Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VSG] Visagino viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasakyčiau kad specealūs autobusai važiuoja pergrūsti. Ką jau kalbėt apie trumpajį

    Comment


      Taip, anksčiau tiek daug žmonių viename autobuse nebūdavo. Stovinčių pasitaikydavo, bet mažiau. Užtat labai padaugėjo lengvųjų automobilių. Dar pernai piko metu jų nuo IAE atvažiuodavo mažiau. Dabar praktiškai nebeįmanoma fotografuoti prieš žiedą, nes jei autobusas važiuoja 2 juosta, jį užstoja lengvieji automobiliai.
      Iš kitos pusės, juk IAE uždaryta ir darbuotojai vis atleidžiami.

      Comment


        Kai buvau prieš 2 metus Visagine tikrai nedaug mašinų buvo. Tai mašinų daugėjimą rodo tie mikrobai kai važiuoja betkaip ir betkas, beto praktiškai transporto nėra eilianiam žmogui ....

        Comment


          Taip, mašinų ten nedaug. Bet nuo elektrinės pusės po darbo pabaigos pernai ir anksčiau važiuodavo jų kur kas mažiau, dauguma važinėjo autobusais. O dabar autobusų tik keturi vienetai (pačios elektrinės aptarnavimui).

          Comment


            Na, labai jau jaučiasi, kad ilgi autobusai išnuomoti VVT. O kur dar 2 vienetai, kuriuos VVT "užmušė" ir juos teko keisti kitais.

            Beje, prie Veteranų g. ir Taikos pr. visada stovi daug Meteorit turo autobusų. Ten nesilankėte? Po Visaginą važinėja dar bent po vieną MB O405 ir MB O405G autobusą, kurių nėra duomenų bazėje Fotobuse (http://goo.gl/maps/1ofSP).
            Paskutinis taisė Mettal; 2014.05.26, 19:36.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Ten buvau, ten stovėjo tik tie, kuriuos aš nufotografavau važiuojančius + iš Vilniaus grįžęs autobusas (GUF 298). Visus važiuojančius tądien pagavau (nufotografavau), išskyrus Jelcz'ą (jį tik aikštelėje). Dar vieną (FTH 325, pernai metų fotoreportaže jis yra, važinėjo miesto maršrutu) mačiau kažkur prie Dūkšto stovintį žvyrkelyje. Ką jis ten veikė, neaišku.

              Comment


                Šiandien iš Vilniaus į Visaginą mačiau važiuojančią 5-6 dvigubų naudotų autobusų koloną. Mačiau iš tolo, todėl modelio tikrai pasakyti negaliu. Lygtai panašūs į Neoplan Centroliner, kurie jau važinėja Vilniuje.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Šiandien iš Vilniaus į Visaginą mačiau važiuojančią 5-6 dvigubų naudotų autobusų koloną. Mačiau iš tolo, todėl modelio tikrai pasakyti negaliu. Lygtai panašūs į Neoplan Centroliner, kurie jau važinėja Vilniuje.
                  90 procentų, jog tai bus atvežti likusieji Man NG313, kurie nupirkti už Meteorito lėšas VVT parkui
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Aš irgi taip iš karto supratau, vos tik pamačiau.

                    Comment


                      Vėl teko būti Visagine. Miesto maršrute (taksobusų) esminių pokyčių nėra. Tik taksi mikrobų dar mažiau nei anksčiau. Ypač tai juntama ne piko metu. Gali tekti palaukti ir kelias minutes, anksčiau laukti tekdavo iki minutės. Vienintelį miesto maršrutą Nr. 8 ir toliau aptarnauja "Meteoritturas". Kaip ir specialiuosius reisus į (iš) IAE.

                      "Meteoritturo" autobusų atstovos vieta mieste ties Taikos pr. ir Veteranų g. sankryža, akligatvyje.



                      Prie IAE atstovos aikštelėje Elektrinės g.



                      IAE darbuotojus vežantys autobusai. Praktiškai visi jie važiuoja nuo pagrindinio įėjimo į IAE. Ir tik vienas autobusas prasuka pro kitus korpusus.
                      Popietinis darbuotojų vežimas į miestą.







                      Bendrai paėmus, autobusų iš (į) IAE sumažėjo. Jie važiuoja 10 min. intervalais po vieną. Anksčiau važiuodavo ir po du, ir dažniau.



                      Šis Neoplanas vežė branduolinių atliekų saugyklos (dar statoma) darbuotojus.



                      Vis dar dirbantis "išsigimėlis".



