Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

    Keistą įvykį tarp viešojo transporto mašinų teko stebėt antradienio popietę. Kaune, apie 17:00 nuo Neries kr. kylant ant Varnių tilto, "susikibo" du autobusai: "Kautros" Neoplan N316 nr. 150 važiuojantis maršrutu "Kaunas - Kulautuva" ir Solaris Urbino 12 nr. 605 maršruto nr. 37. Abu autobusai gatvės posūkyje įkalnėje praleidinėjo mašinas važiuojančias link tilto, Neoplan'as antroje juostoje, Solaris pirmoje. Neoplan vairuotojas, neatsižvelgdamas į autobuso gabaritus, pradėjo spaust Solaris link dešnio kelkraščio, pastarasis siekdamas išvengt susidūrimo užvažiavo ant bordiūro ir perspėjo garso signalu. Bet buvo jau per vėlu, sekančiu patraukimu Neoplan kabino Solaris veidrodžio korpusą. Buvo piko metas, Solaris vairuotojas, privažiavęs prie Neoplan priekinių durų, persimetė piktom replikom, tuo ir viskas baigėsi, Policijos nekvietė, matyt veidrodžio korpusas nebuvo stipriai pažeistas. Važiavau paskui Neoplan'ą iki centro, tik ant posūkio pastebėjau, kad jame skilo ties galinėmis durimis esantis stiklas. Sukant iš K. Petrausko g. į Parodos kalną, atitrūkęs stiklas nuo autobuso krito ant asfalto, tiesiai po mano mašinos ratais. Vėliau tą patį Neoplan mačiau Utenos gatvėje, važiuojantį jau į kitą pusę.
    Žmonių aukų nebuvo, bet nuostoliai "Kautros" įmonei turėtų būt nemaži. Kuriozinis atvejis, nedažnai tenka pamatyt dviejų autobusų susidūrimą.
    Neoplan foto:

    #2
    Itariu, vairuotojas pasiaiskins vadovams, kad kazkoks vaikezas mete akmeni ir isdauze stikla...

    Comment


      #3
      Viešojo transporto eismo įvykiai ir prasižengimai

      rašykit ir fotkinkit visus troleibusu ir autobusu pazeidimus
      Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:32.

      Comment


        #4
        Parašė trolyno Rodyti pranešimą
        rašykit ir fotkinkit visus troleibusu ir autobusu pazeidimus
        Nežinau ar tai pažeidimas, bet...
        Vakar man uždarė prieš nosį duris ir nuvažiavo, nors ir beldžiau, mojavau ir t.t. 38 maršrutas į Šilėnus, Šilo st., 8:15.

        Comment


          #5
          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
          Nežinau ar tai pažeidimas, bet...
          Vakar man uždarė prieš nosį duris ir nuvažiavo, nors ir beldžiau, mojavau ir t.t. 38 maršrutas į Šilėnus, Šilo st., 8:15.
          ir butinai ziurekit i pati autobuso ar troleibuso valstybini numeri.

          Comment


            #6
            Neseniai man ir teko patirt panasu vairuotoju izuluma. Troleibuse bandant nusipirkt taloneli, padaviau 2lt ir rodziau i lengvatini taloneli ( kaip yra iparsta Kauno viesajama transporte) . Bet man ismuse be lengvatos. Pradejau baladot i stikla ir sakyt, kad lengvatini man, tai iskoliojo visokiais zodziais, rekt pradejo ir panasiai, kad kurcias, muzika isikises klausau ir panasiai. Tai atsiprasau, rasyt pareiskimus Autroliui del tokiu situaciju,ar kaip? .

            Comment


              #7
              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
              Neseniai man ir teko patirt panasu vairuotoju izuluma. Troleibuse bandant nusipirkt taloneli, padaviau 2lt ir rodziau i lengvatini taloneli ( kaip yra iparsta Kauno viesajama transporte) . Bet man ismuse be lengvatos. Pradejau baladot i stikla ir sakyt, kad lengvatini man, tai iskoliojo visokiais zodziais, rekt pradejo ir panasiai, kad kurcias, muzika isikises klausau ir panasiai. Tai atsiprasau, rasyt pareiskimus Autroliui del tokiu situaciju,ar kaip? .
              Beabejo, su troleibuso numeriu, ir tiksliu laiku. Nes pvz Vilniaus troleibusai naudoja dar idomesne sistema, jie ant dureliu stato ir vairuotojo darbo pazymejimo kopija, tad matai, kas vairuoja.

