Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiuo atveju, galima sakyt, abu vairuotojai kalti - vienas už važiavimą per raudoną, kitas už lėkimą kaip pašėlusiam per sankryžą. Dar gerai, kad negreit autobusas važiavo, tai liko visi sveiki
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Šiuo atveju, galima sakyt, abu vairuotojai kalti - vienas už važiavimą per raudoną, kitas už lėkimą kaip pašėlusiam per sankryžą.
      Nesutikčiau, jei autobusas nebūtų važiavęs per raudoną avarija tiesiog nebūtų įvykusi.

      Comment


        Parašė Xedos Rodyti pranešimą
        Nesutikčiau, jei autobusas nebūtų važiavęs per raudoną avarija tiesiog nebūtų įvykusi.
        Vienareikšmiškai pritariu.

        Comment


          Na ką, buvom praradę ilgam 798, dabar 720...

          Comment


            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
            Na ką, buvom praradę ilgam 798, dabar 720...
            Jeigu meistrai netingės- tai gal greit sutvarkys 720.
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Šiandien Busturo Scania CN113CLB #1216 sudalyvavo avarijoje. Tilžės g., šalia perėjos prie Iris'o trenkėsi į priekyje važiavusio automobilio galą. Autobuso priekis labai smarkiai neapgadintas, stipriau nukentėjo tik dešinė pusė (žiūrint iš priekio), labiau kliuvo lengvajam automobiliui. Apie avarijos priežastis nespekuliuosiu, nes mačiau tik pasekmes (gal nesilaikė atstumo ir nespėjo sustoti, o gal kas nors į pėsčiųjų perėją įžengė per raudoną).
              Paskutinis taisė Xedos; 2014.06.27, 19:31.

              Comment


                Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                Faktas kad vairuotoja reik baust stipriai, mažint algą porai mėnesiu , o jei turėjęs seniau pažeidimų tai ir mest iš darbo. Nes tokių dalykų negali būti, juo labiau veža keleivius .
                Tik zmogus nedirbantis VT vairuotoju gali taip kalbeti.

                Comment


                  Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                  Tik zmogus nedirbantis VT vairuotoju gali taip kalbeti.
                  O kaip dirbantis VT vairuotoju turi kalbėti? Gal reiktu skirti premiją, nes nepaisant jokių aplinkybių skubėjo greičiau nuvežti keleivius.
                  Buvo padarytas grubus pažeidimas, kuris sukėlė pavojų kitų eismo dalyvių, keleivių sveikatai ar net gyvybei. Už tokius dalykus tikrai niekas nepaglostys. Ir algos dalį (priedus) tikrai reikia nurėžti.

                  Comment


                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                    Gal reiktu skirti premiją...
                    Vien už tai kad demaskavo "liočiką" su tuo volvo, reikia kažkaip pagirti ir atžymėti buso vairuotoją
                    O jeigu rimtai, tai mieste pilna kamerų ir radarų, tai įdomu kodėl nesugauna visus tuos skrajūnus, kuriems nusispjauti ant KET, o tuo pačiu ir ant kitų eismo dalyvių.

                    Comment


                      Keleivis Dariuš rašė:

                      Laba diena, 2014-06-29 d. į autobusą dirbantį 65 maršrutu įsirėžė mašiną. Kaip įsėdau į autobusą stotelėje Verkių Riešė turbūt per 100-200 m. pLaba diena. Šiandiena autobusas 65 įsirėžė į mašiną. Kaip įsėdau į autobusą stotelėje Verkių Riešė turbūt per 100-200 m. pralekė mašina wolkswagen pakėlusi savo greiti iki 50 - 60 km/h, pirma kartą beveik įsitrenkė į autobusą važiuojančtį į maximos pusę, antra kartą pristabdė mašina prieš autobusą maždaug 3 - 7 cm. Mašina išvažiavo ir už mašina pradėjo vytis autobusas. Maždaug 60km/h važiavo autobusas zonoje 40 kaip aš žinau. Kelyje buvo gulintis policininkas bei mašina pristabdė, autobusas nespėjo sureaguot ir įsitrenkė į mašiną. Man reikėjo su tėvu bėgt 2 stotelės kad spėti į 36 autobusą, buvo šokas.akėlė savo greiti iki 50 - 60 km/h, pirma kartą veik įsitrenkė į mašina volksavagen važiuojančia į maximos pusę, antra kartą pristabdė mašina prieš autobusą maždaug 3 - 7 cm. Mašina išvažiavo ir už mašina pradėjo vytis autobusas. Maždaug 60km/h važiavo autobusas zonoje 40 kaip aš žinau. Kelyje buvo gulintis policininkas bei mašina pristabdė, autobusas nespėjo sureaguot ir įsitrenkė į mašiną. Man reikėjo su tėvu bėgt 2 stotelės kad spėti į 36 autobusą, buvo šokas.
                      Sunku yra suprasti, ką turėjo omenyje, nes buvo ištiktas šoko, dėl to parašė neaiškiai. Bet kaip supratau aš tai į autobusą kelis kartus įvažiavo mašina, kuris dirbo 65 maršrute ir tai reiškia, kad porą valandų turėjo nevažiuoti šis maršrutas.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Brazilijoje užgriuvus viadukui ant autobuso žuvo vairuotoja
                        http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...7-438348?cf=df
                        Paskutinis taisė rytis001; 2014.07.05, 23:26.
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Vilniaus miesto autobusas pervažiavo ir mirtinai sužalojo moterį


                          http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=65219605

                          http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...ojo-moteri.htm
                          Paskutinis taisė Ofka; 2014.07.06, 16:41.

                          Comment


                            2014 07 07
                            apie 12.02h kęstučio gatvės stotelėje (parko pusėje) sugedo 301 škoda važiavo 14 maršrutu
                            gedimo nežinau
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė Ofka Rodyti pranešimą
                              Citata iš vilnius.lt:

                              Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad sekmadienį Vilniuje garbaus amžiaus moterį partrenkęs autobusas nėra savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“. Tai buvo privatus vežėjas.

                              Comment


                                Fotoreportažas apie antradienio pavakarę Vilniuje, Lizdeikos gatvėje ant troleibusų laidų užvirtusį medį.

                                Po pirmos liūties bangos ir, matyt, škvalo, apie 17:45 – kontaktinio tinklo avarinė tarnyba jau įvykio vietoje:




                                Kažin, jei ne nuvirtęs medis, ar troleibusai būtų įveikę šį vandens telkinį?


                                17:57 – vienas laidas jau išlaisvintas:


                                Įvykio "kaltininkas" vis dar kabo ant antrojo laido:


                                Kaip sekėsi toliau, nebestebėjau, nes 17:58 prasidėjo antroji liūties banga:


                                Tuo tarpu troleibusams neliko nieko kito – tik laukti:

                                Comment


                                  Ačiū už reportažą. Štai per tokius įvykius ir paaiškėja kas ištikro geriau: autobusas ar troleibusas.

                                  Comment


                                    Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                    Tuo tarpu troleibusams neliko nieko kito – tik laukti:
                                    Kodėl troleibusai negalėjo pravažiuoti?

                                    Comment


                                      Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                                      Kodėl troleibusai negalėjo pravažiuoti?
                                      Dėl nukritusio medžio, nuotraukas pasižiūrėkite.

                                      Comment


                                        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                        Ačiū už reportažą. Štai per tokius įvykius ir paaiškėja kas ištikro geriau: autobusas ar troleibusas.
                                        Nepaaiškėja. Nes medžiai nekrenta kas antrą dieną.

                                        Comment


                                          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                          Dėl nukritusio medžio, nuotraukas pasižiūrėkite.
                                          Sorry, kažkaip apie tai nepagalvojau, iš karto pagalvojau kad tai kažkaip susiję su troleibuso elektrine dalimi. Bet troleibusai gi važiuoja lietaus ir drėgmės sąlygomis, todėl tai neturėtų būti priežastis.
                                          Atsiimu savo klausimą, dar kartą sorry.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X