                      Be šių autobusų dar mačiau Visagino transporto centro Jelcz'ą, vežantį kažkokios įmonės darbuotojus, taip pat "Seknijos" Neoplaną su "Visagino linijos" lentele ir UAB "Sventovis" midibusą (kurio nuotrauka šiame pranešime
                      http://www.miestai.net/forumas/showp...7&postcount=98)

                      Priemiestinių maršrutų nedaug - į kolektyvinius sodus 4 kartus per savaitę ir į kapines. Priemiestinius anksčiau aptarnavo "Seknija", dabar į keleivių pervežimą vėl grįžo Visagino transporto centras. Visiems priemiesčio maršrutams aptarnauti pakanka vieno autobuso. Keleivius veža VTC MAZ'ai.



                      Tvarkaraštis vienoje iš stotelių.



                      Pasirodo, du VTC MAZ'ai ir vienas Jelcz'as laikomi mieste Kosmoso g. Šis Jelczas jau buvo grįžęs po popietinio darbo. Antrasis MAZ'as dirbo priemiestyje.
                      Buvau nuvažiavęs ir į VTC. Vakare vartai jau buvo uždaryti, teritorijos gilumoje stovėjo keli Jelcz'ai.

                      Paskutinis taisė Al1; 2015.05.22, 13:33.

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Vėl teko būti Visagine. Miesto maršrute (taksobusų) esminių pokyčių nėra. Tik taksi mikrobų dar mažiau nei anksčiau. Ypač tai juntama ne piko metu. Gali tekti palaukti ir kelias minutes, anksčiau laukti tekdavo iki minutės. Vienintelį miesto maršrutą Nr. 8 ir toliau aptarnauja "Meteoritturas". Kaip ir specialiuosius reisus į (iš) IAE.
                        Ne piko metu anksčiau iki minutės? Tai piko metu kas 20 sek. važiuodavo?
                        Bet kokiu atveju įspūdinga ir unikalu Lietuvos mastu tokie intervalai

                        Comment


                          Apie pusę minutės. Aišku, normaliai apie minutę tekdavo laukti. Dabar gi minutė tai labai gerai. Realiai 2-3 ar net 5 min. ne piko metu. Unikalu tai, kad visa tai nelegalu, miesto valdžia žino ir nieko nedaro.

                          Comment


                            O ar like Jelcz nenurašyti?
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              O ar like Jelcz nenurašyti?
                              Didžioji dalis Jelcz'ų parduota Šalčininkų AP.
                              Fotobuse galima rasti detalesnę info kokie važiuojantys, kurie - ne
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Tik pusė parduota. O kita pusė kažkodėl rūdija Visagine, išskyrus vieną, kuris dirba bent jau darbo dienomis. Na, galbūt dar koks vienas kartais yra išnuomojamas. Tačiau mažai tikėtina, nes nuolat dirbančius autobusus (o jų tik dviejų pakanka, trečiasis stovi kaip rezervas) VTC laiko mieste, o ne parko teritorijoje.
                                Juk VTC privatizuotas. Jelcz'ai dar pakankamai nauji. Negi parduoti negali? Netgi Lenkijos parkams pasiūlius, jie tikriausiai nupirktų. Dar yra DenOutdstenų, kuriuos galėjo Kaunas nupirkti, kai tik VTC atsisakė pervežimų. Dabar šie autobusai jau per seni.
                                Paskutinis taisė Al1; 2015.05.22, 18:09.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Popietinis darbuotojų vežimas į miestą.

                                  Atvaizdas
                                  Keista, su šitu numeriu Vilniuje mačiau visai kitą autobusą.

                                  P.S. galbūt ir į Fotobusą įmesit šias foto?
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Įmesiu. Vilniuje yra beveik toks pats autobusas, bet numeris kitas.

                                    Comment


                                      Mercedes-Benz O405GN2 HGN 344, Visaginas


                                      Mercedes-Benz O405N2 GUD 170, Visaginas


                                      Mercedes-Benz O405N2 GUD 149, Visaginas
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Įdomu, kur jie deda panaudotus autobusus tiek iš Vilniaus, tiek savo. Į metalo laužą? Čia matosi tik 4002 iš Vilniaus dabar Visagine dirbantis. O kiti? Juk per paskutinius kelis metus tiek daug autobusų prasuko.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Įdomu, kur jie deda panaudotus autobusus tiek iš Vilniaus, tiek savo. Į metalo laužą? Čia matosi tik 4002 iš Vilniaus dabar Visagine dirbantis. O kiti? Juk per paskutinius kelis metus tiek daug autobusų prasuko.
                                          Buvo dar 4004, bet jie stovėjo labai nepatogiai, užtat ir nefotografavau.
                                          Bet kitas klausimas, ar jiems apsimoka keisti kaip pirštinės tuos autobusu? Jeigu Vilniuje pastoviai atsiranda ypač troleibusų parke nauji autobusai, reiškie ne nuostolinga veikla.
                                          Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2016.04.26, 08:44.
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X