Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PAN] Panevėžio viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2009 m. Rugsėjo 15 d. apie 15:45 h., autobuso maršrutas nr.16. Kelionė atkarpoje "Molainių g. (galinė) - Poliklinika"
    Kelias: ~3,3 km.
    Keleivių srautas:
    Molainių g. +2 (tarp jų ir aš)
    "Šaltinio" vidurinė mokykla +2 (viso 4) (stotelė pavadinta mokyklos vardu, kuri nutolusi nuo jos apie ~250 metrų, realybėje atrodo daug toliau, daugiau nė vienos kitos tokios "unikalios" stotelės Panevėžyje)
    Navadolio g. +3 (viso 7)
    Projektuotojų g. +5 (viso 12)
    Statybininkų g. +10 (viso 22)
    F. Vaitkaus g. +6/-1 (Viso 27)
    Poliklinika +6/-4 (Viso 29), t.y. link "Sodros" stotelės išvažiavo 29 keleiviai, sakyčiau tokiu laiku ir dar darbo dieną visai neblogai
    Paskutinis taisė Kosovo; 2009.11.07, 19:54.
    "I killed the Bank" - Andrew Jackson

    Comment


      /\ kadangi pats Panevėžio miesto autobusais per pastaruosius ~10 metų naudojausi tik epizodiškai, paklausiau mamos apie keleivių srautus. Ji sakė, kad per tuos 10 pastarųjų metų ji jau nebepamena tokio atvejo, kad į autobusą nebesuliptų visi norintys — nėra jie tokie perpildyti kaip Vilniuje piko metu būna 7, 45 ar 26 (ir dar keliolika) maršrutų autobusai ir dauguma troleibusų. Tai yra pliusas Panevėžio keleiviams, bet minusams Panevėžio autobusų parkui.
      P.S.: Pats per savo pastarųjų 10 metų viešnages Panevėžyje nemačiau miesto autobuse tokio keleivių skaičiaus, kad visos sėdimos vietos būtų užimtos + bent 5 stovintys. Žinoma, aš nesinaudojau jais darbo dienos piko metu.
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        /\ kadangi pats Panevėžio miesto autobusais per pastaruosius ~10 metų naudojausi tik epizodiškai, paklausiau mamos apie keleivių srautus. Ji sakė, kad per tuos 10 pastarųjų metų ji jau nebepamena tokio atvejo, kad į autobusą nebesuliptų visi norintys — nėra jie tokie perpildyti kaip Vilniuje piko metu būna 7, 45 ar 26 (ir dar keliolika) maršrutų autobusai ir dauguma troleibusų. Tai yra pliusas Panevėžio keleiviams, bet minusams Panevėžio autobusų parkui.
        P.S.: Pats per savo pastarųjų 10 metų viešnages Panevėžyje nemačiau miesto autobuse tokio keleivių skaičiaus, kad visos sėdimos vietos būtų užimtos + bent 5 stovintys. Žinoma, aš nesinaudojau jais darbo dienos piko metu.
        Problema tame, kad apskritai keleivių nėra. Panevėžys yra ne tik pagal gyventojų skaičių mažesnis, bet ir pagal plotą- žodžiu labai kompaktiškas miestas, daug kur pėsčiom galima nueiti. Taip, kad būtų pilnas autobusas jie turėtų važinėti kas valandą, bet taip retai važinėjant apskritai nebebūtų keleivių (nebent pensininkai, kurie niekur neskuba ir nėra būtinybės konkrečiu laiku važiuoti į darbą ar pan.).
        Flickr

        Comment


          Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
          2009 m. Rugsėjo 15 d. apie 15:45 h., autobuso maršrutas nr.16. Kelionė atkarpoje "Molainių g. (galinė) - Poliklinika"
          Kelias: ~3,3 km.
          Keleivių srautas:
          Molainių g. +2 (tarp jų ir aš)
          "Šaltinio" vidurinė mokykla +2 (viso 4) (stotelė pavadinta mokyklos vardu, kuri nutolusi nuo jos apie ~250 metrų, realybėje atrodo daug toliau, daugiau nė vienos kitos tokios "unikalios" stotelės Panevėžyje)
          Navadolio g. +3 (viso 7)
          Projektuotojų g. +5 (viso 12)
          Statybininkų g. +10 (viso 22)
          F. Vaitkaus g. +6/-1 (Viso 27)
          Poliklinika +6/-4 (Viso 29), t.y. link "Sodros" stotelės išvažiavo 29 keleiviai, sakyčiau tokiu laiku ir dar darbo dieną visai neblogai
          Skaičiai neįspūdingi, bet realūs ir tikėtini... Šiaip tai nesistebiu, kad tokiu metu yra tiek keleivių, juk nuo 16 val. prasideda vakarinis pikas, o realybėje keleivių padaugėja jau nuo 14:30-15:30 val. (kaip kur). Na, faktas tik tas, kas šito reiso šie 3 km buvo pelningi (paskaičiavau pagal tarifikaciją).

