Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man tai buvo toks atvejis, kai šiek tiek pavėluodamas į stotelę atvyko troleibusas, kuriuo važiavau, ir man reikėjo persėsti į autobusą, jis stovėjo už troleibuso, pribėgau prie durų, uždarė prieš pat nosį, o kai pastuksenau kad atidarytų duris, tai su abejingu veidu pažiūrėjo į manę ir nuvažiavo.

    Comment


      Dažnai važinėju 2 maršruto troleibusais (kalba eina apie Vilnių). Neretai būna taip, kad važiuojant iš Saulėtekio link Stoties prieš 2 troleibusą važiuoja 4, į kurį keletas keleivių nori persėsti. Tai štai, pastebėjau, kad stotelėje "Karaliaus Mindaugo tiltas" 4 troleibuso vairuotojas tokiais atvejais dažnai neskuba uždaryti durų, įlipus stotelėje jo laukusiems keleiviams, ir minėtieji 2 troleibuso keleiviai be jokių problemų persėda. Analogiškai būna, kai prieš 2 važiuoja 17. Žinoma, taip būna ne visais atvejais.

      Comment


        Nepatvirtintais duomenimis šiandien Šiauliuose į avariją pakliuvo vienas iš naujųjų Castrosua City Versus. Apgadintas galas (kairė pusė), į jį trenkėsi automobilis, atrodo, kad pajudant iš stotelės. Daugiau informacijos neturiu, nes pačios avarijos savo akimis nemačiau.

        Comment


          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
          Dažnai važinėju 2 maršruto troleibusais (kalba eina apie Vilnių). Neretai būna taip, kad važiuojant iš Saulėtekio link Stoties prieš 2 troleibusą važiuoja 4, į kurį keletas keleivių nori persėsti. Tai štai, pastebėjau, kad stotelėje "Karaliaus Mindaugo tiltas" 4 troleibuso vairuotojas tokiais atvejais dažnai neskuba uždaryti durų, įlipus stotelėje jo laukusiems keleiviams, ir minėtieji 2 troleibuso keleiviai be jokių problemų persėda. Analogiškai būna, kai prieš 2 važiuoja 17. Žinoma, taip būna ne visais atvejais.
          Tokius vairuotojus reikia gerbti. Greičiausiai tuo laiku važiuoja tas pats vairuotojas, kuris žino, kad už jo važiuoja 2-to maršruto troleibusas ir joje palaukia keleivių. Tas pats turbūt yra ir su 17-to maršruto troleibusu.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Vilniuj nera to nesamoningo velavimo (daugiau nei 2 minutes) uz kury mazinamas vairuotoju atlyginimas. Koks durnius lauks zmoniu ir per juos prades veluot.

            Comment


              Dėja Kaune irgi nėra tokio dalyko kaip mažinamos algos už vėlavimą, yra tik skiriamos premijos atitinkamai paskačiavus procentą iš 5000 stotelių . Daugiausia galima gauti 200Lt. prejimą už važiavimą mažiausiai nukrypus nuo tvarkarasčio.

              Comment


                Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                Dėja Kaune irgi nėra tokio dalyko kaip mažinamos algos už vėlavimą, yra tik skiriamos premijos atitinkamai paskačiavus procentą iš 5000 stotelių . Daugiausia galima gauti 200Lt. prejimą už važiavimą mažiausiai nukrypus nuo tvarkarasčio.
                Visdelto mazinamas yra. Uz gera vaziavima yra plius 250 lt mazdaug o uz blogiausia vaziavima minus 250 lt mazdaug. Jei pradirbta apie 170 valandu tada sie skaiciai yra.

                Comment


                  Prie kauno pilies.
                  Stovėjo kokias 3min.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Gal jau uztenka zmones traiskyti kaip tarakonus ??!!
                    http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...is-zuvo.htm#nn

                    Comment


                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                      Gal jau uztenka zmones traiskyti kaip tarakonus ??!!
                      http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...is-zuvo.htm#nn
                      Tiesiog baisu...
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Baisu... Vairuotojams reikia būti atidiems. O dviratininkei labiau saugoti save ir savo dviratį. Autobusas didelis, tad vairuotojas gali ir nepamatyti.
                        Paskutinis taisė Arelis; 2014.11.03, 13:57.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Tai kad vairuotojo kaltės čia yra mažiau negu pačios dviratininkės jei jinai nematė kad priekinis ratas jau važuojamojoje kelio dalyje. Jei jinai sustojo dar gerokai prieš autobusą, tai dar būtų galima kažką daugiau prikišti vairuotojui. Bet jei vairuotojas sako kad nesupranta iš kur ji atsirado, reiškia ji tą savo ratą iškišo pačiu paskutiniu momentu prieš pat autobusą ir gal dėl to vairuotojas į jį nesureagavo.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Ar tikrai tik vairuotojams?

                            Pareigūnai pagal surinktą medžiagą jau turi pirminę versiją, kaip įvyko ši nelaimė. Pasak policijos, Vilniaus rajono autobusų parkui priklausančio autobuso MAN A20 (maršrutas Nr. 101 Vilnius-Rastinėnai) vairuotojas, sukdamas sankryžoje į kairę, kliudė jam iš dešinės ant šaligatvio stovėjusį dviratį, kurio priekinis ratas buvo kelio važiuojamojoje dalyje ir kurį buvo apžergus dviratininkė J.A. (gimusi 1948 m.).

                            Comment


                              Vilniuje vėl degė autobusas, savaitgalį, ilgasis Costrosua. >>>http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/...5-463971?cf=df

                              Comment


                                Du užsidegimai per savaitę!
                                Užsidegė ilgasis Castrosua CS40 dirbęs 63 maršrutu.
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Jeigu gerai pavyko įžiūrėt, užsidegė 546 arba 547..
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                    Du užsidegimai per savaitę!
                                    Užsidegė ilgasis Castrosua CS40 dirbęs 63 maršrutu.
                                    Gerai bent tai, kad tuo metu kai užsidegė nevažiavo, nes jei būtų užsidegęs važiuojant sausakimšu tom dienom 63 maršrutu, tai būtų žmonėms buvę daug streso ir siaubo.

                                    Comment


                                      Tikrai. Gerai kad žiede stovėjo.
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Kaune miesto centre susidūrė keleivinis autobusas ir lengvasis automobilis



                                        Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/11/0...#ixzz3I1dnURFv

                                        Comment


                                          Žvėryne 546 degti tikrai negalėjo. Šiandien jis dirba 4G. Aš nemanau, kad jį jau pataisė, jokių gaisro žymių nėra. Gal tai buvo koks 548? Čia tik spėjimas...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X