              Comment


                #8
                /\ man daug kartų buvo tokia situacija: autobusas (kaip taisyklė tai būna vėlyvą vakarą) pralekia pro stotelę net nestabtelėjęs, nors stotelėje yra žmonių. Na o tu, kvailas keleivi, važiuoji mikroautobusu.
                Dar mane žiauriai nervina miesto autobusai, važiuojantys iš priemiesčių, kada jie vėluoja (ypač anksti rytais). Buvo laikas, kai važinėdavau iš Salininkų 42 autobusu. Bent du-tris kartus į savaitę tas svolač vėluodavo iki 6 minučių, nors nei Salininkuose, nei Pagiriuose kamščių niekada nebuvo. Aišku, tada jis vėluoja atvažiuoti ir į stotį, kur man reikėdavo persėsti į kitą autobusą, o tas, žinoma, jau būdavo nuvažiavęs. Kągi - vėl jo didenybė mikriukas...
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  #9
                  na dar gerai, kad nors iki stoties nuveze , nes ir pesciom gali vaiksciot poto

                  Comment


                    #10
                    Vilniečiai tikrai žino, koks atstumas yra nuo Antakalnio žiedo iki Saulėtekio. Bet 18 autobusas į Dvarčionis vėluodavo kartais net 10 min. Ačiūdie, situacija labai pagerėjo...

                    Comment


                      #11
                      Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                      Vilniečiai tikrai žino, koks atstumas yra nuo Antakalnio žiedo iki Saulėtekio. Bet 18 autobusas į Dvarčionis vėluodavo kartais net 10 min. Ačiūdie, situacija labai pagerėjo...
                      siaip autobusai ir dar dabar neka gera reputacija turi

                      Comment


                        #12
                        Parašė trolyno Rodyti pranešimą
                        siaip autobusai ir dar dabar neka gera reputacija turi
                        Vairuotojai ilgai kebabus valgo?

                        Comment


                          #13
                          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                          Vairuotojai ilgai kebabus valgo?
                          jie juos kepa ant dizeliniu varikliuku

                          Comment


                            #14
                            Man pasitaike toks įvykis šiandien 18-ame troleibuse. Moteris ilipo padave centu ir pasake "bileteli su lengvata" (lygtais taip sake) ir varuotojas sako "dvacatc centaf daice iscio" o moteris 'kiek - desimt?" nu ir krc apsirekavo taip panasiai. Bet man tai keisciausia jog vairuotojas jau daugiau nei 15 metų gyvena Lietuvoje, tačiau lietuviškai nemoka, tai negražu, prieš nepažystama žmogų....
                            Suprantu, jei kalba tarbusavyje kurnors namie tai nieko nesakau. Bet viešoje vietoje turėtų lietuviškai kalbeti...DD
                            Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                            Comment


                              #15
                              Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                              Man pasitaike toks įvykis šiandien 18-ame troleibuse. Moteris ilipo padave centu ir pasake "bileteli su lengvata" (lygtais taip sake) ir varuotojas sako "dvacatc centaf daice iscio" o moteris 'kiek - desimt?" nu ir krc apsirekavo taip panasiai. Bet man tai keisciausia jog vairuotojas jau daugiau nei 15 metų gyvena Lietuvoje, tačiau lietuviškai nemoka, tai negražu, prieš nepažystama žmogų....
                              Suprantu, jei kalba tarbusavyje kurnors namie tai nieko nesakau. Bet viešoje vietoje turėtų lietuviškai kalbeti...DD
                              MMM, labai daug darbuotoju nemoka kalbos, o kad kurtumas pasireiskia pas vadilas, na matyt toks ju darbas, nes nuo taloneliu parduoto skaiciaus ir kainos, papildomas atlygis.

