Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ŠIA] Šiaulių viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Senuose autobusuose gali būti švieslentės, nepritaikytos valdyti iš išorinių sistemų. Dabar tai jau de facto standartas, o prieš 12-15 metų taip nebuvo, kiekviena švieslentės gamintojas kūrė savo valdymo įrangą jai. Švieslentes, aišku, galima sutvarkyti, bet reikia perdaryti interfeisus.

    Comment


      Šiauliuose kurį laiką jau važinėja dvi šventiškai nusiteikusios naujai atkeliavusios Volvo. Kelios nuotraukos Busturo pranešime.

      Comment


        Šiauliuose ruošiamasi branginti vienkartinio važiavimo bilietus nuo 49 ct. iki 52 arba 54 ct. Nuolatinių bilietų kainos nesikeistų. Bilietų branginimas padėtų Busturui šiemet dar labiau atnaujinti autobusų parką naudotais tvarkingais autobusais kaip tai buvo daroma praėjusiais metais. Dėl bilietų kainos bus sprendžiama vasario pradžioje.

        Be šio planuojamo atnaujinimo jau aišku, kad šiais metais bus įsigyti mažiausiai 12 naujų dujinių autobusų, kuriuos didžiąja dalimi finansuoja ES. 2017 m. ~225k Eur įmonės uždirbtas pelnas, planuojama, bus skirtas įmonės darbuotojų darbo užmokesčiams didinti. Taip pat planuojama atnaujinti remonto bazę.

        Šiauliai gana stipriai atnaujina viešąjį transportą pastaruoju metu. Kitas labai svarbus žingsnis būtų autobusų perdažymas vienodomis spalvomis, tada vaizdas būtų visai solidus.

        Comment


          Man keista, kad nesuapvalino iki 55 ar 60 centų (sveiko skaičiaus). Tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje iki sveikosios dalies suapvalinta (atitinkamai 0,9€, 0,65€). O čia prasideda "žaidimai su geltonais centais".
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Man keista, kad nesuapvalino iki 55 ar 60 centų (sveiko skaičiaus). Tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje iki sveikosios dalies suapvalinta (atitinkamai 0,9€, 0,65€).
            Klaipėdoj nesuapvalinta. 58 centai.

            Comment


              Jokių žaidimų nebus, kadangi tai tik suma nuskaitoma nuo kortelės. Tai jokios įtakos neturi, ar nuo kortelėje esamų pinigų nuskaičiuos 52, 54 ar 55 centus. Popierinį vienkartinį bilietą galima įsigyti tik iš vairuotojo, o pas jį kainuoja suapvalintai - 1,00 Eur.

              Comment


                Dėl popierinių tada aišku. Aišku iš patirties Vilniuje galiu pasakyti, jog tikrai patogiau, kai kortelėje yra sveikas skaičius (pvz 0,65€) ir žinau, jog man jokio likučio nebus. Na, suprantama, kiekvienam pagal skonį
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Klaipėda tai tikrai įdomiai pasielgė - keitė kainas ir
                  iš 52ct padarė 58ct. Bet bilietai tai popieriniai, niekas nuo kortelės nieko nenuskaičiuoja. Vilnius irgi turi savų trūkumų - 65ct. lengvatinis bilietas kainuoja 33ct., irgi nepatogi kaina

                  Comment


                    Nežinau, gal kas kur nors jau skelbė, gal - ne, bet Busturas paskelbė naujų dujinių autobusų pirkimą. Bus perkama už 2717000e. Iš skelbimo:

                    Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Minimalus perkamas Transporto priemonių kiekis – 12 (dvylika) vnt. Perkantysis subjektas siekia įsigyti ir daugiau Transporto priemonių, nei nurodytas minimalus Transporto priemonių kiekis, t. y. didžiausią Transporto priemonių kiekį, kurį galima
                    https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...B=PPO&PS=1&PP=
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Už brangesnį viešojo transporto bilietą veš besišypsantys vairuotojai?

                      Pirmoji šių metų pavasario diena gali nemaloniai nustebinti šiauliečius, kelionei po miestą pasirinkusius viešąjį transportą – jie gali būti priversti už bilietą mokėti brangiau. Vasario 1 d. Šiaulių miesto politikai svarsto sprendimą, ar padidinti 5 centais miesto autobusų vienkartinio elektroninio bilieto kainą...
                      ...Įmonė šįmet pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą įsigis 12 naujų autobusų...
                      Paskutinis taisė lukass; 2018.02.02, 08:01.
                      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                      Comment


                        Vasarą (tiksliau jau turbūt pavasarį) bus pradėta rimta senamiesčio gatvių (ir ne tik) rekonstrukcija ir Tilžės g. dalis centre bus uždaryta bei pertvarkoma. Įdomu, kaip tai atsilieps autobusų eismui?

