvent. Gerai kad ir nestatė... Beje, o kas sakė kad tuos projektus apsimokėjo kuri? Ir ką tų laikų kontekste reiškė žodis apsimokėjo?
    Beje, monolitų Elektrėnuose turbūt nėra ir dėl techninių priežasčių. Statant elektrinę betono centras turbūt buvo, bet matyt vėliau neliko. O betono vežimo maximalus atstumas 50 km, taip kad vežimui iš Vilniaus jau riba buvo...

    Dėl augimo į viršų - nematau prasmės. Ilgą laiką didžiausias namas buvo 13 a., na dabar atsirado 16.
    1) Žemė ten nebrangi, nėra prasmės augti į viršų
    2) gyvenimo kokybė - jei galėtum rinktis turbūt apsigyventum 5 name, ar kotedžiuke, o ne 16 a. skruzdėlyne

    Ir šiaip - gyventojų ten mažėja kaip ir visoje Lietuvoje... 1980-1988 sprogimo karta išvažiuoja į didesnius miestus arba užsienį.


    http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...ID=22123&gID=5

    http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...ID=22250&gID=2

    tokiuose monolituose irgi nenorėtum? Namuose pirmoje nuorodoje- puikaus plano nestandartiniai butai, pirmas aukštas turi sodelį; paskutinėje nuorodoje- sovietiniai kotedžiukai su butais per du aukštus ir sodeliu šalia. Negi geriau tie Pilaitės tipo pilki devynaukščiai ir Fabijoniškių monstrai, jau po 1986 kilę Elektrėnuose?

    O tas Pašilaičių 16aukštis man primena tarpukario Niujorko dangoraižius

    Komentuoti:


  • Qbazzz
    replied
    Nežinau kodėl tau tie monolitai patinka, bet aš kažkaip nenorėčiau tuose Šeškinės ir ypač Pašilaičių (su mažais langiukais) monstruose gyvent. Gerai kad ir nestatė... Beje, o kas sakė kad tuos projektus apsimokėjo kuri? Ir ką tų laikų kontekste reiškė žodis apsimokėjo?
    Beje, monolitų Elektrėnuose turbūt nėra ir dėl techninių priežasčių. Statant elektrinę betono centras turbūt buvo, bet matyt vėliau neliko. O betono vežimo maximalus atstumas 50 km, taip kad vežimui iš Vilniaus jau riba buvo...

    Dėl augimo į viršų - nematau prasmės. Ilgą laiką didžiausias namas buvo 13 a., na dabar atsirado 16.
    1) Žemė ten nebrangi, nėra prasmės augti į viršų
    2) gyvenimo kokybė - jei galėtum rinktis turbūt apsigyventum 5 name, ar kotedžiuke, o ne 16 a. skruzdėlyne

    Ir šiaip - gyventojų ten mažėja kaip ir visoje Lietuvoje... 1980-1988 sprogimo karta išvažiuoja į didesnius miestus arba užsienį.
    Paskutinis taisė Qbazzz; 2011.01.25, 12:52.

    Komentuoti:

Working...
X