                              Comment


                                #16
                                Kauno viesajam transporte, ypac troleibusuose, taip pat buna prie stiklo vairuotojo pazymejimas su nuotrauka. Pranesdami problema, paminekit svarbiausius faktus: miestas, transporto priemone, marsruto numeris, vieta, laikas, aplinkybes kuo issamiau, bet objektyviai. Taip pat butina - valstybinis transporto priemones registracijos numeris arba bent jau imones masinos garazinis numeris, kuris buna spausdinamas ant bilieto, ji pazymint, taip pat transporto viduje ir isoreje parasyti ant kebulo. Nusiskundimai del Kauno viesojo transporto paslaugu turi buti nukreipiami Kauno MIESTO Transporto skyriuj. Telefonu arba internete. www.kaunas.lt/transportas tinklapyje kairej pusej paspaude skilti 'komentarai' ar ' nuomones' (tiksliai nepamenu), uzpildykite forma, pateikdami kuo daugiau tikslios informacijos. Jei reikes, su jumis susisieks el pastu, jei ji nurodysit. Skundus nukreipti Transporto skyriui daug efektingiau nei paslaugas teikianciai imonei. Pastaruoju metu Kaune troleibusu vairuotojai tyliai streikuoja, todel ir teikia paslaugas nekokybiskai. Algos nekeliamos, o darbo salygos sunkios. Troleibusai turi greitai iveikti atkarpas, piko metu nuolat nespeja pagal grafika, gale ilsisi per mazai laiko, todel nuolat yra pavarge, isitempe ir irzlus. Supraskit ir juos ir neskatinkit problemoms atsirasti. Ypac sudetinga dirbti 13 ir 14 troleibusu marsrutuose Kaune ir tai puikiai matyti pagal vairuotoju elgesi ir vairavima. Toleliau nuo miesto pradedantys darba autobusai rytais veluoja, nes:
                                1. vairuotojui per sunku atsikelt laiku.
                                2. sunkiai uzsivede ryte susales variklis ir tai uzgaisino.
                                3. specialiai veliau pradeda darba, nes pravaziuot trasa skirta per daug laiko arba gale skirta per daug laiko, o tam vairuotojui ilgai stovet nepatinka. Tai tokie vairuotoju darbo ir mastymo ypatumai :-)
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                                  Man pasitaike toks įvykis šiandien 18-ame troleibuse. Moteris ilipo padave centu ir pasake "bileteli su lengvata" (lygtais taip sake) ir varuotojas sako "dvacatc centaf daice iscio" o moteris 'kiek - desimt?" nu ir krc apsirekavo taip panasiai. Bet man tai keisciausia jog vairuotojas jau daugiau nei 15 metų gyvena Lietuvoje, tačiau lietuviškai nemoka, tai negražu, prieš nepažystama žmogų....
                                  Suprantu, jei kalba tarbusavyje kurnors namie tai nieko nesakau. Bet viešoje vietoje turėtų lietuviškai kalbeti...DD
                                  Mačiau kažkada, įlipo kontrolierė tai vairuotojui kažką rusiškai pasakė per tą skylę bilietams, bet su keleiviais kalbėjo lietuviškai jau.

                                  Comment


                                    #18
                                    Ai, dar ketvirtas punktas. Veluoja, nes nenori is garazo ilgai taip anksti vaziuot i marsruto gala, kad pradetu darba. Tai isvyksta veliau, kaip iprates nuvykt i artimiau pradedancius marsrutus, ir del to veluoja isvykt is galo. Tiksliai nezinau kokia dispeceriniu kontrole. Is tikruju yra tikrinama, kada isvykstama ir kada atvykstama i garaza. Dar kai kurie vairuotojai specialiai veluoja, kad trasoj galetu greiciau pavaziuot, veluoja, o po to trasoj islygina grafika. Va taip vat :-)
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Ai, dar ketvirtas punktas. Veluoja, nes nenori is garazo ilgai taip anksti vaziuot i marsruto gala, kad pradetu darba. Tai isvyksta veliau, kaip iprates nuvykt i artimiau pradedancius marsrutus, ir del to veluoja isvykt is galo. Tiksliai nezinau kokia dispeceriniu kontrole. Is tikruju yra tikrinama, kada isvykstama ir kada atvykstama i garaza. Dar kai kurie vairuotojai specialiai veluoja, kad trasoj galetu greiciau pavaziuot, veluoja, o po to trasoj islygina grafika. Va taip vat :-)
                                      tokie lygintojai sudaro nemazai bedu kitam normaliu grafiku vaziuojanciam vairuotojui, tada jis praleidzia is galo vaziuojanti, taciau, kai susigriebia, pats vel prasosi praleidziamas, tokiu budu ir kitas vairuotojas jau nebespeja savo laiku atvykt.

                                      Comment


                                        #20
                                        Tiketina, tokiu situaciju esu mates. Turbut dauguma pastebejot kaip troleibusas lekia, jei jis yra pirmas, o uz jo buna dar keli. Taip tiesiog vairuotojai supratingai stengiasi negaisint kitam laiko. Apskritai pastebejau troleibusams duodama maziau laiko iveikti trasa, nei autobusams, tik nelabai suprastu del ko :-) ekonomika?
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X