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Vasarą (tiksliau jau turbūt pavasarį) bus pradėta rimta senamiesčio gatvių (ir ne tik) rekonstrukcija ir Tilžės g. dalis centre bus uždaryta bei pertvarkoma. Įdomu, kaip tai atsilieps autobusų eismui?
                          Bus uždaryta ne tik Tilžės gatvė, bet ir Aušros alėja (iki Dvaro g), Varpo bei Vasario 16osios gatvės. Vienintelis variantas bus važiuoti Dvaro gatve įrengiant papildomas stoteles ties Vilniaus gatve. Nuo Parko st. važiuojantys autobusai iki A.S. važiuotų Dvaro, Vytauto, Mickevičiaus , Cvirkos gatvėmis. Nuo A.S. Vytauto ir Dvaro gatvėmis.
                          Buvo siūlymas 21 leisti per Ežero gatvę.
                          www.autobusas.4l.lt +
                          www.facebook.com/Autobusas4l

                          Comment


                            Kitų metų sausio mėnesį į Šiaulius turėtų atvykti 12 naujos kartos MAN Lion's City CNG. Daugiau info:

                            https://www.busturas.lt/lt/naujienos...skai-tvyro-ore

                            Comment


                              Juokingi tie piarinimaisi dėl 12 naujų autobusų 2018m...

                              Comment


                                Šaunuoliai šiauliečiai, puikūs autobusai! Žinoma, galėtų jų būt bent dvigubai daugiau, bet ir toks kiekis džiugina.

                                Comment


                                  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                  Šaunuoliai šiauliečiai, puikūs autobusai! Žinoma, galėtų jų būt bent dvigubai daugiau, bet ir toks kiekis džiugina.
                                  Šiauliuose ir 12 autobusų visai matomi bus. Labai nustebino, dar gyvai nematytas MAN'as, bet kai pirmą kartą pamačiau pristatymą jo, labai susižavėjau dizainu.

                                  Comment


                                    Nuo pirmadienio keleiviai, perkantys bilietus pas vairuotoją, galės už kelionę atsiskaityti bekontakte banko kortele.

                                    https://busturas.lt/lt/naujienos/ite...to-autobusuose
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      https://busturas.lt/lt/naujienos/ite...3n-V9KNO5FZQME

                                      1. Viešojoje erdvėje buvo skelbiama, kad bus naujo modelio, nors pats netikėjau, kad Šiauliai tokius sau galėtų leisti. Gal ir nebūtų labai blogai, bet vien ko vertas tas galinių sėdynių išsidėstymas, jei žemagrindžių autobusų aušroje apie 2000metus, tas "kopimas į everestą" nieko baisaus buvo, dabar mažų mažiausiai nesaugiai atrodo.
                                      2. Naiviai tikėtasi, kad šita " pa polski " spalva nunyks, ir bus gan nebloga balta-melyna-geltona ar bent Jelgaviška balta-geltona
                                      Paskutinis taisė Garbanius; 2019.01.25, 15:42.

                                      Comment


                                        Mažiau verkti reikia. VT Lietuvoje ir taip apgailėtinas, o jūs čia prie spalvų ir sėdynių išdėstymo kabinėjatės. Geiriau sėdynės ant pakylos, nei debiliškai užpakaliu, kaip Solariuose, nors galima būtų ir pagal judėjimo kryptį sudėti... Spalvinė gama tikrai gera. Mėlyna spalva Lietuvoje nepriimtina. Klaipėdai tinka, o giliau žemyne esančiuose miestuose - ne.

                                        Comment


                                          Puikūs autobusai, Šiauliams labai pasisekė. O Klaipėdoje pirkimas, panašu, užstrigo.

                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          https://busturas.lt/lt/naujienos/ite...3n-V9KNO5FZQME

                                          1. Viešojoje erdvėje buvo skelbiama, kad bus naujo modelio, nors pats netikėjau, kad Šiauliai tokius sau galėtų leisti. Gal ir nebūtų labai blogai, bet vien ko vertas tas galinių sėdynių išsidėstymas, jei žemagrindžių autobusų aušroje apie 2000metus, tas "kopimas į everestą" nieko baisaus buvo, dabar mažų mažiausiai nesaugiai atrodo.
                                          2. Naiviai tikėtasi, kad šita " pa polski " spalva nunyks, ir bus gan nebloga balta-melyna-geltona ar bent Jelgaviška balta-geltona
                                          Jei neklystu, tai visi šio modelio dujiniai MAN'ai yra su "Everesto" variklio skyriumi. Tik naujajame modelyje variklis jau sukištas "spinton".

                                          Ant naujo modelio raudona juosta atrodytų prastai, bet vien geltona -

                                          http://www.nahverkehrsmodelle.de/wei_mehr.htm

                                          Šie MAN'ai - ne vienintelis Šiaulių pirkinys. Prieš porą savaičių pasirašyta sutartis dėl 15 vnt. dujinių Citaro, iš kurių 6 - prailginti. Autobusai naudoti, bet ne seni. Trumpieji - 2008 m., ilgieji - 2009 m. gamybos. Į Šiaulius turėtų būti pristatyti per artimiausius 4 mėnesius.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X