Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    isvyko i iveco salona esanti uz garliavos prie via baltikos, ten pat stovi ir tas kuri isbandinejo Kautra
    Hmm, o aš turėjau informacijos, jog šiandien vyks oficiali to Crossway prezentacija Vilniaus autobusų teritorijoje... Dar įdomu, jog tas salonas priklauso Transmitto, o šie Irisbus gauti kaip ir iš Anre.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Nuo šiandien (o gal nuo vakar?) „Vytautas“ važiuoja 2 maršrutu. Autobusas Irisbus Crossway Vilniuje jau nebevažinėja. Kur išvyko - nežinau.
      nuo vakar tai tikrai, nes vakare ryte apie 10:20 ji pagavau keliaujanti i Stoti Antakalnio stoteleje

      Comment


        Štai kelios mano nuotraukos. Gal kam patiks.



        BKM 420 važiuoja iš 2-ojo parko




        Comment


          Parašė rufas...tr
          Aš tai šiandien apie 10h mačiau Vytautą Pasakų parko žiede su iškalbingu užrašu "BANDOMASIS", taip ir pamaniau, kad dabar antras parkas gavo galimybę "pasimėgauti" Vytautu. Gerai, gal pagaliau man paklius pavažiuot juo

          Žiūriu fotografavai Skalviuose, gal netyčia matei ten kur nors 2463 po remonto, toks visas šviežiai išdažytas ir vis dar blizgantis?
          Aš skalviuose dažnai būnu. Ten fotkinu ir 2463 kiekviena diena matau. Ta mašina yra rezervine ir stovi rezervinei vietoi. Šiandien apie 14 valanda 2463 išvažiavo rezervui 7-u maršrutu. Gaila nuotraukos neturiu. ;/

          Comment


            Tai kokiu maršrutu dabar Vitovt'as važiuos?

            Comment


              Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
              Tai kokiu maršrutu dabar Vitovt'as važiuos?
              Berods, 16 ar 19.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Gal dar ir 7.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                  Tai kokiu maršrutu dabar Vitovt'as važiuos?
                  Na vakar kai važiavau i skalvių žiedą fotografuot tai iš skalvių žiedo važiavo i parka vytautas su 19-o maršruto trafaretais.

                  Comment


                    Šiandien apie 22:18 prie Teodoro Narbuto stotelės važiavo "Vytautas" 7-u maršrutu. Pasirodo 2-asis troleibusu parkas dabar juo naudojasi.

                    Comment


                      O geras, jeigu būčiau šiuo metu Vilniuje, ko gero, tektų pavažiuoti šiuo troleibusu.

                      Comment


                        Gal jau yra žinoma koks sekantis bus imamas bandomasis troleibuso modelis po BKM 420?

                        Comment


                          Parašė 2120 Rodyti pranešimą
                          Gal jau yra žinoma koks sekantis bus imamas bandomasis troleibuso modelis po BKM 420?
                          Sekantis yra anksčiau buvęs, o ne būsimas. Tai kam klaust, kuris yra sekantis, jei jau ir taip žinom. Reikia geriau domėtis, koks ateity bus, o ne buvo prieš tai.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Ką čia Amiko bandė užveltai pasakyti, kad „sekantis“ yra tas, kuris seka iš paskos. „Kitas“ yra žodis, kurį derėjo pavartoti.

                            Atleiskit, pasiklydau pakeliui į filologų kampelį

                            Comment


                              Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                              Ką čia Amiko bandė užveltai pasakyti, kad „sekantis“ yra tas, kuris seka iš paskos. „Kitas“ yra žodis, kurį derėjo pavartoti.

                              Atleiskit, pasiklydau pakeliui į filologų kampelį
                              Neoficialiais duomenimis, kitas turėtų būti naujas Solaris.
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Sekantis yra anksčiau buvęs, o ne būsimas. Tai kam klaust, kuris yra sekantis, jei jau ir taip žinom. Reikia geriau domėtis, koks ateity bus, o ne buvo prieš tai.
                                Tai aš ir turėjau omeny klauses koks bus kitas bandomo troleibuso modelis ateityje

                                Comment


                                  Aš priešingai (irgi neoficialiai) girdėjau, kad atvyks Bogdan'as.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    "Vitovt"as 7-uoju maršrutu.

                                    Comment


                                      Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                      "Vitovt"as 7-uoju maršrutu.

                                      Atvaizdas
                                      Gal čia šiandien fotografavai ta vytauta 2010.08.06?

                                      Comment


                                        Žinoma.

                                        Comment


                                          Atsiprašau kad ne i tema gal pasakysiu. Bet gal yra žinoma kodel visa vasara iš 2-ojo parko neišvažiuoja troleibusai 2518 ir 2121? Ačiū.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X