          Beje, kokie bilietų tarifai Panevėžyje?
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            /\ kadangi pats Panevėžio miesto autobusais per pastaruosius ~10 metų naudojausi tik epizodiškai, paklausiau mamos apie keleivių srautus. Ji sakė, kad per tuos 10 pastarųjų metų ji jau nebepamena tokio atvejo, kad į autobusą nebesuliptų visi norintys — nėra jie tokie perpildyti kaip Vilniuje piko metu būna 7, 45 ar 26 (ir dar keliolika) maršrutų autobusai ir dauguma troleibusų. Tai yra pliusas Panevėžio keleiviams, bet minusams Panevėžio autobusų parkui.
            P.S.: Pats per savo pastarųjų 10 metų viešnages Panevėžyje nemačiau miesto autobuse tokio keleivių skaičiaus, kad visos sėdimos vietos būtų užimtos + bent 5 stovintys. Žinoma, aš nesinaudojau jais darbo dienos piko metu.
            Paprieštarausiu. Netelpančių į autobusus keleivių nėra, bet pilnų autobusų būna. Ypač piko metu. Midibusai būna pilni.

            Comment


              16 -ojo maršrutas, ko gero, ilgiausias.

              Per Vėlines teko juo pasivažinėti. Autobusas per siūles braškėjo
              ______________
              The Division Bell

              Comment


                Parašė al1 Rodyti pranešimą
                paprieštarausiu. Netelpančių į autobusus keleivių nėra, bet pilnų autobusų būna. ypač piko metu. Midibusai būna pilni.
                /\ /\ /\ /\ /\
                Parašė wycka Rodyti pranešimą
                žinoma, aš nesinaudojau jais darbo dienos piko metu.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Sveiki. Radau savo vieną seną savadarbę transporto schemą, tai šiek tiek ją atnaujinęs norėčiau pasidalinti su jumis. Gal kažkam bus įdomu ir pravers.

                  Iš karto atsiprašau už kokybę, pirmas blynas. Tuo pačiu paklausiu, gal turite patarimų kaip tai padaryti kokybiškiau, su kokiomis kitomis priemonėmis o ne Paint'u?




                  P.S. Administracija, gal galėtumėt šią temą įvesti į Infrastruktūros temų sarašą ar bent jau pavadinime pridėti trumpinį [PNV], kad būtų lengviau ir greičiau rasti. Ačiū
                  دائما الليتوانيه

                  Comment


                    Dėkui, labai įdomu ir tikrai pravers.

                    O kaip tobulinti, čia jau reikia pasitarti su labiau išmanančiais. Aš, deja, tai sričiai nepriklausau.

                    Visvien, labai tau AČIŪ !
                    ______________
                    The Division Bell

                    Comment


                      Schema tikrai gera, tik dar daug kur trūksta stotelių . "Profai" naudoja Corel Draw programą. Aš bandžiau su ją ką nors padayri, bet man net linijos nepavyko nubrėžti . Šiaip Paint.NET šiam reikalui labai neblogai tinka, tik kad trūkumas - tekstas gali būti parašytas tik vertikaliai arba horizontaliai ir jo negalima pakreipti kitu kampu.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Aš su photoshopu darau. Pasirink Line tool, spalvą, linijos storį ir brėžk. Tekstą apversk paspaudęs ctrl+t. Labai paprasta
                        100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                        Comment


