Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    Idomu, kodel tuomet ant kai kuriu tech.pagalbos masinu yra rasomi tiesiog skaiciai (5,13,14 ir t.t.) ,o ant kitu su pradzioje raide R (R2,R3,R4)?
    Kaip suprantu kontaktinio tinklo avarines tarnybos saukinys taip pat prasideda "Rumai"?
    Kontaktinio tinklo avariniu tarnybu saukinio nezinau, bet tikrai ne "Rumai".

    Comment


      Kaune su Smilgos reklamom "Skodos vazineja"..Viena tradiciskai uzklijuota ant naujai perdazyto zalio. Rudeni nuples ir vel vazines apsilaupes..

      Comment


        Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
        Kontaktinio tinklo avariniu tarnybu saukinio nezinau, bet tikrai ne "Rumai".
        Sakai tikrai ne "Rumai"? Bet juk garazine numeracija siu techniniu masinu yra bendra kaip suprantu..?

        Comment


          Pats sau prieštarauji: jeigu numeracija bendra, tai šaukinys čia kaip "kolonos/parko" numeris ir realiai parodo tik transporto priemonės paskirtį. Tik atėjo naujas žmogus į forumą, o tu jau jį terorizuoji savo numeracijomis.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
            Kaune su Smilgos reklamom "Skodos vazineja"..Viena tradiciskai uzklijuota ant naujai perdazyto zalio. Rudeni nuples ir vel vazines apsilaupes..
            Kaune 3 skodas perdažė naujai tik iš išorės, tai 272,277,291; 272 vienintelė liko švari,o 277 gavo greitųjų kreditu firmos reklama,o 291 ,,Smilgelės'' kaip ir 289,bet gal ir gerai nes dažymo kokybė šio troleibuso tragiška.

            Comment


              Nors ši nuotrauka tinka ir reklamų ant VT temoje, bet vis dėlto, keliu ją čia:

              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Vakar (2008-08-05), Pašilaičių žiede

                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Vakar (2008-08-05), Pašilaičių žiede

                  Atvaizdas
                  o tai #2623 iki rudens pavažinės 16maršrute ir grįš paskui į 1maršrutą, ar čia jau pastoviai šiame maršrute bus?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Nežinau, troleibusai ne mano sritis.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Dar vienas

                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Dar vienas

                        Atvaizdas
                        norėtųsi pamatyti tokią pačią reklamą ant "Škoda" troleibuso
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          o tai #2623 iki rudens pavažinės 16maršrute ir grįš paskui į 1maršrutą, ar čia jau pastoviai šiame maršrute bus?
                          Kad jau 2623 7-ame maršrute dirbantį mačiau

                          Comment


                            Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                            Kad jau 2623 7-ame maršrute dirbantį mačiau
                            man rodos, kad kolkas šis troleibusas iki rugsėjo mėn. bus klajūnas
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              man rodos, kad kolkas šis troleibusas iki rugsėjo mėn. bus klajūnas
                              Vakar 2623 mačiau dirbanti 11-u maršrutu.

                              Comment


                                Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                Vakar 2623 mačiau dirbanti 11-u maršrutu.
                                na, suprantama, kad vasarą pastovus konkretaus maršruto troleibusas tampa klajūnu ne už kalnų rugsėjis, tai bus matyt, į kokį maršrutą sugrįš #2623

                                beje, #2666 troleibusas dabar dirba 9maršrute? ar jis pastoviai bus, ar yra klajūnas, kaip ir #2623?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  #2666 troleibusas dabar dirba 9 maršrute vietoj permesto į 7 maršrutą 2694

                                  Comment


                                    Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
                                    #2666 troleibusas dabar dirba 9 maršrute vietoj permesto į 7 maršrutą 2694
                                    1. laikinai čia bus?
                                    2. o #2667 vietoj kokio troleibuso dirba 1maršrute?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      1. Laikinai ar ne laikinai - čia jau nuo parko priklausys. Kol kas tas "laikinai" jau beveik pusę metų tęsiasi...
                                      2. Tai negi nepastebėjai, kad 2712 išspirtas į 7-ą maršrutą? Juk 1-ame buvo du Solariai.
                                      3. Einam į stebėjimų temą...

                                      Comment


                                        10 balų! Raudoni buferiai šiek tiek rėžė akį - ėmė ir pataisė



                                        Pakeista ir užpakalinė dalis - dabar jie raudoni

                                        Comment


                                          Sveiki. Tai ar irengs senasias kabinas Skodose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X