Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Ar Jelcz troleibusas po 15 maršruto uždarymo dirba tik 6-u, ar įvairiais maršrutais?
    Tik 6-uoju dirbo.

    Comment


      Mačiau kartą 12-u...
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Kažkur teko skaityt bet tikrai ne troleibusų atsiliepimuose kad prašė jog troleibusą 1650 perrašytų i 2-a parka ir butų jisai 2650, nes norėjo kad arba ant 18 arba 18A važinėtu. Bet koks tolkas iš to kad perrašytu i kita parka tai nesurantu. Tik kad kitais maršrutais dirbtu vat ir visas skirtumas.

        Comment


          Kas stovi per pastatas Žveryno žiede kur 11, 32 ir 63 autobusai apsisuka. Ten man biški užneša i troleibusų garažo vartus, gal ten susijes tas pastats su troleibusų parku ar parkais? Ir jei taip tai kam tie vartai reikalingi? Juk ten troleibuso neivarysi.

          Comment


            As pats seniai su 1650 važiavau. Norėčiau, kad jo nenurašytu. Dar esme tame kad jis vienas toks Vilniuje.

            Comment


              Nelabai seniai mačiau kaip į tą garažą vakare pastatė automobilį. Tik dabar nelabai prisimenu kokios tarnybos jis buvo, ar troleibusų parko kontaktinio tinklo avarinės tarnybos, ar kažkokių elektros tinklų. O tie garažai turbūt ir buvo skirti tam, kam naudojama ir dabar.

              Comment


                Parašė rvr Rodyti pranešimą
                As pats seniai su 1650 važiavau. Norėčiau, kad jo nenurašytu. Dar esme tame kad jis vienas toks Vilniuje.
                Nu tai kas kad 1650 vienintelis toks Vilniuje? 1387 irgi vienintelis Vilniuje ir kas is to? Jeigu 1650 neapsimokes islaikyti tai ji ir nurasys ir teisingai padarys nes taip kaip jisai yra ir buvo eksplotuojamas tai jau tegu ji nuraso. O beje kas jame gali buti tokio gero kad nenori jog jo nurasytu?

                Comment


                  Ten yra 2 pastatai - apleista dispečerinė ir didesnis pastatas "su vartais". To antrojo pastato visų paskirčių nežinau, bet ten neretai stovi avarinės mašinos (tiek troleibusų, tiek kontaktinio tinklo). Be pastate, jei neklystu, įrengta traukos pastotė.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Paaiskink man kas ta traukos pastole.

                    Comment


                      Šiaip geriau tau paaiškintų elektrikas ar fizikas . Joje sumažinama įtampa ir paskirstoma po kontaktinį tinklą.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė 2120 Rodyti pranešimą
                        Paaiskink man kas ta traukos pastole.
                        Aš kiek žinau tai traukos pastotėje yra trifaziai transformatoriai kurių dėka yra maitinamas kontaktinis tinklas.
                        Nu bet Mettal papraščiau tiesiog pasakė

                        Comment


                          Užmiršot dar lygintuvus. Juk troleibusai naudoja nuolatinę įtampą.

                          Comment


                            Ai, pasiskaitykit čia, kas mokat rusiškai ar mokat šifruoti automatinio vertėjo tekstą: http://ru.wikipedia.org/wiki/Тяговая_подстанция
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              O Solaris troleibusai i Vilniu atkeliavo su tokia spalva kokia jie dabar važinėja t.y. raudonai geltona? Ar atvyko su kita spalva ir buvo perdažyti?

                              Comment


                                Parašė 2120 Rodyti pranešimą
                                O Solaris troleibusai i Vilniu atkeliavo su tokia spalva kokia jie dabar važinėja t.y. raudonai geltona? Ar atvyko su kita spalva ir buvo perdažyti?
                                nieks troleibusų tikrai neperdažinėjo gi gamykloj užsisako kokius nori spalvų derinius ir pagal užsakymą nudažytus atgabena

                                Comment


                                  Šiandien mačiau 2-ajame troleibusų parke stovėjo troleibusas Bogdan T701.15 su 1-ojo parko garažiniais numeriais kurių aš neižiurėjau labai gerai tik pamačiau kad pirmas skaičius parko. Idomu ka jisai ten daro? Gal nusipirko ji 1-as parkas?

                                  Comment


                                    Parašė 2120 Rodyti pranešimą
                                    Šiandien mačiau 2-ajame troleibusų parke stovėjo troleibusas Bogdan T701.15 su 1-ojo parko garažiniais numeriais kurių aš neižiurėjau labai gerai tik pamačiau kad pirmas skaičius parko. Idomu ka jisai ten daro? Gal nusipirko ji 1-as parkas?
                                    jei cia tas pats kur buvo vasara, tai jo niekaip niekas pirkt negali, jis turi grizti i gamykla...nors as abejoju ar jis ten buvo siandien

                                    Comment


                                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                      jei cia tas pats kur buvo vasara, tai jo niekaip niekas pirkt negali, jis turi grizti i gamykla...nors as abejoju ar jis ten buvo siandien
                                      Nu aš jau tikrai moku Bogdana nuo kito troleibuso atskirt, aš ta troleibusą priš geras 2 valandas mačiau.

                                      Comment


                                        Galbūt tas pats. Vakar vidurdienį jis išvežtas iš Talino mūsų link...
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          2718

                                          Pagaliau troleibusas nr. 2718 išriedėjo i gatves. Jisai dirba 16-uoju maršrutu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X