                          Dėkui abiem už patarimus, reikės pabandyti


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Schema tikrai gera, tik dar daug kur trūksta stotelių . "Profai" naudoja Corel Draw programą. Aš bandžiau su ją ką nors padayri, bet man net linijos nepavyko nubrėžti . Šiaip Paint.NET šiam reikalui labai neblogai tinka, tik kad trūkumas - tekstas gali būti parašytas tik vertikaliai arba horizontaliai ir jo negalima pakreipti kitu kampu.
                          Mettal, stotelių aš visai nežymėjau, nes žemėlapis per smulkus, ir tada jau normalių linijų nesimatytų. Čia tiesiog užspalvinau tas vietas, kur per maps.google tie balti taškai atsiranda, kurie, man asmeniškai, labai vaizdą gadina.
                          دائما الليتوانيه

                          Comment


                            Esu prieš kelis metus daręs tą schemą su ArcGis (GIS vektorinė programa). Paskui kažkaip viskas nutrūko i niekam nebereikia. Tikslumas buvo plius - minus 0,5 metro.... O fotošopas ir visokie paint yr pasakos......

                            Comment


                              Visus su Naujaisiais metais.
                              Šiandien vėl apsilankiau Panevežio autobusų parke, taigi keleta foto:

                              Ikarus 260


                              Karosa B732


                              Karosa B741


                              Neoplan N4009


                              Neoplan Centroliner


                              Neoplan N4010


                              MAN 11.220


                              MAN NL202


                              LAG E180Z


                              Neoplan Transliner


                              Neoplan Cityliner


                              Neoplan Skyliner


                              Neoplan Jetliner


                              Berkhof


                              Bova Futura


                              Drogmoller E330H


                              MAN 11.190
                              Paskutinis taisė mandan; 2010.01.01, 16:17.

                              Comment


                                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                Sveiki. Radau savo vieną seną savadarbę transporto schemą, tai šiek tiek ją atnaujinęs norėčiau pasidalinti su jumis. Gal kažkam bus įdomu ir pravers.

                                Iš karto atsiprašau už kokybę, pirmas blynas. Tuo pačiu paklausiu, gal turite patarimų kaip tai padaryti kokybiškiau, su kokiomis kitomis priemonėmis o ne Paint'u?

                                Atvaizdas



                                P.S. Administracija, gal galėtumėt šią temą įvesti į Infrastruktūros temų sarašą ar bent jau pavadinime pridėti trumpinį [PNV], kad būtų lengviau ir greičiau rasti. Ačiū
                                Pamiršai, kad 6-o maršruto paskutiniai autobusų reisai eina Vilniaus gatve ir jų galinė stotelė yra "Turgus"
                                "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                Comment


                                  Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                                  Pamiršai, kad 6-o maršruto paskutiniai autobusų reisai eina Vilniaus gatve ir jų galinė stotelė yra "Turgus"
                                  Paprastai paskutiniai reisai trumpinami, nes vėliau tie autobusai važiuoja link garažo. Tokie reisai dažniausiai nežymimi žemėlapyje.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė mandan Rodyti pranešimą
                                    Visus su Naujaisiais metais.
                                    Šiandien vėl apsilankiau Panevežio autobusų parke, taigi keleta foto:

                                    Karosa B741
                                    Atvaizdas


                                    [/URL]
                                    O ta dviguba Karosa dar vazineja?

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      O ta dviguba Karosa dar vazineja?
                                      Taip, dažniausiai 3-u arba 16-u maršrutu
                                      "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                      Comment


                                        Dažnokai ją matau 14 maršrute, o anksčiau ji kone kasdien važinėdavo 11 maršrutu.
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment


                                          Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                          Dažnokai ją matau 14 maršrute, o anksčiau ji kone kasdien važinėdavo 11 maršrutu.
                                          14? Ilgi autobusai tuo maršrutu nebevažinėjo nuo 2002 m... 11-u ilgi nebevažiuoja po 13-o atsiradimo. Suprasčiau, jeigu ją pamatyčiau 7-ame ar 6-ame maršrute, bet 14-ame? P.S. Kodėl po 11a panaikinimo ilgo neišleidžia 13-u? Juk 11a irgi vežiodavo orą iš Pramonės g. iki pat "Babilono", bet po poros stotelių į jį įlipti nebūdavo įmanoma iki pat 5-os vidurinės, o 13-as yra viso labo pakeistas 11a
                                          Paskutinis taisė Kosovo; 2010.01.02, 23:06.
                                          "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                          Comment

                                          Working...
                                          X