Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
    Vandalizmas atsiranda ne iš niekur. Tiek jų šeima, tiek pati visuomenė turi prisiimti už tai atsakomybę. Pasižiūrėk, vien tavo kalbose kiek agresijos. O tarp žodžių ir veiksmų yra plonytė linija. Tai rodo mūsų visuomenės nebrandumą... Bet gerai, kad matau nors ir labai lėtą, bet vis tik progresą visuomenėje.

    Reikėtų ir suprasti pačius vandalus. Greičiausiai tai yra arba vaikų/paauglių darbas, arba psichiškai nestabilaus žmogaus, arba turinčio piktų kėslų ir tai darė dėl konkretaus tikslo. Man labiausiai tikėtinas pirmas (ir turbūt dažniausiai pasitaikantis tokiais atvejais) variantas. Žiūrėk, net miestuose pasibaigus mokslas ir atostogų metu jaunimui nėra ką veikti, o ką jau kalbėti apie rajonus ir kaimus. Čia yra didelė visuomenės ir politikų apsileidimo pasekmė. Tėvai tikrai dar Lietuvoje nėra pakankamai atsakingi, per mažai domisi ir per mažai skiria dėmesio savo vaikams. Politikai nesurūpina kultūrinių centrų patrauklumu - daug jų krizės metu uždaryti. Tad ką tiems vaikams veikti? Štai ir prisimąsto kvailybių.
    Anksčiau dar visuomenė galėjo bent sugėdinti blogai viešai besielgiančius. Dabar pabandyk ką tokiems ir panašiems viešai pasakyti. Apšauk, pasiųs, pasiūlys į snukį. Kiti dar ims užtarti - "juk jie vaikai"... Užtarėjų buvo ir anksčiau. Tačiau dabar netgi atimama teisė tai daryti. Jei ką, "pamokslautojas" gali būti apkaltintas priekabiavimu prie "nekalto" vaiko, bandymu prieš jį panaudoti psichologinį smurtą ir t.t. Nes nepilnamečiai "neliečiami".

    Comment


      339 arba perdažytas arba nuplautas:
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Šis troleibusas perdažytas po Rollton reklamos. Iki tol, peržiūrėjus ankstesnes nuotraukas, verkiant reikalavo perdažymo
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Per paskutinį skambutį kažkas pasinaudojo Kauno autobusų paslauga.

          Neskubėk ir nespėsi.

          Comment


            Vakar dienos foto:
            040

            031

            029

            042 (Kurį vairuoja vienas forumo narys. Ačiū jam už paaiškinima kaip Solaris troleibusai važiuoja per iešmus)

            ir 353... (Sakė apvažiavo ratą parke ir vėl sugedo...)
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Ir kam tuos net tris maršrutus leisti iki marių? Oro vežiojimas. Net jei ir šilta vasara, pakaktų vieno maršruto. Šiemet gi šalta ir šilumos nežadama.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Ir kam tuos net tris maršrutus leisti iki marių? Oro vežiojimas. Net jei ir šilta vasara, pakaktų vieno maršruto. Šiemet gi šalta ir šilumos nežadama.
                Kad kaip tik Liepos mėnesį praneša karščius. O beto jei vienas važiuotu , tai kaip silkės statinėje kepinant saulutej , beto 5 maršrutas atvažiuoja nuo Vilijampolės. Kaip ir tiesioginis iš tos pusės gaunasi.
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Ir kam tuos net tris maršrutus leisti iki marių? Oro vežiojimas. Net jei ir šilta vasara, pakaktų vieno maršruto. Šiemet gi šalta ir šilumos nežadama.
                  nera ko Vilnieciams pavydeti... Tikslinga leisti visus marsrutus iki Mariu.

                  Comment


                    Prie ko čia pavydas? Tikslinga yra troleibusų atvykimus į galines stoteles rodyti, o ne orą vežioti.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Sveiki, gal kas žinote kurias metais turi būti sumokėta paskola už 2007m. pirktus SOLARIS? O be to manau, naujasis meras suras būdų pasinaudoti ES fondais ir užpirkti bent 20-30 naujų transporto priemonių, gerai būtų SOLARIS 26TR, kuris man labai patiko,kai buvo bandomas Kaune )

                      Comment


                        353 dar iš vis išvažiuoja?

                        Comment


                          Turbut ne, nes elektrikas kuris dirbo prie jo išejo . Ir jam suremontuoti nėra niekur tokių dalių ,kadangi vienetinis troleibusas.

                          Comment


                            Parašė Ponasdzinglas Rodyti pranešimą
                            353 dar iš vis išvažiuoja?
                            Kol vasara ir netrūksta laisvų troleibusų, Nr. 353 poreikio paleisti į liniją nėra. Šiek tiek aptvarkomi kėbulai patiems seniausiems "Škoda 14 Tr" ( 234, 244, 354) troleibusams. Dažomas Nr. 338, ilgokai užsibuvęs planinio remonto ceche. Po truputį "Solaris" troleibusuose montuojami galiniai LED žibintai.

                            Nr. 024



                            Comment


                              261

                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                291



                                320 , 340

                                Neskubėk ir nespėsi.

                                Comment


                                  Parašė Gintaras663
                                  Pagaliau baigtas 338 kapitalinis kuris truko daugiau nei metus
                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas
                                  Tikriausiai ilgiausiai trukęs kapitalinis remontas, troleibusas buvo pastatytas dar "Autrolyje", išvažiuos jau "Kauno autobusuose". Šiandien turėjo būti praeita TA, po kurios bus per naują įregistruotas, tuomet bus bandomieji reisai.

                                  Parašė Gintaras663
                                  Man kilo klausimas ar tiesa ar ne kad 355 kapitalinis ar rėmų remontas? Kiek mačiau jis stovi kapitalinio zonoj jau be langų viskas panašiai vyksta kaip su 277.
                                  Toks pats pavirinimas kaip Nr. 277, visų raudonai baltų "Škodų" kėbulai panašaus stovio.

                                  Comment


                                    Škoda 14tr #348 salonas. Vienintelis toks su oranžiniais turėklais Kaune.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Anksčiau jie buvo pilki.

                                      Comment


                                        Pilki kiek pamenu visi nutrinti buvo, Vilniuje kiek matydavau puikios būklės. Geras atnaujinimas.

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          Pilki kiek pamenu visi nutrinti buvo, Vilniuje kiek matydavau puikios būklės. Geras atnaujinimas.
                                          Na taip, per 6 metus tai tikrai nusitrynė turėklai. Beje, Vilniuje nėra oranžiniai turėklai ant sėdynių. Taip pat ir kabina apklijuota baltai.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X